Design Keyboard
Design Keyboard

Design Keyboard -Themes Fonts v7.2.5 APK + MOD (Premium) indir


Design Keyboard, herkesin ekran klavyesi için çok sayıda güzel veya yaratıcı klavye şablonu oluşturmasına veya tasarlamasına olanak tanıyan çok yönlü bir yardımcı program ve araçtır. Uygulamanın etkileyici noktası, uygun klavye türlerini özgürce tasa

Android Android Araçlar
5 ( 842 puan )
Fiyat: $0
İsim Design Keyboard
Yapımcı Design Keyboard
Tür Araçlar
Boyut 36M
Versiyon 7.2.5
MOD Premium
Orjinal Google Play
Design Keyboard is the most famous version in the Design Keyboard series of publisher Design Keyboard
Mod Version 7.2.5
Total installs 5,000,000+

İndir (36M)

Design Keyboard, herkesin ekran klavyesi için çok sayıda güzel veya yaratıcı klavye şablonu oluşturmasına veya tasarlamasına olanak tanıyan çok yönlü bir yardımcı program ve araçtır. Uygulamanın etkileyici noktası, uygun klavye türlerini özgürce tasarlarken seçilecek ve koordine edilecek çok büyük ve sonsuz miktarda kaynaktır. Elbette herkesin kişisel deneyimini çeşitlendirmek için trend olan klavye modellerinde birçok ilginç öneriye sahip olacak.

Tasarım Klavyesi - Tema Yazı Tipleri

GÜZEL VE ​​ŞIK KLAVYE TASARIMCISI

Klavyenin tasarımı aynı zamanda kullanıcının kişilik özelliklerini veya tercihlerini de yansıtır ve Tasarım Klavyesi geniş, benzersiz seçimlere sahip olacaktır. Aynı temayı takip etmiyorlar. Bunun yerine, ciddi, sevimli, hayali vb. arasında değişir. Ayrıca, insanların kendileri için tasarladıkları bir klavyeyi kullanırken klavyenin arka plan görüntüsünü veya yazı tipini en rahat hissi verecek şekilde değiştirmelerine olanak tanır.

KLAVYE İÇİN GENİŞ ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Herhangi bir klavye için özelleştirme, kullanıcının herhangi bir yapısını özgürce değiştirmesi veya yeniden tasarlaması için yeterince geniş ve derindir. Önceden oluşturulmuş sesli mesajlar veya çok karakterli sevimli ifadeler gibi ekstra öğelerin eklenmesine veya çıkarılmasına izin verir. Kullanışlı olan şey, kullanıcıların mesaj göndermeyi kolaylaştırmak için her seçeneğe sesli mesaj ekleyebilmesidir.

Tasarım Klavyesi - Tema Yazı Tipleri

ANİMASYONLU TEMA VEYA ARKA PLAN EKLE

Design Keyboard’un esnek görüntü ekleme özelliği sayesinde klavyenin arka plan görüntüsü artık canlanacak ve hayat dolu olacak. Şaşırtıcı bir şekilde, kullanıcılar çevrimiçi olarak fotoğraf arayabilir veya klavyeyi birçok hoş bağlam veya tema ile çeşitlendirmek için rastgele gifler ekleyebilir. Ayrıca her karakterin tasarımını özelleştirebilir, efektler veya ilginç tasarımlar ekleyerek klavyeyi birçok eğlenceli fikirle hayata geçirebilirler.

SEÇİLECEK SONSUZ ÇEVRİMİÇİ TEMA

Çevrimiçi kütüphanedeki temalar, fikirleri tükenirse veya yaratıcı bir şekilde nasıl tasarlanacaklarını bilmiyorlarsa, kullanıcılar için her zaman harika ek içeriktir. Klavyedeki her şeyi değiştirmek için temalara erişmek için akıllı filtreler de kullanabilirler. Temaya bağlı olarak, eşlik eden efektleri canlı ve canlıdır, bu da her eylemi veya kullanıcı etkileşimini güzelleştirir.

Tasarım Klavyesi - Tema Yazı Tipleri Tasarım Klavyesi - Tema Yazı Tipleri

HIZLI MESAJLARINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Anlık iletilerin özelleştirilmesi, Tasarım Klavyesinin olağanüstü desteğidir ve kullanıcıların bir ileti geldiğinde önemli sözcükler oluşturmasına olanak tanır. Ayrıca farklı hazır ayarlar oluşturabilir ve bunları ayrı ayrı kolaylık olarak kullanabilirler, hatta karakterlerden sevimli simgeler veya ifadeler oluşturabilirler. Uygulama, kullanıcıların anlık mesajları rahat ve rahat bir şekilde kullanabilecekleri birçok mesajlaşma veya sohbet uygulamasını da destekleyecek.

DAHİLİ ÇEVİRMEN VE ÇOK DİLLİ

Klavyeyle ilgili harika şeylerin yanı sıra, uygulama, dil geçişini kolaylaştırmak için küçük bir pencerede otomatik bir tercüman entegre edecektir. Ayrıca birden çok dili destekler ve kullanıcılar yabancılarla konuştuklarında en iyi deneyim için aynı anda çok dilli yazabilirler. Çeşitli alfabelerden kayda değer karakterler, belirli dile bağlı olarak kullanıcıyı tamamen destekliyor gibi görünecektir.

Tasarım Klavyesi, kullanıcılar klavyenin genel stilini canlı ve canlı olacak şekilde değiştirmek istiyorsa mükemmel bir araçtır. Ayrıca, sisteme dahil edilen yenilikçi unsurlar, tamamen yeni bir klavye tasarlamaları veya yaratmaları için büyük yardımcı olacaktır. En uygun şey, yerleşik tercüman ve kendileri için en iyi kullanıcı deneyimini özgürce yaratmak için zengin özelleştirmedir.


İndir (36M)

Artık indirmeye hazırsınız Design Keyboard ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir