Device Info
Device Info

Device Info v3.2.20 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Cihaz Bilgisi, donanımdan cihaz içindeki uygulamalara kadar tüm parametreleri ve bilgileri görmenize yardımcı olan bir uygulamadır. En genel bilgiden her yönüyle ayrıntılı bilgilere kadar bilgi çeşitliliği sizi etkileyecek. Aynı zamanda uygulama, cih

Android Android Araçlar
4 ( 683 puan )
Fiyat: $0
İsim Device Info
Yapımcı Yasiru Nayanajith
Tür Araçlar
Boyut 6.5M
Versiyon 3.2.20
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Device Info is the most famous version in the Device Info series of publisher Yasiru Nayanajith
Mod Version 3.2.20
Total installs 1,000,000+

Cihaz Bilgisi, donanımdan cihaz içindeki uygulamalara kadar tüm parametreleri ve bilgileri görmenize yardımcı olan bir uygulamadır. En genel bilgiden her yönüyle ayrıntılı bilgilere kadar bilgi çeşitliliği sizi etkileyecek. Aynı zamanda uygulama, cihazın bazı bölümlerinin stabil çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için birçok testi de entegre ediyor. Elbette bu işi yapmak için çok fazla uygulama bulmanız gerekmeyecek.

Cihaz Bilgileri: Cihaz Bilgilerini Görüntüle Cihaz Bilgileri: Cihaz Bilgilerini Görüntüle

CİHAZIN BASİT GENEL KONTROLÜ

Cihaz Bilgilerinde kullanıcıların karşılaşacakları ilk özellik, uygulama ile ilgili bilgileri size ulaştırmak olacaktır. Bunlar, bir Android cihazının tüm yönleri hakkında genel bilgiler olarak görülebilir. Böylece, onu nasıl daha iyi optimize edebileceğinizi veya cihazın diğer yönlerini incelemeye devam edeceğinizi öğrenebileceksiniz. RAM, CPU, pil ve diğer birçok genel parametre ilginizi çekebilir.

CİHAZDAN DETAYLI BİLGİ AL

Cihaz Bilgisi’nde kullanıcılar, sizin için yapabileceği daha ayrıntılı özelliklere gitmeye başlayacak. Spesifik olarak, cihaz, üreticisi, kullanabileceği ağ türü ve daha fazlasıyla ilgili parametrelerle başlayacaksınız. Ayrıca, kullanıcıların bu faktörlerle ilgili sorunları bulabilmesi için parmak izlerini kontrol edebilir ve USB parametreleri ekleyebilirsiniz. Bunlar, birçok kişi tarafından kullanılan ve kullanıcıların belirli sorunlarla karşılaştıklarında optimize etmeleri için iyi özellikler olarak görülebilir.

CİHAZIN CPU VE SİSTEM İSTATİSTİKLERİNİ GÖRÜN

Birçok kişinin ilgisini çekecek olan aşağıdaki iki faktör, Device Info tarafından sağlanan CPU ve sistem parametreleridir. CPU’ya gelince, kullanıcılar cihazın çalışma ve işleme parametrelerini önemseyecekler. Kullanılan uygulamalar ile cihazın işletim sistemi parametrelerini görebilirsiniz. Cihazınızın donanımı ve işletim sistemi hakkında genel bir bakışa sahip olduğunuzda, uygulamayı yükseltmek ve ondan en iyi şekilde yararlanmak gibi birkaç faktörü göz önünde bulunduracaksınız.

Cihaz Bilgileri: Cihaz Bilgilerini Görüntüle Cihaz Bilgileri: Cihaz Bilgilerini Görüntüle

UYGULAMANIN ÖMRÜNÜ DİKKATE ALIN

Cihazı kullanırken zamanla, cihazın pilinde bazı bozulmalar olduğunu kaçınılmaz olarak fark edeceksiniz ve Cihaz Bilgileri size daha kapsamlı bir görünüm verecektir. Mevcut durum, sıcaklık, enerji kapasitesi ve diğer birçok faktör gibi birçok parametreyi bileceksiniz. Oradan, belirli bir teknoloji anlayışınız varsa, pilin ne kadar hasar gördüğünü tam olarak anlayacaksınız. Değiştirip değiştirmemeye karar verebileceksiniz.

CİHAZINIZIN BELLEĞİNİ KOLAYCA YÖNETİN

Bellek faktörü söz konusu olduğunda, kullanıcılar genellikle RAM, dahili/harici depolama ve kullandığınız kaynakları düşünecektir. Böylece uygulama size bellek ve kullandığınız uygulamalarla ilgili parametreleri verecektir. RAM durumunu ve iki depolama yöntemi için kalan alanı göreceksiniz. Kullandığınız uygulamaları, yükleme süresini, güncelleme süresini ve izin sorunlarını bildiğinizde daha iyi bir genel bakışa sahip olacaksınız. Oradan, cihazınızda yer açmak için ihtiyacınız olmayan şeyleri kaldıracaksınız.

Cihaz Bilgileri: Cihaz Bilgilerini Görüntüle

CİHAZ TESTLERİNİ YAPIN

Uygulama, dahili olarak görünen bilgilerin yanı sıra, donanım özelliklerini de hızlı bir şekilde kontrol edebilir. Spesifik olarak, hoparlör, ekran, Bluetooth, Wifi ve diğer birçok parametreyi kontrol edebileceksiniz. Bu kontrol, kullanıcıların donanımla ilgili sorunları tespit edebilmesi için düzenli olarak yapılmalıdır. Bu faktörler aynı zamanda kullanıcı deneyimine de yardımcı olur, bu nedenle onları kesinlikle göz ardı etmeyecek ve bunları düzeltmek ve kullanımı optimize etmek istemeyeceksiniz.

Uygulamanın sahip olduğu özel işlevleri görmezden gelemezsiniz:

– Performansa genel bir bakış için cihazla ilgili temel bilgileri toplayın.
– Donanımdan uygulamalara kadar kararlılığı kontrol edin.
– Optimum kullanım için görünürlüğü ve yol tutuşu göz önünde bulundurun.
– Cihazın kararlılığını sağlamak için donanım testleri yapın.


İndir (6.5M)

Artık indirmeye hazırsınız Device Info ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir