Deemo
Deemo

Deemo v5.0.4 MOD APK (Tümünün Kilidi Açıldı) indir 2022


Deemo Mod APK, oyuncuları gizemli bir manken ve hafızasını kaybetmiş bir kızla müzikal bir hikayeye götürüyor. İnişleri ve çıkışları ile fantastik piyano melodilerinin keyfini çıkarın ve onların ardındaki gizli hikayeyi ortaya çıkarın.

Android Android Müzik
4 ( 712 puan )
Fiyat: $0
İsim Deemo
Yapımcı Rayark International Limited
Tür Müzik
Boyut 48M
Versiyon 5.0.4
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Deemo is the most famous version in the Deemo series of publisher Rayark International Limited
Mod Version 5.0.4
Total installs 5,000,000+
 • Her şeyin kilidi açıldı
 • Lisans kontrolü kaldırıldı
 • Koruma ve analiz kaldırıldı
 • Etude ve Samsara koleksiyonları oyuna ilk başladığınızda eklenir.


İndir (48M)

Deemo, gizemli, heyecan verici bir hikaye ile birleştirilmiş bir müzik oyunudur. Aynı zamanda bir tür piyano oyunu olmasına rağmen, artık tamamen yeni bir bakış açısıyla tasarlandı. Piyano çalmanın yeni bir yolu, arsadaki gizemi çözmekle birleştiğinde, oyunu artık sadece tuşlarla sıkıcı olmaktan çıkarıyor. Anıları bulma yolunda küçük bir kıza dönüş. Yeni karakterlerle garip hikayeler her zaman açıklanacak bir şeydir!

demo

KÜÇÜK KIZ SİHİRLİ NOTLARLA HAFIZASINI KAYBETTİ

Deemo’da aniden garip bir yerde uyanan küçük bir kız karakterine dönüşeceksiniz. Anılar parça parça ve küçük kız kim olduğunu bilmiyor ve sadece oynamayı sevdiğini biliyor; piyano çaldığında kızın ruhu canlanır. Makaleler sayesinde hafızanın bir kısmı geri döndü. Böylece kimliğin gizemleri ve benzersiz hikayeler yavaş yavaş ortaya çıkacak.

Gerçek kimliğinizi bilme arzusu sizi her zaman mümkün olduğunca çok şarkı tamamlamaya motive eder. Ayrıca birçok özel etkinliğin kilidini açan oyun sayısını artırmak gibi sistemden de yardımlarınız var. Oyun sisteminden daha faydalı bilgiler almak için her gün giriş yapmayı deneyin!

demo

ŞARKILARLA YABANCI HİKÂYELERLE GİZEMLİ MANKENLER

Size yardımcı olan ve yol gösteren özel bir mankendir. Siyah bir takım elbise ve normal bir insan gibi gözleri ve ağzı olmayan bir yüzü ile oldukça garip bir görünüme sahip. Bu bir gizemdir; Size yardım etmek için mükemmel bir insan mı yoksa bu gizemli hikayenin nedeni mi olduğunu söyleyemezsiniz. Ancak, bir şeyleri anlamak için hala onun yardımına ihtiyacınız var. Manken sana nasıl oynanacağını öğretecek. Nasıl oynanacağı, ileri geri hareket etmek ve müzik notasına zamanında dokunmak için bir dokunma işlemiyle basittir. Notları kaçırırsanız, kaçırır ve kaybedersiniz.

ÇOK DÜZEYLİ 60’DAN FAZLA ŞARKI İLE MÜZİK HAZİNE

Deemo, 60’tan fazla süper ateşli piyano şarkısı içeren çeşitli bir müzik koleksiyonuna sahiptir. Klasik veya güncel müzik burada mevcuttur ve klasik müziği seven oyunculara kesinlikle harika bir müzik deneyimi getirecektir.

demo

Oyun ayrıca oyuncuların fethetmesi için birçok seviyeye sahiptir. Her seviyenin kendi zorluğu vardır. İlk bölümlerde zorluk seviyesi oldukça düşük olduğu için oyuncuların oyuna alışması için bir fırsat bu. Bununla birlikte, kademeli olarak seviyeler, oyuncunun yüksek becerisini gerektiren daha karmaşık hale gelecektir. Yeni seviyelerin ve parkurların kilidini açmak için mevcut parkuru tamamlamanız gerekir. Çok yönlülüğünüzü gösterin ve harika müzik dünyasını deneyimleyin!

HER ZAMAN, HER YERDE DENEYİM – HERKES İÇİN BİR OYUN

Deemo çevrimdışı bir oyundur ve bu, telefonunuz internete bağlı olmasa bile bu oyunu oynayabileceğiniz anlamına gelir. Ancak oyun yine de mükemmel bir görüntü ve ses kalitesine sahip. Oyundaki grafikler anime tarzında olup, oyunu daha çok bir çizgi film karakterinin hikayesine benzetmektedir.

Özenle seçilmiş klasik müzik ile birçok ebeveyn, öğrencilerin klasik müziğin keyfini çıkarabilmeleri için rahatlamaları için bu oyunu seçmektedir. Ayrıca oyun herhangi bir şiddet unsuru taşımadığından küçük çocuklar da dahil olmak üzere herkes için son derece uygundur. Bu müzik oyunuyla her zaman, her yerde stres atma deneyimini yaşayın!

demo

ANA ÖZELLİKLER

 • Hafızasını kaybetmiş ve sadece anahtarlarla ilgilenen küçük bir kızın rolünü oynayın. Piyano şarkılarıyla hafızanın bir kısmı yavaş yavaş geri gelecek
 • Gizemli bir karakter olan tuhaf manken ile beklenmedik bir karşılaşma. Ondan yardım alırken “sonuçta doğru kişi o mu?” diye dikkatli olması gerekiyordu.
 • Şarkıyı tamamlamak için notaya dokunun ve hareket ettirin. Bir notayı kaçırırsanız, onu kaçırırsınız ve şarkıyı tekrar çalmanız gerekir.
 • Oyuncunun yeteneğine uygun, kademeli olarak değişen seviyelere sahip 60’tan fazla klasik piyano şarkısı
 • Çevrimdışı oyun, anime tarzı grafikler ve şiddet yok. Uygun herkesin oyunu, hatta çocuklar.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Deemo ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRayark International Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir