DEEMO II
DEEMO II

DEEMO II v2.1.2 APK indir (Son Sürüm) 2022

DEEMO II eğlenceli bir oyundur ve oyunculara en heyecan verici ve gizemli hikayeleri sunar. Ayrı bir krallıkta kaybolacak, bu oyunda gizemli bir kızla tanışacak ve bu heyecanlı yolculukta onu takip edeceksiniz.

Android Android Müzik
5 ( 132 puan )
Fiyat: $0
İsim DEEMO II
Yapımcı Rayark International Limited
Tür Müzik
Boyut 55M
Versiyon 2.1.2
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
DEEMO II is the most famous version in the DEEMO II series of publisher Rayark International Limited
Mod Version 2.1.2
Total installs 100,000+

Burada, çok vahşi ve tehlikeli bir canavar, sadece bir yıkım yağmuru ile bu topraklara saldırmayı ve yok etmeyi hedefliyor. Bu yağmur yağdığında karmaşıktır; sadece dokunmak anında ölü yapraklara dönüşecek ve sonsuza dek yok olacak. Bu korkunç ve korkutucu.

DEEMO II

YANSIMALARLA DOLU HEYECAN VERİCİ GİZEM HİKÂYELERİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN

DEEMO II’ye gelen oyuncular, bir dizi yeni ve gizemli hikayeyi deneyimleyecek ve keyfini çıkaracaklar. Bu hikaye size heyecan verici ve tuhaf ayrıntılar vererek arkasındaki gerçeği daha da hızlı keşfetme merakınızı artırıyor. Bu mutlu dünyayı kurtarmak için kafa karıştırıcı sorular bulun ve sorun.

DEEMO II

RİTİM VE MACERA KOMBİNASYONU

DEEMO II, ritmi ve macerayı en iyi ve en eğlenceli şekilde birleştirmenize yardımcı olacaktır. Burada, bu bölgede yaşayan insanları keşfetmek ve öğrenmek için haritayı kullanabilir ve birçok yeni toprak parçası keşfedebilirsiniz. Meydan okumaya katılırken, tüm zorlukların her zamankinden daha hızlı üstesinden gelmek için müzikal becerilerinizden ve bu aşamalardaki deneyiminizden en ritmik ve heyecan verici bir şekilde yararlanmalısınız.

DEEMO II

ÇOK FARKLI TÜRLERLE 30’DAN FAZLA ANLAMLI ŞARKI VAR

DEEMO II’ye geldiğinizde, dünyanın en popüler ülkelerindeki ünlü besteciler tarafından üretilen birçok mükemmel ve heyecan verici şarkıya hayran kalacaksınız. Ayrıca, özgürce oynamak için en sevdiğiniz türlerden birini seçebileceksiniz. Türler arasında klasik müzik, J-pop, K-pop, .. ve daha birçok yeni ve benzersiz tür bulunur. Bu yumuşak ve canlı melodiler, müzikseverleri neşelendirdi ve onları oldukça heyecanlı, heyecanlı bir ruh haline soktu.

DEEMO II

ARKADAŞLAR YAPMAK İSTASYONDAKİ 50’DEN FAZLA MİSAFİRİ TANIMAKTIR

Bu istasyon alanı, onların içsel benliğini keşfetmeniz ve öğrenmeniz için farklı karakterlerle dolu. Arkadaş olalım ve birbirimizi tanıyalım, birlikte sohbet edelim ve birlikteliği artırmak ve birbirimize daha fazla sevgi duymak için hayattaki birçok sorunu paylaşalım. Hikayeyi daha ilgi çekici ve ilgi çekici hale getirmek için sohbette benzersiz fikirler üretin.

DEEMO II

BAZI ÖZELLİKLER

  • Gizemlerle dolu bir hikayeyi deneyimleyin ve birçok sevimli ve ilginç karakterle tanışın.
  • Çekiciliği artırmak ve daha kolay oynamak için melodileri macera oyunlarıyla nasıl birleştireceğinizi öğrenin.
  • Kendinizi birçok farklı ülkeden üretilen kötü şöhretli müziğe bırakın ve aynı zamanda zihninizi rahatlatmanıza ve hayatı çok daha anlamlı hale getirmenize yardımcı olacaktır.
  • Arkadaş edin ve kişiliklerini anlamak ve toplumdaki ilişkileri artırmak için istasyonda 50’den fazla sakinle tanışın.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız DEEMO II ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRayark International Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir