Dead Shell: Roguelike RPG
Dead Shell: Roguelike RPG

Dead Shell: Roguelike RPG v1.3.5 APK (Sınırsız Para) indir


Dead Shell Mod APK, ürkütücü dünya ayarlarına ve uyarmak için sonsuz rastgeleliğe sahip sürükleyici bir roguelike oyunudur. Ayrıca hayatta kalmaları ve zaman içinde en verimli savaş kompozisyonunu tasarlamaları gerekir.

Android Android Oyun
5 ( 337 puan )
Fiyat: $0
İsim Dead Shell: Roguelike RPG
Yapımcı HeroCraft Ltd.
Tür Oyun
Boyut 59.88 M
Versiyon 1.3.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dead Shell: Roguelike RPG is the most famous version in the Dead Shell: Roguelike RPG series of publisher HeroCraft Ltd.
Mod Version 1.3.5
 • Sınırsız cephane
 • Sınırsız sağlık
 • sınırsız enerji
 • Krediler Düşmez
 • Dirilme Bedeli 0
 • Müdahaleci REKLAMLAR KALDIRILDI
İpuçları: Aşamaya Girmeden Önce Sınırsız Cephane ve Sağlığı Etkinleştirin

İndir (59.88 M)

Dead Shell: Roguelike RPG MOD APK, insanların çeşitli harika karanlık bilimkurgu motiflerini keşfetmesi için roguelike öğeler içeren zorlu bir aksiyon rol yapma çevrimiçi oyunudur.

Son zamanlarda Dead Shell artık birçok oyuncunun referans aldığı bilimkurgu oyunları arasında yer alıyor. Bilgiler doğrultusunda bilgisayar oyunu, oyuncuların sahip olabileceği çok sayıda veya sonsuz miktarda bilim kurgu motiflerinden biridir. Genel oyun, zindanlarda insanların gözlerini oyundan alamamasına neden olan sürükleyici aktivite seviyeleri sunan kendine özgü bir RPG tasarımı karışımına sahiptir. Ayrıca, oyuncular kale sistemini keşfedecek ve sonsuz zindanlar çekici 2D savaşlara dahil olacak.

ROL OYNAMA OYUNU – KALELER, ZİNDANLAR SİSTEMİNE EYLEM

Her şeyden önce, Dead Shell, insanlara birçok duygu ile birden fazla oyun seviyesi sağlayan hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. Daha önce piyasaya sürülen birçok benzer oyun tarzı olmasına rağmen, bu oyun şüphesiz bilim kurgu oynanışı açısından ilk insan grubudur. İnsanlar, çevrimiçi oyun içinde rol yapma etkinliğinin ve roguelike oynanışın ustaca bir karışımını fark edecekler. Genel oyun, oyuncuların her bir miktar boyunca kendi özel başarı yeteneklerini sergilemek için çeşitli savaşlara katılmalarına olanak tanır. Oyunun önemli amacı, tüm rakipleri yok etmek, daha fazla deneyim öğrenmek ve mutlak amacına ulaşmak için bu deneyimlerden yararlanmak için insanları hedeflemek olacaktır.

SONSUZ 2B SAVAŞLARA KATILIN

Dead Shell, insanların birkaç özel görevde güvenli bir şekilde birbirine bağlı olan açık dünyayı keşfetmeleri için farklı bir Roguelike oyun stili getiriyor. Ayrıca, genel oyuna katılırken, insanların çeşitli türde rakiplerle karşılaşacağı sonsuz 2D savaşların derinliklerine ineceksiniz. Bununla birlikte, bu güçlü düşman sistemiyle uğraşırken, oyuncunun hepsiyle savaşmak için çok sayıda güçlendirme kullanması gerekecektir.

Rakiplerle yapılan savaşlar her zaman yoğun savaşlar olacaktır, ancak oyuncular yine de birçok farklı oyuncu arasında bunu dengeleyebilir. İnsanlar yakında labirentten canavarlarla saldırmak için güçlü bir ordu tarafından yönetilecek. Oyuncular, bu tür canavarların yaşadığı bir gezegende bir yerleşim yeri olan Plutonia gibi yerlere seyahat etmek için Blaster ateşli silahlar kullanan birkaç paralı asker kullanacaklar.

GİZEMLİ ALANLARI KEŞFEDİN

Dead Shell‘in daha üstün işlevi, genellikle oyuncuların her zaman gizemli alanları keşfetmesine izin vermesidir. RPG oyunu oynamanın ve olağanüstü canavar ordularıyla savaşmanın yanı sıra, oyuncuların Roguelike türünün zorluklarını da üstlenmeleri gerekecek. İşlemi gerçekleştirme sürecinde kaybederseniz, oyuncunun en başından itibaren oynaması gerekir, ancak zaten kaybedilmiş olan seviyeyi tutarlı bir şekilde oynayamaz. Ayrıca, oyununuzun zorluk derecesinin yavaş yavaş artabileceği ve oyuncuların hepsiyle savaşabilmek için çok sayıda esnek dövüş yeteneği kullanması gerektiği görülebilir. Cehennem canavarları, onlarla savaşmak için gece zindanlarında sizi bekliyor olma eğilimindedir.

ÇEŞİTLİ SİLAH TEKNİKLERİ SUNUN

Pek çok farklı etkili silaha sahip olan insanlar, bu nefret dolu canavarlara teslim olmak zorunda kalmayacak. İnsanlar, kesinlikle birçok farklı rakip tarafından kuşatılmış ve işgal edilmiş bir toprağı kurtarmakla görevli en üst düzey askerlerin kaptanı olacaklar. Her kişiliğin kolları şüphesiz hepsini öldürebilecek olağanüstü güce sahip tüfekler, baltalar, motorlu testereler ve patlayıcılar gibi bir dizi silahla inşa edilecek. Bir krizde onlarla savaşmak mümkün değilse, oyuncu onları havaya uçurmak için bombaları kullanmalıdır.

Oyunun, insanların eğlenmesi için bir dövüş sistemi sunma konusunda mükemmel olduğu söylenebilir. Farklı zorluk seviyelerine sahip önceden tasarlanmış miktarlar, oyuncuların ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını ister. Sonuç olarak, çevrimiçi oyunda, top oyuncusu kendi tasarımında savaşmalı ve Plutonia zindanındaki her mücadeleyi bitirmelidir.

ANA ÖZELLİKLER:

 • Video oyunu, oyuncuların bir dizi benzersiz görevle yakından bağlantılı açık dünyayı keşfetmeleri için RogueVania çevrimiçi oyununun modelinde oluşturuldu.
 • Oyun, oyuncuların yönetmek için sayısız güçlendirici kullanmasına neden olan insanlar arasındaki yoğun ama dengeli savaşlar olma eğiliminde olan 2D Souls-lite aksiyonuyla doludur.
 • Yepyeni rotalar belirlemek ve yeni hedefler fethetmek için çevrimiçi oyun boyunca özel yeteneklerin kilidini açabilirsiniz. Oyun tarzınıza ve tarzınıza uygun bir yöntem seçin.
 • Gizli alanları, gizli geçitleri, büyüleyici manzaraları keşfedin. Kulelere doğru ilerleyin veya deniz kenarındaki yeni ortamı içinize çekin.
 • Çevrimiçi oyun, oyuncunun figürleri yükseltmesini ve güçlü askerler arasında yer almak ve en büyük becerileri elde etmek için silah sistemini kullanmasını sağlar.


İndir (59.88 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dead Shell: Roguelike RPG ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir