Defense Zombie World
Defense Zombie World

Defense Zombie World v11.2 APK indir (Tanrı Modu) 2022

Defense Zombie World APK oyunculara toplanacak çeşitli avcı kartlarıyla tam otomatik bir savaş sistemi sunuyor. Bu dünyaya ayak bastığınızda, ödüller almak için tekrar eden birçok farklı benzersiz oyun modundan geçeceksiniz. Toplamanız gereken olağan

Android Android Rol Oyunu
5 ( 982 puan )
Fiyat: $0
İsim Defense Zombie World
Yapımcı Saturday2pm
Tür Rol Oyunu
Boyut 127MB
Versiyon 11.2
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Defense Zombie World is the most famous version in the Defense Zombie World series of publisher Saturday2pm
Mod Version 11.2
Total installs 1,000+

Defense Zombie World APK oyunculara toplanacak çeşitli avcı kartlarıyla tam otomatik bir savaş sistemi sunuyor. Bu dünyaya ayak bastığınızda, ödüller almak için tekrar eden birçok farklı benzersiz oyun modundan geçeceksiniz. Toplamanız gereken olağanüstü becerilerle birlikte yüzlerce saldırı ile tüm bir birliğe liderlik ediyorsunuz.

Savunma Zombi Dünyası

YÜKSELT AVCILIK KARTI

Bu savaşta, iki cepheyi birbirine karşı yöneten dev bir orduya liderlik ediyorsunuz. Oyuncular, yeni avcı arama macerasında birçok yeni deneyime erişebilecekler. Özellikle yarattığımız her karakterin kopyalanmayan benzersiz bir yeteneği var. Amacınız mümkün olduğu kadar çok avcı toplamaktır, bu da daha yüksek seviyelere geçtikçe sizin için tamamen faydalıdır. Sadece bu değil, oyuncular hedeflerine beklenenden daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde hizmet etmek için onları yükseltmeye devam edebilirler.

Savunma Zombi Dünyası

SINIRSIZ ÖDÜL

Defense Zombie World’e gelirken, çekici ödüller alana kadar beklemek zorunda kalmayacaksınız. İndirme gerektirmeyen ve tekrar tekrar oynanabilen ücretsiz modlarda basitten faydalı yükseltmelere kadar değişen özel bonuslara sahip oyuncuları tercih ediyoruz. Sadece sizin için doğmuş sahne modundan daha iyi bir şey yok. Çok sayıda avcı kartı toplamak için hızlı bir şekilde kilidini açın ve buraya saldırın.

Savunma Zombi Dünyası

BENZERSİZ SAVAŞ ROYALE TARZI

Dünya, battle royale tarzı bir tablo kadar güzel ve her oyuncunun keşfetmesini ve fethetmesini bekliyor. Burada durmayan Defense Zombie World, oyunculara bir battlenet modu da sunuyor. Burada, doğrudan ve büyük saldırılarla karşı savaş alanında rakibinizle savaşmaya çalışın. Ayrıca, sürpriz unsuru önemli bir rol oynar, bu yüzden orduya komuta etmek için başka görevler yaparken onlara göz kulak olun.

Savunma Zombi Dünyası

HUNTER KARTI ÖZEL ÖDÜLLERİ

Topladığınız her avcı kartı için, tahtaya fazladan bir parça almaktan daha fazlasıdır. Hangisi ayak basacağınız savaş alanını veya başarısızlığı, başarıyı ve rakiplerinizi belirleyen olağanüstü yeni saldırılara sahiptir. Bununla birlikte sizin için benzersiz beceriler; en iyi şekilde yararlanalım.


İndir (127MB)

Artık indirmeye hazırsınız Defense Zombie World ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir