Death Park 2
Death Park 2

Death Park 2 v1.3.1 APK MOD (Sınırsız Cephane/Menü) indir 2022


Death Park 2 APK , çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından sevilen bir oyun haline geldiğinde ilk bölümün başarısını devam ettirmişti. Ünlü korku filmi IT'den esinlenen oyun, filmi tamamen takip etmeyecek. İlk bölümle aynı oynanışla, hala

Android Android Simülasyon
5 ( 793 puan )
Fiyat: $0
İsim Death Park 2
Yapımcı Euphoria Horror Games
Tür Simülasyon
Boyut 138MB
Versiyon 1.3.1
MOD Sınırsız Cephane/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Death Park 2 is the most famous version in the Death Park 2 series of publisher Euphoria Horror Games
Mod Version 1.3.1
  • MENÜ MODU
  • Tüm Kilitler Açık
  • Sınırsız Cephane (Oynamaya başlamadan önce açın)


İndir (138MB)

Death Park 2 APK , çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından sevilen bir oyun haline geldiğinde ilk bölümün başarısını devam ettirmişti. Ünlü korku filmi IT’den esinlenen oyun, filmi tamamen takip etmeyecek. İlk bölümle aynı oynanışla, hala hayalet palyaço ve karakterin değişimi ve gelişimi ile çekici arsa.

Death Park 2: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu

İLGİNÇ HİKAYE

Bu oyundaki karakteriniz, ablası kayıp bir erkek kardeş. Hayalet palyaço kız kardeşini kaçırdı ve senin işin onu bulmak. Bulmak için her yere gideceksin, ama öyle görünüyor ki her yerde korkular pusuya yatmış ve aniden seni korkutabilir. Kabus daha yeni başladı; üstesinden gel ve kız kardeşini bul.

Death Park 2: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu

KORKUNÇ MACERA

Her yerde maceraya atılacak ve gizemi çözmek için ipuçları bulacaksınız. Her yerde, bu hayalet palyaço hakkında korkunç bilgiler alacaksınız.

Death Park 2: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu

GİZEMLİ BİR BULMACA OYUNU

İlk bölüm gibi, Death Park 2’nin türü de bulmaca ile maceranın birleşimidir, bu yüzden kız kardeşiniz hakkında ipuçları bulabilmek için kolaydan zora doğru bulmacaları çözmeniz gerekecek. Kolay ve zor seviyeler arasında seçim yapma hakkına sahipsiniz. Acemi iseniz, oyuna alışmak için kolay seviyeye meydan okuyun, o zaman zorluğu artırmak ve can sıkıntısından kaçınmak için seviyeyi artırabilirsiniz.

Death Park 2: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu

GÖRÜNÜR 3D GRAFİKLER

Oyunda her şey oldukça basit yaratılmış gibi görünse de yeterince uzun süre bakarsanız her detayın ardındaki garip gizemi fark edeceksiniz. Bu, oyuncuların gözünde puan kazanmalarına yardımcı olmak için harika bir nokta; seni şaşırtan anlar olacak. 360 derecelik çok açılı döndürme ile oyundaki tüm sahneyi görebilirsiniz. Görüş hattınızı hareket ettirirken dikkatli olun çünkü aniden bir şey yakalarsınız.

Death Park 2: Korkunç Palyaço Hayatta Kalma Korku Oyunu

KORKUNÇ SES

En ürkütücü ve korku dolu ses sistemi ile oyun, kendinizi inanılmaz korku dünyasına kaptırmayı sevdirecek. Bazen ayak sesleri, kırılma sesi sizi ürkütür. Çığlıklar sizi korkutacak ve ara sıra ani, habersiz bir dehşeti bekleyen sessizlikler olacak.

Death Park 2 APK korku kurgu sevenler ve sonsuz eğlencenin tadını çıkaranlar için mükemmel bir oyundur.


İndir (138MB)

Artık indirmeye hazırsınız Death Park 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir