Demetrios
Demetrios

Demetrios v1.1.4 APK indir (Tam Oyun) 2022

Demetrios, Paris'te yaşayan Bjorn Thonen adlı bir adamın tuhaf hikayesiyle macera içeriği geliştiriyor. Başlangıçta ünlü bir antika satıcısıydı, ancak bir anda tüm mal varlığı soyuldu. Değerli şeyler tüm dünyada satılıyor ve dağıtılıyor ve bu yolculu

Android Android Macera Oyunları
4 ( 534 puan )
Fiyat: $0
İsim Demetrios
Yapımcı COWCAT / Breton Fabrice
Tür Macera Oyunları
Boyut 293M
Versiyon 1.1.4
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Demetrios is the most famous version in the Demetrios series of publisher COWCAT / Breton Fabrice
Mod Version 1.1.4

Demetrios, Paris’te yaşayan Bjorn Thonen adlı bir adamın tuhaf hikayesiyle macera içeriği geliştiriyor. Başlangıçta ünlü bir antika satıcısıydı, ancak bir anda tüm mal varlığı soyuldu. Değerli şeyler tüm dünyada satılıyor ve dağıtılıyor ve bu yolculuğa başlamasının bir nedeni de bu. Oyun geri bildirim alındıktan sonra daha da güncellendi ve günlük görevlerde oyuncuları kontrol ederken bazı hatalar düzeltildi.

Demetrios

SANDRA’NIN YARDIMINI ALMAK

Sandra, Demetrios’taki Bjorn Thonen’in iyi bir komşusu ve eşyaların alındığı ana tanık oluyorlar. Ancak, verilen bilgilere göre yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Tamamen toplandıktan sonra yolculuk başladı. Birkaç ürkütücü gerçekle başlayarak, oyuncular bu korkunç sırlardan geri adım atamazlar. Eski hikayeler anlatılacak ve onları tekrar yaşayacaksınız.

Zorlu yolculukta size eşlik eden arkadaşlar ve küçük valizler. Kayıp eşyalarla doldurun ve bu eşsiz koleksiyona heyecan verici bilgiler ekleyin. Hikayeyi daha eğlenceli hale getirmek için diğer insanlarla arkadaş olun; her topraktan geçmek daha fazla arkadaş getirecek!

Demetrios

BİRÇOK MİNİ OYUN GELİŞTİRMEK

Demetrios tarafından sağlanan mini oyunlar, oyuncunun macerasını daha karmaşık hale getirdi. 8 veya 12 saate kadar eğlenmek için, bulmacaları atlayarak daha uzun yaşayacaksınız. Burada dikkat çeken şey, bu eğlenceli çeşitliliği oluşturan mini oyunlar. Birçok zorlu kelime, eğlenceli bulmacalar ve hatta yaratıcılığınız en pratik deneyimi oluşturacaktır. Yarattığımız tuzaklardan önce sakin ol, kontrolü kaybetmene izin verme!

Pek çok ana tür arasında öne çıkanlar Point & Click ve Visual Novel’dır. Kendi hikayenizi oluşturarak veya aramanıza büyüteç ve ayırt etme gücü uygulayarak bunların üstesinden gelebilirsiniz. Eğlenceli saatler boyunca oyunculara eşlik eden mini diyaloglar ve arkadaşlar. Size bir sonraki öneriye giden yolu gösteren birçok yararlı tavsiye verecekler. Siz ve insanlar arasındaki 15.000’den fazla diyalog, yavaş yavaş korkunç sırları ortaya çıkaracak.

Demetrios

ÖZEL TEKNOLOJİ UYGULAMASI

Oldukça çeşitli animasyonların birleşimi Demetrios’u ünlü yaptı. 3D, 2D veya olağanüstü renkli resimler gibi teknolojilerden farklıdır. Animasyonlar, elle çizilmiş karalamalarla oluşturulmuş ilginç bir oyun içi hikaye yaratır. Her diyalog için farklı kayıtlar hikayeyi daha gerçekçi kılıyor. Herhangi bir ünlü yere giderken, ürkütücü müzik olduğunda eski eserleri bulma yolculuğu da daha iyidir.

Sırları çabucak bulmak ve bu gizemleri kırmak için oyuncuların karakterle düzenli olarak etkileşime girmesi ve ortaya çıkan bulmacaların çözümlerini mükemmelleştirmesi gerekir. Tanımlanmış konumlarda mevcut olduğunda, diğer nesnelerin altında gizlenmiş ipuçlarını arayın. Önünüzdeki resme odaklanır ve bakmaya başlarsanız süreyi kısaltırsınız. Şu anda oyun sürümlerine İngilizce, Fransızca vb. desteği de dahil olmak üzere birçok yeni dil eklendi.

Demetrios

HAYVANLAR İÇİN BULMA NUMARASINA KATILIN

Demetrios, gizemli bir cazibe olan herhangi bir oyuncu içindir. Ünlü yerleri keşfederek ve eserler toplayarak hikayeye kendinizi kaptırabilirsiniz. Her gün, sistem zaten sahip olduğunuz öğeleri inceler. Sonraki yerlerin sizi bekleyen birçok sırrı ve zorluğu var, sistemden gelen önerilerle birlikte bunları aşın. Bu özel hikayeyi deneyimleyin ve beğenirseniz bir inceleme bırakın.

Demetrios

ANA ÖZELLİKLER

– En iyi yolculukta arkadaşlarınıza eşlik ederek topladığınız değerli eşyaların gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının şifresini çözün.
– Ünlü bir koleksiyoncu adına antika toplayın.
– Yol boyunca arkadaşlarınızdan yardım ve sistemden faydalı ipuçları alın.
– Ürpertici müzik sayesinde hikayeyi daha gizemli hale getiren benzersiz elle çizilmiş sanatı deneyimleyin.
– Günlük görevleri tamamlayın ve kendi antika koleksiyonunuzu doldurun.


İndir (293M)

Artık indirmeye hazırsınız Demetrios ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir