Desert King 2
Desert King 2

Desert King 2 v1.5.5 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Desert King 2 Mod APK, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi hem araçta hem de oyuncuda sonsuz modifikasyonlar ve değişiklikler yapmanıza izin vererek araç üzerinde tam kontrol sağlar.

Android Android Yarış
5 ( 757 puan )
Fiyat: $0
İsim Desert King 2
Yapımcı Shanab Games
Tür Yarış
Boyut 222M
Versiyon 1.5.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Desert King 2 is the most famous version in the Desert King 2 series of publisher Shanab Games
Mod Version 1.5.5
Total installs 100,000+

İndir (222M)

Desert King 2, oyunculara heyecan verici duygularla birlikte ateşli yarışlar getiriyor. Bir yarış tutkunuysanız, bu muhtemelen en iyi seçimdir. Oyun, güzel yarış arabalarını zengin yarış haritalarıyla birleştirerek oyuncuların heyecan verici yarışlarda yarış hissini yaşamalarına yardımcı olmak için uzun zamandır içinizde olan sonsuz yarış tutkusunu tatmin etmenize yardımcı oluyor.

Çöl Kralı 2

KAN ARABA YARIŞINA KATILIN

Sevgili yarış arabanız ile heyecanlı araba yarışlarına katılacaksınız. Bu araba yarışları size daha heyecanlı ve heyecan verici bir his veriyor. Bu, birçok oyuncuyu kendine çeken çekici bir yarış oyunudur. Oyuncuya gerçekçi bir his veren çok gerçekçi bir oyun modu ile kendinizi yarış pistlerine kendinizi kaptırmış gibi hissediyorsunuz. Birinci sınıf yarış yeteneğinle yarışları kazanacak ve dünyada ünlü bir yarışçı olacaksın.

Çöl Kralı 2

OYUNDA FAYDALI GELİŞTİRMELER

Desert King 2, her gün daha fazla yeni ve kullanışlı özellikle güncellenmektedir. Burada, arabanızı ve karakterinizi özgürce özelleştirebilirsiniz. Oyunun birçok işlevi, oyuncuların ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde hizmet etmek için geliştirildi ve optimize edildi. Oyuncuların değiştirme ve tam sürüme yükseltme önerilerine dayanmaktadır. Oyun ayrıca daha şaşırtıcı haritalar ekler ve farklı türlerdeki yarışlara katılabilirsiniz.

Çöl Kralı 2

BİRÇOK BAŞKA OYUNCU İLE BAĞLANIN

Desert King 2’ye katılırken arkadaş edinebilir ve diğer birçok oyuncuyla etkileşime girebilirsiniz. İletişime geçip birlikte rekabet edebilir ve en yüksek pozisyon için rekabet edebilirsiniz. Ayrıca esnek hava koşullarına sahip yarışlara rahatlıkla katılabilirsiniz. Gündüz güneş ışınlarında veya geceleri yıldızların altında oynayabilirsiniz. Park alanında, siz ve diğer oyuncular rekabet etmek ve kendinizi profesyonel bir yarışçı olarak kanıtlama yeteneğinizi göstermek için bir araya geliyorsunuz.

Çöl Kralı 2

Desert King 2, yorucu çalışmanın yanı sıra stresli çalışma saatlerinden sonra size güzel rahatlama anları sunar. Bu yeni özellikler ile gerçek bir yarış hissi ve mükemmel bir ortam yaşarsınız. Bu oyun yalnızca eğlence amaçlıdır ve size ve çevrenizdekilere tehlike oluşturabileceğinden, oyuncuların oyundaki eylemleri izlememeleri önerilir.


İndir (222M)

Artık indirmeye hazırsınız Desert King 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanShanab Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir