Demolition Derby Multiplayer
Demolition Derby Multiplayer

Demolition Derby Multiplayer v1.3.6 MOD APK (Sınırsız Para)

Demolition Derby Multiplayer, artık arabanızı bitiş çizgisine kadar kontrol etmek yerine arabada kurulu silahları kullanarak çarpışmak ve kazanmak için her rakibi devirmek için kullandığınız tamamen yeni bir oyun tarzına sahip bir yarış oyunudur.

Android Android Yarış
5 ( 724 puan )
Fiyat: $0
İsim Demolition Derby Multiplayer
Yapımcı Destruction Crew
Tür Yarış
Boyut 119M
Versiyon 1.3.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Demolition Derby Multiplayer is the most famous version in the Demolition Derby Multiplayer series of publisher Destruction Crew
Mod Version 1.3.6
Total installs 5,000,000+
  • sınırsız para
  • Oyuna başladıktan sonra Misafir olarak oyna'yı seçin.

Tamamen yeni oynanışa sahip Demolition Derby Multiplayer, size heyecan verici bir gerçek savaş arenası ile gerçek bir tank arenası sunuyor. Arenaya katılın; Tüm rakiplerle savaşmak ve onları yenmek için çok sayıda silahla donatılmış güçlü savaş arabalarını seçebilirsiniz. Kazanan, bu arenayı ancak çıkışı olmayan ve devasa duvarlarla açabilir. Güçlü rakipler ve siz, son derece eğlenceli bir deneyim için organize olmayan bir şekilde birbirinizle savaşmaya hazırsınız. Kendinize bir araç seçin ve onu rakibe karşı savaşmak için kişiliğinize uyacak şekilde donatın.

Yıkım Derbisi Çok Oyunculu

ARENANIN KRALI OLUN

Oyunun kuralları nedir? Oyunun kesinlikle hiçbir kuralı yok çünkü arenaya girdikten sonra arabanızı kontrol etmek ve tüm rakipleri yok etmek için çarpışmak zorunda kalıyorsunuz. Her maç, diğer oyuncuların kontrolü ile yapılan birçok savaş arabasını içerir.

Sizin ve diğer oyuncuların müttefikiniz yok ve yapmanız gereken tek şey, savaş alanında rakibinizle çeşitli şekillerde veya oyuncu olduğunuz maçın gidişatında çarpışmaya hazır bir şekilde sürmek. Diğer birçok oyuncu arasında kalan tek oyuncuysanız, kazanan sizsiniz. Kuralların olmadığı arenaya gelin, burada sadece çarpışma ve çarpışma, heyecan verici arabanızın yanında en güçlü sürücü olur.

Yıkım Derbisi Çok Oyunculu

GENİŞ ARAÇ SEÇİMİ

Bir arabanın nasıl göründüğünü seviyor musunuz, küçük ve çevik mi yoksa büyük ve güçlü mü? Oyun size birçok farklı stil ve şekil arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli araçlar sunar; sadece bu da değil, her aracın, oyuncuların sahip olduğu farklı dövüş stilleri yaratan farklı istatistikleri de var. Rakibin acele çarpışması için savaşa hazır hale getirmek için kendinize uymayı seçebilirsiniz. İster tarzınızın çok yönlülüğünü ister büyük olmanın getirdiği sağlamlığı isteyin, kullandığınız araca bağlı olarak her şey elde edilebilir. Ve unutmayın, bir araç seçtikten sonra bol bol savaş silahı kuşanın.

Yıkım Derbisi Çok Oyunculu

SAVAŞ EKİPMANI

Oyundaki savaş ekipmanı, savunma ve saldırı işlevleri dahil olmak üzere farklı savaş işlevleriyle son derece çeşitlidir. Aracın her yerine savaş teçhizatınıza uygun silahlar yerleştirebilirsiniz. Ek olarak, oyuncular fiyat daha yüksek olduğunda ekipmanı sürekli olarak değiştirebilir ve yükseltebilir; ekipmanın arabaya getirdiği özellikler ve savaş gücü daha etkili ve daha güçlü hale geliyor.

Rakipleriniz de araçları için harika silahlar donatıyor; aracınızın dövüş gücünü artırmak için daha güçlü ekipman almak için savaşmaya çalışın. Beceri en önemli şey olsa da, çarpışmalarda rakibi kolayca alt edebilecek silahlarla kendinize bir avantaj sağlamaya çalışın, hepsini yok edin ve şampiyon olun.

Yıkım Derbisi Çok Oyunculu

ARKADAŞLARLA OYNAMAK

Sadece çeşitli yerlerden eşit olarak eşleşen diğer oyuncularla eşleşmekle kalmayacak, aynı zamanda arkadaşlarınızla araç savaşına girmek için bir eşleşme oluşturabileceksiniz. Bir oyun odası oluşturmak ve diğer oyuncuları davet etmek için yalnızca birkaç basit adımla, arkadaşlarınızla en iyi eğlence anlarını yaratmak için heyecan verici savaşlarda arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Birlikte oynamak daha önce hiç olmadığı kadar harika bir deneyim yaşatacak, arkadaşlığınızı güçlendirmek için birlikte savaşmak için arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet etmeyi unutmayın.

Yıkım Derbisi Çok Oyunculu

EKRAN SİSTEMİ

Zafer hesaplaması veya hasar hesaplaması, görüntüleme sistemi olmadan anlamsız olurdu. Oyunda, başka bir araçla çarpıştığınızda, çarpışmada görüntülenen istatistikler ile diğer araçlara verdiğiniz hasar miktarını ve düşman aracına verilen hasarı görebilirsiniz. Yukarıdakiler, oyuncunun dövüşü için bir hesaplama yapmanın yanı sıra, aracını daha iyi anlayarak maçı kazanmak için etkili stratejiler ve dövüş stilleri bulabilmek için bir hesaplama oluşturur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendine özgü oyun stili, yeni aksiyon oyunlarıyla oyunculara yüksek eğlence getiriyor.
  • Yarışçılar için doğru taktikleri seçerek araç seçimi ile çeşitli ekipman.
  • Uygun hesaplamalar oluşturmak için mükemmel hasar görüntüleme sistemi, kendi oyun tarzınızı oluşturun.
  • Maçı kolaylaştırmak için oyunda çeşitli dövüş özelleştirmeleri, dramatik maçlar sağlıyor.
  • Kolayca arkadaşlarınızla oynayın, arkadaşlarınızın bağlarına katkıda bulunacak daha güçlü kişiyi bulmak için birbirinizle savaşın.


İndir (119M)

Artık indirmeye hazırsınız Demolition Derby Multiplayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir