Death Invasion
Death Invasion

Death Invasion: Survival v1.1.7 APK indir (Tanrı Modu/Hız Haritası/Reklamsız) 2022

Zombiler ve insanlar arasındaki kaos, Death Invasion'da giderek benzersiz hale geliyor. Bu, tipik aksiyon biçiminde bir şaheserdir; sen şehirde bir insansın ve kan denizinde boğuluyorsun. Zombiler tarafından bozulan insan sayısı çok daha fazla ve siz

Android Android Aksiyon
5 ( 700 puan )
Fiyat: $0
İsim Death Invasion
Yapımcı JoyMore Inc
Tür Aksiyon
Boyut 142M
Versiyon 1.1.2
MOD Tanrı Modu, Hız Haritası, ADS Yok
Orjinal Google Play
Death Invasion is the most famous version in the Death Invasion series of publisher JoyMore Inc
Mod Version 1.1.2
Total installs 10,000,000+
 • MOD MENÜSÜ
 • REKLAMSIZ
 • HIZ OYUNU
 • TANRI MODU

Zombiler ve insanlar arasındaki kaos, Death Invasion’da giderek benzersiz hale geliyor. Bu, tipik aksiyon biçiminde bir şaheserdir; sen şehirde bir insansın ve kan denizinde boğuluyorsun. Zombiler tarafından bozulan insan sayısı çok daha fazla ve size saldırmaya çalışıyorlar. Bu kan dökülmesinden kurtulmak için stratejiler bulmak için ayık olanlarla koordineli olmalısınız. Şehre barış getirmek ve masum insanları kurtarmak için cesur savaşçı olun.

Ölüm İstilası: Hayatta Kalma

SAVAŞ ÇOK GÜNLERCE SÜRDÜ

Şehir tamamen alt üst olmuş gibi görünüyor ve zombiler yüzünden artık her şey eskisi gibi değil. Kimse gerçek enfeksiyon kaynağının nerede olduğunu bilemez ve sadece insanların hayatlarının artık barışçıl olmadığını bilir. Daha spesifik olarak, şehrin bu hastalığın izlerini bulmasına yardımcı olabilecek kahraman sizsiniz. Oyuncular öğrenmek için bir dizi zor görev yapmak zorunda kalacaklar.

Bu yakın dövüş uzun sürdü ve yüzleşmemiz gereken birçok büyük sonucu beraberinde getirdi. Zombiler zamanla güçlü bir şekilde büyüyor ve onları söndürmezseniz birçok insan zombiler tarafından istila edilecek. Bu zombiler korkunç, bize muazzam bir şekilde saldırmak için acele ediyorlar ve tetikte olmamız gerekiyor. Ancak, korkunç bir şekilde saldırıya uğradığımız birkaç durum var ve mümkün olduğunca çabuk çıkmaya çalışmanız gerekiyor.

Ölüm İstilası: Hayatta Kalma

ÖZEL BİR SAVAŞ PLANI İLE GELİN

Oyuncu, şehri pandemi yoluyla kurtarmada liderdir, bu nedenle elbette savaş planları yapmanız gerekir. Her savaşın farklı dalgaları olacak ve daha fazla arkadaş toplamamız gerekiyor. Şehirde hayatta kalanların bir bölgede toplanmaları ve en etkili savaş politikasını birlikte tartışmaları gerekiyor. Elbette çok geç olmadan ve onlar güçlerini tazelemeden önce isyanı bastırmamız gerekiyor.

Oyuncular, birlikte mükemmel bir savaş yaratmak için çeşitli benzersiz silahlar kullanacaklar. Şehir için bu savaş her zaman heyecan verici ve heyecan vericidir. Ayrıca, sizin için ayarlanmış daha fazla zorluk var. Death Invasion ayrıca bu savaşa hizmet edecek haritalar sağlamada sizi her zaman destekler. Tüm cesaretinizi gösterin ve bu savaşta sahip olduğunuz tüm kapasiteyi gösterin.

Ölüm İstilası: Hayatta Kalma

TARAMA YAPIN

Savaş resmen patlak verdi ve gücünüzü tüm arkadaşlarınızla birleştirmeniz gerekiyor. Yolunuza çıkanları vurmak için büyük bir silah seçerseniz bu yardımcı olacaktır. Ayrıca, engellerden kaçınmak için arabalar gibi büyük araçlar veya bu zorluğu verimli bir şekilde gerçekleştirmek için helikopterler kullanın. Oyuncuların ayrıca bu şehirde maceralı maceralar yaratmak için Death Invasion tarafından sağlanan haritayı kullanmaları gerekiyor.

Oyuncular ayrıca savaşa hizmet etmek için birçok farklı silah türünü esnek bir şekilde değiştirmelidir. Bodrumlarda saklanan insanları kurtarın ve onlarla zombilere karşı savaşın. Zombileri sınırlamak ve mahalleyi korumak için enfeksiyon kaynağını kesmeniz gerekiyor. Tüm bu zombilerle kolayca savaşabilmek için daha fazla güç yükseltmeniz de yardımcı olacaktır. Oyuncuların kanları bitene kadar ateş etmeleri gerekir, o zaman bu, o kişideki canavarı yakalamaktır.

Ölüm İstilası: Hayatta Kalma

Bu sayede Death Invasion: Survival, oyuncuların zombilerin getirdiği korkuyu görmelerini kolaylaştırıyor. Bu savaş çok kan döktü ve şehre ciddi şekilde zarar verdi. Ancak üyeler arasındaki mükemmel koordinasyon sayesinde şehir normale dönmüş gibi görünüyor. Bu durum devam ederse ve devam ederse alarmı da kurmanız gerekir. Şehri meydan okumadan çıkarmak için cesur savaşçı olun.

ANA ÖZELLİKLER

 • Kendinizi şehrin yıkımına bırakın ve takip etmesi kolay özel planlar geliştirmelisiniz.
 • Tüm bu zombilere saldırmak ve yok etmek için tüm sıradan insanlarla koordine edin.
 • Hayatınızı kurtarmak için enfeksiyon kaynaklarını durdurun ve saldırılarından kaçın.
 • Duygularını kaybetmiş zombileri vurmak için mevcut tüm silahları, özellikle her türlü silahı kullanın.
 • Şehri bu kaostan kurtarın ve şehri eski huzuruna döndürün.


İndir (142M)

Artık indirmeye hazırsınız Death Invasion ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJoyMore Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir