Death Palette
Death Palette

Death Palette v3.06 APK indir (Kilitsiz Sketchbook, ADS Yok) 2022


Ölüm Paleti, gizemli bir resmi tamamlamanız için size çekici ama tehlikeli bir iş veriyor. Resmin içinde, gücü olan gizemli bir kız, elinden gelenin en iyisini yapacak bir ressam arıyor. Böylece resmin üzerine boyamak için uygun motifleri bilmek için

Android Android Macera Oyunları
5 ( 640 puan )
Fiyat: $0
İsim Death Palette
Yapımcı SleepingMuseum
Tür Macera Oyunları
Boyut 50M
Versiyon 3.06
MOD Kilitli Eskiz Defteri, Reklamsız
Orjinal Google Play
Death Palette is the most famous version in the Death Palette series of publisher SleepingMuseum
Mod Version 3.06
Total installs 1,000,000
Devre dışı bırakılmış reklamlar ve eskiz defteri satın alındı.

İndir (50M)

Ölüm Paleti, gizemli bir resmi tamamlamanız için size çekici ama tehlikeli bir iş veriyor. Resmin içinde, gücü olan gizemli bir kız, elinden gelenin en iyisini yapacak bir ressam arıyor. Böylece resmin üzerine boyamak için uygun motifleri bilmek için ipuçları arayacak ve doğru çizerseniz ilginç bir şey daha fark edeceksiniz.

ölüm paleti

TAM BİR GARANTİ FOTOĞRAFI

Ölüm Paleti’ndeki hikaye, bir sonraki adımda ne çizeceğini bilemeyen ve önündeki tabloya bakan bir sanatçının etrafında dönüyor. Bir başkası, kötüleşen bir ruh halinden kaçınmak için dışarı çıkmasını tavsiye etti ve bu da onu bir kader tablosuna götürdü. Spesifik olarak, bu resim siyahtır ve karşıdaki kişinin tarif ettiği dokuyu göremezsiniz. İşiniz resmi tamamlamaya çalışacak ve onu üzmeyecek.

Konuşma bittikten sonra, kahraman telefonunu açar ve telefon ekranı kırmızıya döndüğünde garip şeyler ortaya çıkar. Resimdeki karakter de ortaya çıkar ve sıradaki ressamın kendisi olduğunu anlar. Sonra uykuya daldı ve ilk gün zorlu yolculuk belirdi. Neyse ki etrafına bakındı ve telefonunun hala resim çizerken yararlı bilgiler sağlayan metin mesajları gösterdiğini gördü.

ölüm paleti

İPUÇLARI BULMAK İÇİN ÇEVRESEL ELEMENTLERLE ETKİLEŞİM

Ölüm Paletinde çizim yapmadan önce yapmanız gereken ilk şey oyun ekranının etrafındaki bilgileri öğrenmek. Ekranda karakterin bakış açısını değiştirmek için etrafa bakmak ve gerekli olduğunu düşündüğünüz şeye dokunmak için düğmeler göreceksiniz. Aynı zamanda, resmin üzerine hangi dokuların boyanabileceğini ve çizilenlerin karşılık gelen rengini bilmek için bilgileri dikkatlice okumanız gerekir.

Oyuncuların bu oyunu deneyimlerken dikkat etmesi gereken üç nokta var. İlk nokta şu ki, resimdeki kız gerçek benliğini sorsa da, bunu yapmak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda sadece onun beğendiği motifleri çizecek ve özelliklerini seçeceksiniz. Ayrıca, bir seferde yalnızca bir öğe çizebileceksiniz, bu nedenle hangi motiflerin belirli bir sırada görüneceğine karar vermek size kalmış.

ölüm paleti ölüm paleti

MOTİF ÇİZİN VE RESME RENK GETİRİN

Ölüm Paletinde bilgi aramayı bitirdikten sonra ana arayüze döneceksiniz ve çizim işleminize başlamak için boya düğmesine tıklayacaksınız. Gelen bilgilere göre çizimi elma gibi ekleme seçeneğini bulacaksınız. Aynı zamanda sürekli hareket eden farklı renkli iğnelere sahip bir daire de bulacaksınız ve elma için doğru rengi seçmeniz ve kadın karakterin ifadesini görmeniz gerekiyor. O mutluysa, hayatın devam edebilir.

Uygun motifi çizerken ve onu mutlu ederken bulacağınız ilginç bir nokta da, az önce çizdiğiniz nesnenin kaybolmasıdır. Ancak rengi hala resimde yeniden ortaya çıkıyor ve kıyafetinin ve vücut bölümlerinin bazı yönlerini önceki siyah yerine aynı renge çeviriyor.

Arkasındaki gizemli hikayelerle resmi tamamlamaya çalışacaksınız:

  • Yaklaşan bir tablo hakkında hiçbir fikri olmayan ve siyah dokulu gizemli bir tablo alan bir ressama dönüşeceksiniz.
  • Resmin hikayesi, içindeki kadın karakterin ortaya çıkması ve ana karakterden kendini tamamlamasını istemesiyle başlar.
  • Oyuncular, resim üzerine çizecekleri uygun motifleri bulmak için oyunda farklı bilgileri kolayca arayacaklar.
  • Herkesin saygı duyması gereken bir nokta, ana karakterin günlerce hayatta kalabilmesi için onu mutlu etmektir.
  • Bir motifi belirli bir renge boyayıp onu mutlu ettiğinizde, nesne kaybolacak ve resim üzerinde aynı renkte bir iz bırakacaktır.


İndir (50M)

Artık indirmeye hazırsınız Death Palette ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir