Dead Paradise Car Race Shooter
Dead Paradise Car Race Shooter

Dead Paradise Car Race Shooter v1.7 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Dead Paradise, dünyanın en iyi yarışçılarının arenası hakkında heyecan verici içerikle birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Yüzlerce farklı gücün desteğiyle bu rekabette yeniden bir araya gelirler. Ancak, yeni aile sizin desteğinizdir. Yüzlerce turnuva v

Android Android Yarış
4 ( 154 puan )
Fiyat: $0
İsim Dead Paradise Car Race Shooter
Yapımcı SMOKOKO LTD
Tür Yarış
Boyut 140MB
Versiyon 1.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dead Paradise Car Race Shooter is the most famous version in the Dead Paradise Car Race Shooter series of publisher SMOKOKO LTD
Mod Version 1.7
Total installs 5,000,000+

Dead Paradise, dünyanın en iyi yarışçılarının arenası hakkında heyecan verici içerikle birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Yüzlerce farklı gücün desteğiyle bu rekabette yeniden bir araya gelirler. Ancak, yeni aile sizin desteğinizdir. Yüzlerce turnuva ve birçok prestijli kupa ancak ailenizle tekrar bir araya geldiğinizde geçerlidir. Oyuncular, geri dönmek için minyonları yenme görevini hızla tamamlamalıdır. Debug edilmiş versiyonda birçok kaotik savaş alanı sizleri bekliyor.

Ölü Cennet Araba Yarışı Shooter

FAVORİ KARAKTERİNİZE SAHİP OLUN

Dünyanın birçok tanıdık yüzü burada, Dead Paradise sahnesinde toplandı. Binlerce hayran performansınızı bekliyor. 90 seviye ile bu zor görev için sabit bir karakter seçmeniz gerekiyor. Oyuncuların becerileri yükseltme imkanı vardır, bunlar 4 kez ile sınırlıdır ve maksimum seviyeye ulaştığınızda yükseltmeyi durdurmak zorunda kalırsınız. Zekaları veya kullandıkları cephane türleri ile ilgili çeşitli seçenekler, karakter bilgilerinin önceden okunmasına yardımcı olacaktır.

Ölü Cennet Araba Yarışı Shooter

İSTEDİĞİNİZ ARABAYI YAPIN

Dead Paradise, aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 10 farklı arabaya sahiptir. Lounge’a katılmaya başladığınızda bir menü açılacaktır. Oyuncuların kendilerini birçok faydalı eşya ile donatmak için kısa bir zamanı vardır. Önemli olan aracınız. Sahip olma şansına sahip olmanız için çeşitli fiyatlara, koşullara sahiptirler. Önemli hasara sahip arabaların kilidini açtığınızda, oyunun sonunda patronlarla yüzleşmek için yeterli güvene sahip olacaksınız.

YÜZLERCE PROFESYONEL YARIŞÇILARIN TOPLANMASI

Dead Paradise’ın uzak çöl savaş alanı düzeni, dünya çapındaki güçlü yarışçıların yeniden bir araya gelmesi için mükemmel bir seçimdir. Oyuncular 15’ten fazla farklı düşman türüyle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Ayrıca, büyük güç kaynaklarına sahip beşten fazla patron da zaferin zirvesini fethetme sürecinde sizin için zorlaştırmak için çağrılır. Bunun eğlenceli mi yoksa zorlu bir karşılaşma mı olacağı size ve maçın geri kalanına bağlı!

Ölü Cennet Araba Yarışı Shooter

SAVAŞA NASIL KATILIN

Oyuncular, bu zorlu yarışa başlayabilmek için karakterde, kullanılan araçta ve farklı stratejilerde bazı değişiklikler yapmak zorunda kalacaklar. Bu heyecan verici ama aynı zamanda çok yoğun bir toplantı. Bitiş çizgisindeki herkesle başlayacaksınız. Çalıştırdıktan sonra, güvenliği tehlikeye atan ilk mermiler patladı. Onlardan kaçının ve ileriye doğru acele edin. Yol boyunca gizlenen tehlikeler de yarışı her zamankinden daha zorlu hale getiriyor.

ÖDÜLÜNÜZÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

Dead Paradise, ekstrem sporlara tutkulu olan ve tehlikeli ortamların neden olduğu zorluklardan zevk alan oyuncular içindir. Sonunda nelerden geçmen gerektiğini önceden biliyorsun. Ancak sayı arttıkça seviyeler daha da zorlaşacaktır. Oyuncular sizi alt etmeye çalışanların kuyruklarını kesmek için çok zaman harcamak zorunda kalacaklar. Bu kaotik kombo savaşta hızla yarışın ve ateş edin. Patronla tanışırken en üst noktadan emin misin?

Ölü Cennet Araba Yarışı Shooter

ANA ÖZELLİKLER

– Koleksiyonumuzdan istediğiniz karakteri seçin. Yeraltı dünyasını temsil eden dört yüz ideal seçimdir.
– Herhangi bir arabayı sizin yapmak için değiştirin, yeni satın alın ve daha rahat görünmelerini sağlamak için farklı türde aksesuarlar takın.
– Yüzlerce farklı oyuncuyla tanışın ve sohbet edin, hikayelerini dinleyin ve gerçek arkadaşlar bulun.
– Engelleri aşmak için hızlı sürerek savaşa katılın, ardından silah ve mermi peşinde koşmaktan kaçının.
– Görevlerin sonunda özel ödüller kazanın, seviye atlamak için başarı puanları biriktirin ve skor tablosunda önemli ilerlemeler elde edin.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dead Paradise Car Race Shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSMOKOKO LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir