Dead Trigger
Dead Trigger

Dead Trigger v2.0.3 APK + MOD (Sınırsız Cephane) indir 2022


Dead Trigger: Survival Shooter, zombileri yok etmek için modern silahları kullanan, onları insan varlığından uçarak vuran ve oyunda birlikte şehri, gizemleri keşfeden çekici bir atış oyunudur.

Android Android Aksiyon
4 ( 367 puan )
Fiyat: $0
İsim Dead Trigger
Yapımcı MADFINGER Games
Tür Aksiyon
Boyut 34M
Versiyon 2.0.3
MOD Sınırsız Cephane / Kaldırılan ADS
Orjinal Google Play
Dead Trigger is the most famous version in the Dead Trigger series of publisher MADFINGER Games
Mod Version 2.0.3
MOD 1
 • Sınırsız cephane
 • Reklamsız

MOD 2
 • MENÜ MODU
 • Warframe Chams (Yeşil,Kırmızı,Mavi)
 • Hız
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Altın
 • sınırsız para
 • Sınırsız Rütbe
 • Her Zombiden Artan XP
 • Artan Headshot Kill Hasarı
 • Gadget Kısıtlamalarını Kaldır
 • Sınırsız Gadget
 • Artan Arena Dalgaları
 • Artan Arena Puanı
 • Tüm Silahlar Kafada


İndir (34M)

Oyun, dramatik çekim ekranı ile size heyecan verici bir deneyim sunuyor. Oyuncuların zombilerle savaşabilmeleri ve onları kolayca kazanabilmeleri için kendilerini en modern silahlarla donatmaları gerekiyor. Ayrıca, oyuncu kalan hayatta kalanların güvenliğini de sağlamalıdır. Dead Trigger’ın tasarım stili de oldukça kaliteli ve güzel, birçok kişinin ilgisini çekiyor. Diğer oyunlar gibi reklam içermediği için oyuncular bu oyundan daha da fazla keyif alacaklardır. Bu, oyuncuların rahatsız edilmeden oyunu ideal bir şekilde deneyimlemelerine yardımcı olur.

Ölü Tetik: Hayatta Kalma Nişanı

KENDİNİZİ ÇOK MODERN SİLAHLARLA DONATIN

Zombileri kazanmak ve yenmek için Scorpion, Striker, Enfield gibi son derece kaliteli silahlarla kendinizi hazırlamanız gerekiyor;… Oyuncular her zaman silah ve mühimmat taşırlar çünkü bu zombiler her yerde ortaya çıkar ve size son derece cesur aletler sağlanır. Ayrıca oyun, mayınlar, el bombaları, kesiciler, radar ve diğer birçok silah dahil olmak üzere çok çeşitli destek ekipmanları sunuyor.

Ölü Tetik: Hayatta Kalma Nişanı

VERİLEN GÖREVLERİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE TAMAMLAYIN

Dead Trigger’a gelince, oyunculara zorlu görevler emanet edilecek. Senin işin onları mükemmel bir şekilde tamamlamak. Oyuncuların kana susamış zombileri yenmesi ve diğer hayatta kalanları koruması ve kurtarması gerekiyor. Bunun yanında sarf malzemelerinin de kısa olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Savaş sırasında oyuncunun fırının güvenliğini de sağlaması gerekir. Atanan görevleri tamamladıktan sonra, karakterinizi daha yüksek bir seviyeye yükseltmek için yeni seviyelerin ve seviyelerin kilidini açmanıza izin verilecek.

Ölü Tetik: Hayatta Kalma Nişanı

ZOMBİYİ FARKLI YOLLARLA PARÇA ET

Dead Trigger’ın sağladığı geniş silah yelpazesi ile oyuncular bu zombileri uçurmak için birçok yöntem kullanabilir. Zengin hayal gücünüzle en etkili dövüş yollarını özgürce yaratabilirsiniz. Onları modern silahlarla vurabilir veya onları yok etmek için patlayıcılar kullanabilirsiniz. Onları gözünüzün önünden ayırmanın ve şehri orijinal barışçıl durumuna geri döndürmenin farklı heyecan verici yolları var.

YENİ ŞEYLER KEŞFETMENİZ GEREKİYOR

Oyuncular en sevdikleri karaktere dönüştükten sonra heyecan verici bir maceraya katılabilecekler. Şehrinizdeki her yeri ziyaret etmeye yönlendiriliyorsunuz ve bu çok faydalıdır, insanların kurtarılmasını kolaylaştırmak için şehrinizi iyi anlamanıza yardımcı olur. Sadece bu değil, oyuncular da bu dramatik ve gergin aksiyon oyununda sırları ortaya çıkarmaya yönlendiriliyor.

Ölü Tetik: Hayatta Kalma Nişanı

İYİ GRAFİKLER, GÜZEL VE ​​OYUNCULARA AMA GERÇEK HİSSETTİRİR

Oyunun getirdiği arayüz oldukça dikkat çekici. Dead Trigger, oyunculara daha gerçekçi bir his ve daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için size her zaman son derece üst düzey görsel ve ses efektleri sunar. Karakterlerin hareketleri hızlı ve son derece güzel. Silahlar veya diğer ekipmanlar da benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve renkli olup, dramatik, aksiyon dolu bir görünüme sahip renkli bir oyun yaratır. Gerçekçi görüntülerin yanı sıra oyun için canlı ve çekici anlar yaratırlar.

Oyun, daha önce hiç görülmemiş yeni deneyimler getiriyor ve hepsinden önemlisi, oyuncular için eğlenceli ve çekici eğlence anları getiriyor. Çekim meraklıları için bu mükemmel bir seçim olmalı. Dead Trigger, keskin nişancılık tutkunuzu tatmin etmenize ve stresi azaltmanıza yardımcı olur.

Ölü Tetik: Hayatta Kalma Nişanı

ANA ÖZELLİKLER

– Kana susamış zombileri parçalamaya hazır olmak için bir dizi modern silah hazırlayın.
– Oyunu zevkli hale getiren çeşitli silahlar ve yöntemlerle onlarla savaşın.
– Oyunun, yeteneğinizi kanıtlamak için mükemmel bir yol sunduğu görevleri tamamlayın.
– Heyecan verici ve yeni keşiflere katılın ve bu oyunun garip şeylerini öğrenin.
– Güzel grafikler, karakterin eylemlerinin gerçekçi tasviri ve binlerce oyuncuyu cezbeder.


İndir (34M)

Artık indirmeye hazırsınız Dead Trigger ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMADFINGER Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir