DEVCRO 22
DEVCRO 22

DEVCRO 22 v4 APK (Sınırsız Para) indir

DEVCRO 22 MOD APK , mükemmel ve çekici bir futbol yönetimi simülasyonu çevrimiçi oyunudur. DEVCRO 22'nin en son MOD APK formu, bu bilgilendirici makalenin altında tarafımızdan güncellendi, büyük avantajlara sahip olmak için MOD sürümünü kullanın.DEVC

Android Android Oyun
4 ( 720 puan )
Fiyat: $0
İsim DEVCRO 22
Yapımcı DevCro
Tür Oyun
Boyut 44.84 M
Versiyon 4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
DEVCRO 22 is the most famous version in the DEVCRO 22 series of publisher DevCro
Mod Version 4

DEVCRO 22 MOD APK , mükemmel ve çekici bir futbol yönetimi simülasyonu çevrimiçi oyunudur. DEVCRO 22′nin en son MOD APK formu, bu bilgilendirici makalenin altında tarafımızdan güncellendi, büyük avantajlara sahip olmak için MOD sürümünü kullanın.

DEVCRO 22 MOD APK Hakkında

Şimdiye kadar futbol, usta bir spor olarak konumunu her zaman korumuştur. Modern toplumda futbolun çekiciliği tartışılmaz.

Her hafta sonu en sevdiğiniz kulübü görmek, beyzbolu takdir etmek ve stresli bir çalışma haftasının ardından dinlenmek, birçok insanın vazgeçilmez zevklerinden sadece biridir. Ancak bazen, tercih ettiğiniz futbol takımı daha zayıf rakiplere takılır ve bu da sizi çok daha fazla strese sokar. O zaman, birçok insan takımın önde gideninin zayıf olduğunu düşünecek, ancak belki de perde arkasındaki görevlerin ne kadar karmaşık olduğunu düşündünüz?

DEVCRO 22 MOD APK DEVCRO 22 MOD APK kurulumu

DEVCRO 22, futbolun perde arkasını kesinlikle anlamanızı sağlayan oyunlar olarak kabul edilir. Kadro oluşturma, transfer, taktik atölyesi gibi çağdaş beyzboldaki prosedürleri oldukça doğru bir şekilde simüle eder.

DEVCRO 22 aslında çeşitli sayıda Avrupalıya ve Manchester United, Liverpool, gerçek Madrid, Barca dahil gezegendeki en ünlü takımlara sahiptir… bu sayede oyuncular isterlerse Avrupa’nın en ünlü takımlarından herhangi bir kadroyu kurabilirler.

Çok sayıda insan

DEVCRO 22’de insanlar kartlar ve ilgili değişkenler olarak temsil edilme eğilimindedir.

Dünyanın en ünlü kişileri DEVCRO 22 tarafından sık sık güncellenmekte ve oyun koleksiyonuna dahil edilmektedir. FIFA Online 3(4), FIFA 2018, 2019, MAD FUT 22 gibi FIFA’nın çevrimiçi futbol oyun setlerinin sonuçlarını daha önce deneyimlediyseniz, DEVCRO 22’deki bir oyuncunun istatistikleri artık garip değil.

Yukarıdaki oyunları hiç oynamadıysanız, yeni bir oyuncunun kendi kalitesini değerlendirmek için sonuçları olabileceğini anlayın. Bu derecelendirmeler, oyuncunun alandaki tekme yerine bağlıdır. Oyuncu, forvet yerine baktığınızda tekme atıyorsa, çok sayıda şut gerçekten çok önemli olacaktır. Bu açıklama çok kafa karıştırıcı ve kafa karıştırıcıysa, o zaman sadece genel reytinge bakmak o oyuncunun kalitesini anında ölçecektir. DEVCRO 22’de en çok gol atan oyuncular arasında 99 sayı ile Cristiano Ronaldo, 95 sayı ile Lionel Messi, 97 sayı ile De Gea…

Bununla birlikte, sayısız oyun oynamanız ve gerçekten çok çalışmanız gerekecek, finansal olarak harika oyuncular edinebilecek bir konumda olacaksınız. Bunu yapmak için, gerçekten oyuncu transferleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

Futbolcu transfer fonksiyonu

Bir oyuncuyu taşımak, muhtemelen kulübünüze hizmet etmesi için başka bir takımdan yeni bir oyuncu satın almanızdır.

Ancak birçok durumda transferler çok pahalıdır ve sezonun gelirinin çoğunu alır, bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Kadronuzun tam olarak nerede eksik olduğunu ve transfer hedefine giren kişinin hem ustalıkla hem de finansal olarak çalışıp çalışmadığını çok dikkatli bir şekilde değerlendirin. Gerçekte olduğu gibi, DEVCRO 22’de de sadece her beyzbol sezonundan sonra transfer dönemleri vardır.

O kadar sağduyulu ve zekice oyuncu transferi, kadronuzu yeni zirvelere yükseltmeye başlayacak.

DEVCRO 22 MOD APK sonsuz Para DEVCRO 22 MOD nakit para

Kendi kişisel kulübünüz

Kendi kulübünüzü kurmak ve dünya çapındaki en etkili liglerde oynamak birçok kişinin hayalidir. Gerçek şu ki, bu fanteziyi tatmin etmek için çok para harcamanız gerekiyor ve bu normal bir birey için imkansız. Ancak DEVCRO 22 ile bu hayali kolayca yaşayabilirsiniz.

Ekip oluşturma etkinlikleri

Futbolu izliyorsanız, bir maçtaki dizilişleri mutlaka bileceksiniz. Gerçeğe benzer şekilde DEVCRO 22, taktik sisteminize dayalı olarak örneğin 4-3-3, 4-3-2-1, 3-5-2,… gibi dizilişler geliştirmenize olanak tanır. oyuna dağıtmak istiyorum.

Taktik tablo zor unsurlardan biridir ve zahmetsizce bilinmesi ve kullanılması oldukça zaman alır. Verimli bir yönteminiz olduğunda, toplam kadro değeri çok daha yüksek olan takımlara karşı kazanırsınız.

Grafikler ve düzen

DEVCRO 22 bir beyzbol menajerlik oyunudur, genel olarak düzenler açısından kesinlikle söylenecek çok fazla şey yoktur. Genel olarak DEVCRO 22, basit ama net, tutarlı bir düzene ve koyu, rahatlatıcı renklere sahiptir. Dikkat stresi olmadan bir süre oynamanıza izin verir.

Futbolu daha derinden anlamak, her profesyonel kulübün çözmesi gereken görevleri anlamak için DEVCRO 22, bunu yapmanıza yardımcı olan oyunlardan biridir. DEVCRO 22’yi makalenin altındaki web sitesinde indirmeden ve şu anda bilmeden ne bekliyorsunuz?

Android için DEVCRO 22 MOD APK indirin


İndir (44.84 M)

Artık indirmeye hazırsınız DEVCRO 22 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir