DevCheck Hardware And System Info
DevCheck Hardware And System Info

DevCheck Hardware and System Info v4.05 (Pro Kilitsiz) indir 2022


DevCheck, bir cihazın sahip olduğu tüm temel temel ölçümleri ölçebilen bir uygulamadır. Orta konsol, sistem, yazılımdan uygulama yönetimine, pilden veya kameradan hepsi çok iyi kullanılacak.

Android Android Araçlar
4 ( 507 puan )
Fiyat: $0
İsim DevCheck Hardware and System Info
Yapımcı flar2
Tür Araçlar
Boyut 8MB
Versiyon 4.05
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
DevCheck Hardware and System Info is the most famous version in the DevCheck Hardware and System Info series of publisher flar2
Mod Version 4.05
Total installs 1,000,000+

İndir (8MB)

DevCheck Hardware and System Info, kullanıcılarına cihazlarıyla ilgili temel bilgileri hızlı bir şekilde verebilen bir uygulamadır. Kullanmakta olduğunuz cihazın detaylı parametreleri ile ilgili sorularınız varsa bu bir uygulama olacaktır. Bu uygulama ile kullanıcılar sistem tarafından taranan veriler ile parametreleri toplayacak ve onlara en iyi şekilde gönderecektir.

DevCheck Donanım ve Sistem Bilgisi

MERKEZ KONSOL PARAMETRELERİ

Cihazına gerçekten önem veren kullanıcılar için ilk dikkat etmesi gereken şey kesinlikle merkezi kontrol sistemi olacaktır çünkü bir mobil cihazın merkezi kontrol sistemi, geri kalan her şeyi kontrol edebilecek en önemli beyin gibi görünmektedir. DevCheck ile kullanıcılar CPU ve GPU frekanslarını ve sıcaklık, çalışma süresi ve daha fazlası gibi diğer ilgili parametreleri gerçek zamanlı olarak izleyebilecekler.

CİHAZ DONANIM TÜRLERİ

Ana beyin olacak merkezi kontrol paneline ek olarak, cihazınız tam bir sürüm oluşturmak için diğer bileşenleri içerecektir. Ve cihazınızdaki hafıza, depolama, Bluetooth vb. gibi tüm diğer özellikler, telefonun temel donanımı olarak kabul edilecektir. Cihazınızın donanımını en iyi şekilde test etmek için uygulama, çip adlarını ve üreticilerini, mimariyi, işlemci çekirdeklerini, büyükleri vb. bilmenize yardımcı olacaktır.

DevCheck Donanım ve Sistem Bilgisi DevCheck Donanım ve Sistem Bilgisi

CİHAZIN SİSTEM PARAMETRELERİ

Uygulamanın ayrıntılı donanım parametrelerini zaten biliyorsanız, sistem parametrelerini bilmek kesinlikle önemli bir şey olacaktır. Cihazınızın en iyi şekilde çalışması için sistemin tüm küçük parçalarının da iyi çalışır durumda olması gerekir. Uygulama ile tamamen hızlı bir şekilde bootloader, radyo, seri numarası, cihaz kimliği Android sürümü hakkında kolayca bilgi alabileceksiniz.

TELEFON PİL DURUMU

Kullanıcıların cihazlarıyla ilgili en önemli endişelerinden biri her zaman pilin sağlığı olacaktır. Kullanıcılar günlük kullanım sürelerini ayarlayabilmek için her zaman pilin durumunun nasıl olduğunu bilmek isterler. Artık, pil durumu, sıcaklık, seviye, voltaj parametreleri, hepsi ölçülecek ve ayrıntılı istatistikler ile ihtiyaçlarınız doğrudan karşılanabilecek.

UYGULAMALARI YÖNET

Bir cihazın kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet verebilmesi için uygulamalar önemli bir rol oynayacaktır. Ancak, cihazınızla hangi uygulamaların çalıştığını düzenli olarak izlemiyorsanız, bu bir endişe kaynağıdır. Çok fazla endişelenmeyin, DevCheck size içgörülerle yardımcı olabilir ve cihazda çalışan tüm uygulamalarınızı yönetebilir.

DevCheck Donanım ve Sistem Bilgisi DevCheck Donanım ve Sistem Bilgisi

KAMERA ÖZELLİKLERİ

Son olarak, kamera günümüz telefonlarının önemli bir parçası olacak. Günümüzün mobil cihazlarının kullanıcıları, harika fotoğraflar çekebilmek için cihazlarının en iyi kamera kalitesine sahip olmasını istiyor. Ardından uygulama, hem ön hem de arka kameralar için çözünürlük (megapiksel), sensör boyutu, piksel boyutu gibi özellikler hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcıya bir telefonun veya tabletin sahip olduğu tüm gerekli parametreleri sağlar.
  • Orta konsolla ilgili parametreler, cihazın gücünü etkileyen en kritik parametreler olacak.
  • Kullanmakta olduğunuz cihazın donanımı ve sistemi hakkında en temel bilgiler detaylı olarak listelenecektir.
  • Ön, arka kamera veya pil gibi kullanıcıların her zaman ilgi duyduğu gerekli donanımlar sayılacaktır.
  • Uygulamalar, sensörler veya cihazın ağı gibi diğer parçaların son derece hassas ölçümü.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız DevCheck Hardware and System Info ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir