Demolition Derby 3
Demolition Derby 3

Demolition Derby 3 v1.1.089 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Demolition Derby 3 klasik bir yarış oyunudur ancak yarıştaki her oyuncunun yıkımını ve kaosunu vurgular. Oyuncular başkalarını kazanmaya veya herkes tarafından mutlak yıkımdan kurtulmaya odaklanmak zorunda olduklarından, bu her yarışı çok fazla eğlen

Android Android Yarış
4 ( 349 puan )
Fiyat: $0
İsim Demolition Derby 3
Yapımcı Beer Money Games!
Tür Yarış
Boyut 196M
Versiyon 1.1.089
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Demolition Derby 3 is the most famous version in the Demolition Derby 3 series of publisher Beer Money Games!
Mod Version 1.1.089
Total installs 10,000,000+

Demolition Derby 3 klasik bir yarış oyunudur ancak yarıştaki her oyuncunun yıkımını ve kaosunu vurgular. Oyuncular başkalarını kazanmaya veya herkes tarafından mutlak yıkımdan kurtulmaya odaklanmak zorunda olduklarından, bu her yarışı çok fazla eğlence potansiyeli yapar. Daha ilgi çekici ve eğlenceli içerik zamanla genişleyecek ve oyunculara bu şiddetli yarış türüne özgü daha fazla keşif sunacak.

Yıkım Derbisi 3

Yıkıcı YARIŞ OYUNU

Demolition Derby 3 bir yarış oyunu olmasına rağmen içeriği daha çok aksiyon odaklı ve oyuncuyu pistte daha şiddetli hale getiriyor. Oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuları birden fazla hedefi tamamlamaları ve kaos ve daha fazlasını yaratarak yarışı kazanmaları gerektiğinden daha esnek hale getirir. Bunun da ötesinde, her yarışın ödülleri de cömert ve çeşitlidir, bu da her oyuncuyu yarışa başlarken daha agresif hale getirir.

Yıkım Derbisi 3

CANAVARLAR İÇİN ÇÖKME DÖKÜMÜ

Ana oyun modunun yanı sıra oyun, son hayatta kalanın kazandığı klasik çarpışma modunu tanıtacak. Oyun kuralları da basittir; oyuncuların diğer oyunculara zarar vermek ve hatta onları yok etmek için çukurlara veya tuzaklara itmek için gerçekçi fizikten yararlanmaları gerekir. Ayrıca bu mod, ekip çalışmasına da izin vererek ekip çalışmasını seven oyuncular için harika anlar yaratıyor.

MASİF HARİTA TASARIMLARI

Demolition Derby 3 içindeki tüm haritalar büyük ölçeklidir ve çeşitli oyun modlarıyla uyumlu olacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır. Ana oyuna her zaman birçok yeni potansiyel eklenecek ve oyunculara yarışırken cesur ve eğlenceli fikirler verecek. Oyun ayrıca, yarışmayı daha çekici hale getirmek için daha fazla mimari ve yıkıcı nesneler ekleyecek, hatta diğer oyuncuları ortadan kaldırmak için çevresel faktörlerden yararlanırken oyuncuları daha yaratıcı hale getirecek.

Yıkım Derbisi 3

GERÇEKÇİ FİZİK VE ETKİLEŞİM

Fiziksel sistemler ve oyuncu etkileşimleri, diğer oyuncuları sınırların ötesine itmek de dahil olmak üzere çevrelerini büyük ölçüde etkiler. Ancak bu fiziksel sistem sayesinde her şey daha eğlenceli hale geliyor ve aynı zamanda herkes için özgün ve canlı atmosferler yaratıyor. Fizikle ilgili daha fazla içerik, oyuncuları bu oyunda arkadaşlarıyla eğlenmek için her zaman daha heyecan verici şeylere açacaktır.

ÇEŞİTLİ VAHŞİ ARAÇLAR

Demolition Derby 3’ün tüm araçları, yarışın acımasızlığını oyuncuya gösteren agresif ve korkutucu tasarımlara sahiptir. Ayrıca, oyuncuların arenada üstünlük sağlamak ve her muhteşem zaferi kazanmak için her yeteneğini optimize etmeleri için birçok farklı bölümü var. Ayrıca araç özelleştirme sistemi, oyunculara en sevdikleri araçlar için yeni bir güzellik tasarlamaları için daha fazla seçenek sunacak.

Yıkım Derbisi 3

DİĞERLERİYLE CİDDİ YARIŞIN

Ciddi yarış modları, oyuncuların her yarışı kazanmak için en yüksek hızı kullanmaları gerektiği, ancak işleri daha ciddi hale getirmek için yıkım faktörünün azaltıldığı modlardır. Yine de oyun modunu zenginleştiriyor ve oyunculara kariyerlerinde yeni tür ödüller veriyor. Oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte tüm içeriğin keyfini çıkarması için gelecekte daha ciddi içerik veya yarış modları tanıtılacak.

Demolition Derby 3 bir yarış oyunudur ancak oyuncuların en heyecan verici anlara dalmaları için birçok heyecan ve kaos unsuruna sahiptir. Ayrıca, oynanışı çeşitlendirmek ve oyunculara bu yarış türünde en iyi deneyimi sunmak için birçok yeni içeriği düzenli olarak günceller.


İndir (196M)

Artık indirmeye hazırsınız Demolition Derby 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBeer Money Games!

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir