Devil Fighter Dragon X
Devil Fighter Dragon X

Devil Fighter Dragon X v42 APK indir (Yüksek EXP, ADS Yok) 2022


Devil Fighter Dragon X, 100'den fazla seçkin Saiyan savaşçısıyla birlikte savaşmanın tüm potansiyelini deneyimlediğiniz, görmezden gelemeyeceğiniz nihai dövüş oyunudur. Dragon Ball'un büyük bir hayranıysanız, şüphesiz, bu oyundaki cazibe, kaçırmamanı

Android Android Aksiyon
5 ( 339 puan )
Fiyat: $0
İsim Devil Fighter Dragon X
Yapımcı Utkinadeveloper
Tür Aksiyon
Boyut 88M
Versiyon 42
MOD Yüksek EXP, ADS Yok
Orjinal Google Play
Devil Fighter Dragon X is the most famous version in the Devil Fighter Dragon X series of publisher Utkinadeveloper
Mod Version 42

İndir (88M)

Devil Fighter Dragon X, 100’den fazla seçkin Saiyan savaşçısıyla birlikte savaşmanın tüm potansiyelini deneyimlediğiniz, görmezden gelemeyeceğiniz nihai dövüş oyunudur. Dragon Ball’un büyük bir hayranıysanız, şüphesiz, bu oyundaki cazibe, kaçırmamanız gereken bir şeydir. Çizgi romanlarda en sevdiğiniz karakterlere özgürce dönüşebilir ve o kişinin hareketlerini kullanarak rakiplerinize saldırabilirsiniz. Ayrıca, her zaferden sonra daha mükemmel savaşçılara sahip olmanın kilidi açılacak.

Şeytan Savaşçısı Ejderha X

5 KAZANANIN GÜCÜNÜ SEÇİN

Diğer savaşçılarla savaşa katılmadan önce oynadığınız karakteri seçmeniz gerekecek. Dragon Ball’un beş ana karakterinden birine dönüşmenize ve o savaşçının gücünü özgürce kullanmanıza izin verilir. Katılacak karakterlerin seçimi, her bir kişinin niyetine bağlıdır; her savaşçının kendine göre avantajları ve dezavantajları olacaktır. Katıldığınız savaşa bağlı olarak uygun savaşçıyı seçin.

Şeytan Savaşçısı Ejderha X

HER KARAKTERİN GÜCÜ

Dragon Ball’un sıkı bir hayranıysanız, şüphesiz katılan tüm karakterlerin hareketlerine aşinasınızdır. Ayrıca karakterlerden biri olmayı, büyülü güçlere ve birçok zorlu savaşa katılma fırsatına sahip olmayı dilemeniz de mümkündür. Devil Fighter Dragon X’te her ana karakterin becerisi farklıdır ve elbette her kişinin yıkıcı gücü de farklıdır. Daha büyük patronları yenmek istiyorsanız, diğer oyuncuların yardımını bulun ve en iyi sonuçları elde etmek için güçlerini birleştirin.

Şeytan Savaşçısı Ejderha X

MUHTEŞEM OYUN KARŞITI OYUN

Bu şimdiye kadar deneyimleyeceğiniz en iyi dövüş oyunu olmalı. Devil Fighter Dragon X, basit ama aynı derecede çekici bir oynanışa sahip. Hikayedeki geleneksel dövüş stillerine ek olarak kendi hareketlerinizi birleştirip en güçlü saldırıları oluşturabilirsiniz. Çoğu oyuncuyu bu uzaylı savaşçılar dünyasına çeken şey ve savaşçıların gücüne olan tutku da gösterebileceğiniz güzel çekimler.

Şeytan Savaşçısı Ejderha X

GÜÇLÜ DÖNÜŞÜMÜN ON DÜZEYİ

Bu oyunda oyuncular güçlerini göstermek için birçok fırsata sahipler. Oyunda deneyimlemeniz için 22’den fazla sağlam süper dönüşüm seviyesi var. Her dönüşüm seviyesi, her farklı savaşta uygulanacaktır ve o güç seviyesine ne zaman sahip olduğunuzu unutmayın ve her zaman sizin olacaktır. Lütfen gücünüzü en iyi şekilde kullanın ve daha büyük patronlarla savaşma şansı yakalayarak tehlikeli savaşlar için kullanın.

YÜKSELTME GÜCÜ

Elbette Devil Fighter Dragon X’e katılırken, ne kadar güçlü bir dizi düşmanla savaşmanız gerektiğini belirlemişsinizdir. Ve kazanma şansı için gücünüzü kendinize yatırın. Lütfen her savaştan sonra maksimum gücünüzü yükseltin; Her yükseltme yaptığınızda sağlığınız ve becerileriniz tamamen geri yüklenir. 22 seviyeye sahip olana ve son seviyeye ulaşana kadar gücünüz kimsenin durduramayacağı bir seviyeye ulaşmıştır.

Şeytan Savaşçısı Ejderha X

ÇOK FONKSİYONLU ZORLUKLAR

Devil Fighter Dragon X’te gerçekleşen savaşlar, öncelikle bire bir savaşlar şeklinde yapılır. Ve kesinlikle seviye yükseldikçe birçok farklı güçlü büyük patronla karşılaşacaksınız. Ama merak etmeyin, her savaştan sonra topladığınız eşyaları gücünüzü yükseltmek için kullanırsanız, her savaşta patronlar dahil hepsini kazanma şansınız olacak.


İndir (88M)

Artık indirmeye hazırsınız Devil Fighter Dragon X ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir