Demon Hunter
Demon Hunter

Demon Hunter: Chronicles from Beyond v1.0 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


Birinin hayatının gizemli hikayelerini veya kendi hayatınızın karanlık gizemlerini bulup araştıracak kadar cesur musunuz? Cevabınız evet ise, size hayatınızda unutulmaz deneyimler yaşatacak gizemli bir macera oyunu olan Demon Hunter: Chronicles from

Android Android Macera Oyunları
5 ( 833 puan )
Fiyat: $0
İsim Demon Hunter
Yapımcı Artifex Mundi
Tür Macera Oyunları
Boyut 21M
Versiyon 1.0
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Demon Hunter is the most famous version in the Demon Hunter series of publisher Artifex Mundi
Mod Version 1.0
Total installs 100,000

İndir (21M)

Birinin hayatının gizemli hikayelerini veya kendi hayatınızın karanlık gizemlerini bulup araştıracak kadar cesur musunuz? Cevabınız evet ise, size hayatınızda unutulmaz deneyimler yaşatacak gizemli bir macera oyunu olan Demon Hunter: Chronicles from Beyond’a gelin. Katılırken, birisinin ölümünün oyun boyunca gizemleri araştırmanıza yardımcı olmanın anahtarı olacağı sayısız olası görevi yerine getirmeniz gerekecek.

Demon Hunter: Ötesinden Günlükler

ONLARCA ÖZEL MÜCADELE

Demon Hunter: Chronicles from Beyond’da Dawn adında kırmızı gözlü bir kadına dönüşeceksiniz. Canlı kentsel bölgeden geliyor ama öğretmeninin ölümünü araştırmak için aile konağının bulunduğu ıssız adaya geri dönmek zorunda kalıyor. Bildiğiniz gibi hiçbir soruşturma sorunsuz ilerleyemez, Dawn’ın soruşturması da öyle. Ve bu süreçte, zorluklarımıza eşdeğer sayısız gizemle karşılaşacağınızı da ifade ediyor.

Demon Hunter: Ötesinden Günlükler

Bu dramatik araştırma sırasında, ilk seferinde dahiydin ve bu ölümde çok fazla şüpheli nokta olduğunu keşfettin. O anda, içgüdüleriniz size bu gizemli ölümü araştırırken gerçekten kurnaz olmanızı söylüyor – aynı zamanda, 20’den fazla elle çizilmiş sahne bulmak ve gerçek dünyaya girmek için 29 küçük mücadeleyi tamamlayarak – ölüme neden olan yer. öğretmen. Geçmişten gelen bir gizem ve gerçekten de bu davadaki tek tehdit ve ipucu.

Demon Hunter: Ötesinden Günlükler

KEŞFETMENİZ İÇİN 40’DAN FAZLA FARKLI ALAN

Size “ah, demek bu en iyi maceracıların işi” hissi verecek heyecan verici ve gizemli bir macera. Demon Hunter: Chronicles from Beyond’da 41 farklı yerde keşfetmeniz ve ipuçlarını bulmanız gerektiği için. Bu macera sizi o antik kalenin derinliklerinde gizlenmiş gizemli antik kalıntılara götürecek. İçinde her şeyin yok edildiğini ve bazı kimyasal araştırmalardan sonra sadece birkaç kalıntının kaldığını anlayacaksınız.

ZEKA TAM KEYİFLİ SORULAR

Gizemli zorlukları güvenli bir şekilde geçebilmek ve araştırmanıza mantıklı cevaplar verebilmek için zorlu sınavı tamamlamak için gerçekten akıllı olmalısınız. Kendinize makul cevaplar verebilmeniz için 29 zorlu bulmacayı tamamlamanız gerekir. Adadaki ve özellikle malikanedeki garip deney soruşturmasının gizemi sayesinde, profesörün gizemlerinin geçmişte kaldığını fark ediyorsunuz.

Demon Hunter: Ötesinden Günlükler

KİMLİK VE ÖLÜMÜN ARAŞTIRILMASI

Demon Hunter: Chronicles from Beyond’da tehlikeli bir maceraya atılırken oyunculara heyecan verici ama aynı derecede büyüleyici bir alan sunacağımıza söz veriyoruz. O ölümün araştırılmasının yanı sıra kimliğiniz de gerçekten büyük bir soru işareti. Bu ölüme gerçekten bulaştın mı, yoksa bir karanlık güç seni kontrol etti mi? Kimliğiniz, arkasındaki karanlık güçleri yenebilir mi?

ZORLUKLARI DENEYİN & DEĞER ÖDÜLLERİ TOPLA

Bu oyuna gelirken, sayısız heyecan verici efsane hikayesini deneyimleyecek ve yıllarca terk edilmiş adanın gizemlerini ortaya çıkaracaksınız. Demon Hunter: Chronicles from Beyond’daki tehlike, bu araştırmaya başlarken size daha fazla cesaret ve güven vermenin anahtarı olacaktır. Oyuncular bu gizemli görevleri başarıyla tamamladıklarında, eve çeşitli değerli ödüller getireceksiniz.

Demon Hunter: Ötesinden Günlükler

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyunda yaklaşık 30 mini meydan okuma ve 20’den fazla gizemli eser yaratıldı.
  • Sizi bunlarla ilgili her şeyi keşfetmeye ve araştırmaya zorlamak için tasarlanmış 41 gizemli yer.
  • Zekanızı test etmek ve cevapları eve getirmek için 29 zorlu bulmacayı tamamlayın.
  • Öğretmenin ölümü kadar kendi kimliğini de araştırmak gerçekten zor.
  • Tüm gizemli görevleri üstlenin ve onları tamamladığınızda uygun ödülleri alacaksınız.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız Demon Hunter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanArtifex Mundi

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir