Death Dungeon
Death Dungeon

Death Dungeon v2.1.26 APK + MOD (Sınırsız Yakut) indir 2022


Death Dungeon: Demon Hunting RPG, Diablo tarzı oyun hileleri ve eğik çizgileri bize hem nostaljik hem de kendi başına ilgi çekici bir deneyim sunan klasik bir 3D grafik rol yapma oyunudur.BİRÇOK GİZEMLİ YARATIK DÜNYASI HAKKINDA SİHİRLİ PARSELİyi kurg

Android Android Rol Oyunu
5 ( 853 puan )
Fiyat: $0
İsim Death Dungeon
Yapımcı Vanguard Gaming Studio
Tür Rol Oyunu
Boyut 98MB
Versiyon 2.1.26
MOD Sınırsız Yakut/Yüksek Hasar
Orjinal Google Play
Death Dungeon is the most famous version in the Death Dungeon series of publisher Vanguard Gaming Studio
Mod Version 2.1.26
Total installs 500,000+
MOD 1
  • Tanrı modu
  • Yüksek Hasar

MOD 2
  • Sınırsız Yakut

Death Dungeon: Demon Hunting RPG, Diablo tarzı oyun hileleri ve eğik çizgileri bize hem nostaljik hem de kendi başına ilgi çekici bir deneyim sunan klasik bir 3D grafik rol yapma oyunudur.

Death Dungeon: Demon Hunting RPG

BİRÇOK GİZEMLİ YARATIK DÜNYASI HAKKINDA SİHİRLİ PARSEL

İyi kurgulanmış bir komplo ile Death Dungeon, şeytani krallığın altındaki savaşta kaybolan efsanevi bir iblisin dönüş hikayesini anlatıyor. Savaştan sonra Nephalem halkı ve halkı şeytanın egemenliği altında bir hata içinde yaşamak zorunda kaldı. Görünüşe göre bir umut ışığı olmadan, bir Nephalem mucizevi bir şekilde hayatta kaldı.

Oyunda, son Nephalem kabilesinin kralını oynayacağız ve insan dünyasının şeytani dünyanın acımasız kuralından kaçmasına yardım edeceğiz. İnsan ve iblis arasındaki kanı taşıdığımızda muazzam bir güce sahip olacağız; Kral Nephalem sonunda on binlerce farklı şeytanı süpürüp onlarla savaşmak ve daha da güçlenmek için bize katılacak.

Death Dungeon: Demon Hunting RPG

BİRÇOK GÜCÜN ARASINDAKİ SON EYLEM EMİŞİNİN ROL OYUNU OYNANIŞI

Death Dungeon, bu iki türde en iyi nitelikleri yaratan RPG ve aksiyonu birleştiren bir türdür, oyunun grafikleri güzeldir ve görüntü kalitesi yüksektir; her seferinde saldırı, oyuncuyu çeken ışık efektleri yaratır. Oyunda kullanılan epik müzik, oyunculara o oyun dünyasında olduklarını hissettirerek, oyunculara heyecan, her seviyeyi fethetme isteği uyandırıyor.

Oyuna girerken, oyuncuların küçükten büyüğe bir grup canavarı yok etmesi gerekiyor, her Zindan boyunca her seviyede zayıftan güçlüye her patron olacak ve oyuncular gücü artırmak için her turda düşen daha fazla rastgele öğe alacaklar. onların karakterinden.

Death Dungeon: Demon Hunting RPG

OYNANIŞI GÖSTEREN ÇEŞİTLİ ÖĞELER

Sadece bu değil, çeşitli eşya ve görünüm sistemi, oyuncuların kendilerini daha çekici hissetmelerini ve daha önemli eşyalar almak için seviyeleri aşma arzusunu uyandırıyor. Bu oyunların gücü budur.

Bu oyunla ilgili en sevdiğim şey, oyuncunun temposunu etkileyen çok fazla sinir bozucu reklam olmaması, ayrıca bir asker dalgasını keserken düşen madeni paraların sesi ve balta kullanmanın dönme etkileri ve diğer çok benzersiz beceriler. Yine de arkadaşlarımızla patronluktan kurtulamıyoruz. Bir eksi puan, gerisi benim gibi oyuncular için yalnız olduğumuzda çok uygun bir oyun.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Death Dungeon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir