Dead Ahead
Dead Ahead

Dead Ahead v3.6.7 APK (Sınırsız Para) indir

Dead Ahead Mod APK (Sonsuz Para), Dead Ahead'in taktiksel hayatta kalma devam oyunudur ve size neredeyse hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunar! Kötü bir ölümsüz güce karşı özgürlük savaşına katılın ve yılın en eğlenceli hayatta kalma oyunlarından

Android Android Oyun
4 ( 151 puan )
Fiyat: $0
İsim Dead Ahead
Yapımcı Mobirate
Tür Oyun
Boyut 97.68 M
Versiyon 3.6.7
MOD sınırsız para
Orjinal Google Play
Dead Ahead is the most famous version in the Dead Ahead series of publisher Mobirate
Mod Version 3.6.7
 • Savaşta Azalma Olmadan Birimleri Çağırmak İçin Kaynaklar.
 • Varsayılan olarak etkinleştir:
 • Sınırsız Altın
 • Sınırsız Nakit
 • Sınırsız Anahtar
 • Sınırsız Bilet

 • MENÜ MODU
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu

 • Sonsuz oyun para birimi
 • Google Play Games bağlantısı devre dışı bırakıldı

Dead Ahead Mod APK (Sonsuz Para), Dead Ahead’in taktiksel hayatta kalma devam oyunudur ve size neredeyse hiçbir şeye benzemeyen bir deneyim sunar! Kötü bir ölümsüz güce karşı özgürlük savaşına katılın ve yılın en eğlenceli hayatta kalma oyunlarından birinde korkusuz bir avcı olun. Zombi ordularının baskınından sonra baskını katletirken, kudretiniz, yaratıcılığınız ve zekanızla ölümsüzlere meydan okuyun. Unutulmaz bir miras geliştirirken ürünleri toplayın ve grubunuzda listelenmek için hayatta kalanları arayın. Dead Ahead: Zombie Warfare, dinamik zorluğunu sınırlamadan inanılmaz derecede heyecan verici bir bilgi sağlar.

dead ahead zombie warfare 1 dead ahead zombie warfare 2

Dead Ahead, sürekli büyüyen zombi benzeri hayvan sürüsüne karşı karşıya gelmenizi sağlayan yetenek, yöntem ve katıksız kararlılığın bir oyunudur. Amacınız her zaman koçunuzu pikselli et yiyen sürülerinden korumak, yolunuzu yozlaşmış cesetler arasında öldürürken, ateş ederken ve yakarken korumaktır. Kalabalığı önlemek için patlamalar, Molotof kokteylleri ve el bombaları gibi stratejilerin uygulanmasına yardımcı olacak bir gladyatör ekibi oluşturun. Dead Ahead, zombi saldırısını yenebilmek için sürpriz bölümünü korurken bunun hem doğrudan hem de patlayıcı olmasını istiyor.

Dead Ahead: Zombie Warfare, diğerlerinden farklı olarak, oyuncuları belirli zihinlerini kullanmaya ve etkili olmak için yenilikçi yöntemler bulmaya teşvik eden bir meydan okumadır. Oyuncular, zombileri ve barikatları fethetmek için çeşitli birim türlerini birleştirmeli ve hem taktiksel olarak saldırı hem de savunma teknikleri kullanmalıdır. Kan dökülmesini en üst düzeye çıkarmak ve başarıyı garantilemek için oyuncular, ölümsüzlere yapılan saldırılar konusunda acımasız olmalıdır. Cansızlığın artması kolay olmayacak, bu nedenle oyuncular gerçek metallere sahip olacaklarını göstermeli ve haritaları fethetmek için tetikte kalmalıdır!

dead ahead zombie warfare 3 dead ahead zombie warfare 4

Dead Ahead: Zombie Warfare, başarı yeteneklerinizi değerlendirmek için harika bir çevrimiçi oyundur. Zombi sürülerinin üstesinden gelirken kaynakları toplayın, ekiplerinizi büyütün ve ekipmanınızı güncelleyin! Cihazlarınız, kazandıkları her savaş hakkında bilgi edinerek, daha güçlü olmalarına ve canlı kalmaları için daha yüksek seviyelere ulaşmalarına olanak tanır. Derecelendirmeleri değerlendirerek diğer insanlarla rekabet edin ve en büyük zombi avcısının hangisi olduğunu görün. Ölümsüzlerle ateşli bir intikamla savaşın ve hepsini sonsuza dek dünyanın dört bir yanına sürgün edin! Dead Ahead: Zombie Warfare, sizi sonuna kadar memnun edecek yüksek tempolu savaşlar sunuyor!


İndir (97.68 M)

Artık indirmeye hazırsınız Dead Ahead ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir