Days After
Days After

Days After v9.4.3 APK indir (Menü: Ücretsiz El Sanatları, Ölümsüzlük) 2022


Gerçek dünyada sıkıldıysanız Days After'da sınırsız atış maçı bulabilirsiniz. En korkunç sonuçlar çözmenizi bekliyor. Oyuncular hata yapmalarına izin verilmeden bir kahramana dönüşecekler. Aç zombiler sürekli olarak oyuncuya saldırıyor. Kendi kahrama

Android Android Simülasyon
5 ( 489 puan )
Fiyat: $0
İsim Days After
Yapımcı REACTGAMES STUDIO LIMITED
Tür Simülasyon
Boyut 181M
Versiyon 9.4.3
MOD Menü: Serbest El Sanatları, Ölümsüzlük
Orjinal Google Play
Days After is the most famous version in the Days After series of publisher REACTGAMES STUDIO LIMITED
Mod Version 9.4.3
Total installs 1,000,000+
MOD V1
 1. mod menüsü
 2. aptal düşman
 3. Ücretsiz zanaat (yalnızca bazı öğelerle çalışır)
 4. Hızlı yolculuk

MOD V2
 • Ölümsüzlük
 • Maksimum Dayanıklılık


İndir (181M)

Gerçek dünyada sıkıldıysanız Days After’da sınırsız atış maçı bulabilirsiniz. En korkunç sonuçlar çözmenizi bekliyor. Oyuncular hata yapmalarına izin verilmeden bir kahramana dönüşecekler. Aç zombiler sürekli olarak oyuncuya saldırıyor. Kendi kahramanını seç ve onu yenilmez bir kahramana dönüştür. En zorlu ortamlardan biri size sürekli sürprizler getirir.

Günler Sonra: Zombilerin hayatta kalması.

YENİ VERSİYONDA YENİ ÇIKIŞ

En son sürüm ile yeni atılımlarla karşı karşıya kalacaksınız. Spesifik olarak, yepyeni bir etkinliğin görünümü gerçekleştirilmek üzere. Bir yıldaki festivallere bağlı olarak, sanal dünyada o atmosferi yeniden yaşayabileceksiniz. Bununla da kalmıyor, oyuna yeni başladığınızda sizi daha kolay bir karaktere getiriyoruz. Orada durma, birçok aşamadan kurtulan gelişmiş oyuncularla daha fazla zorlukla karşılaşacaksınız. Ayrıca, size yepyeni bir deneyim yaşatmak için ses birçok farklı seviyeye entegre edilmiştir.

Günler Sonra: Zombilerin hayatta kalması.

KORKUNÇ ZOMBİLERLE MÜCADELE

Girdiğiniz dünya kıyamet sonrası kıyamet dünyasıdır. Burası en korkunç zombilerle dolu ve onlar senin özel rakibin haline geliyor. Oyuncular korkunç zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacaklar. Zombiler umutsuzca seni istiyor, burada yaşayan en şanslı insanlardan biri. İnsan beyniyle birlikte kana da çok susamışlardır.

BENZERSİZ BİR KAHRAMANLAR KOLEKSİYONUNA SAHİP OLUN

Savaşa resmi olarak katılmadan önce oyuncular favori kahramanlarından herhangi birini seçebilirler. Farklı renklerde bir kahraman koleksiyonu ziyaretinizi bekliyor. Kendinizi maksimum düzeyde güçlendirin ve benzersiz bir savaşa girmeye hazırlanın. Omuzlarınızda insanlığın hayatta kalmasıyla ilgili bir görev var. Bu nedenle, korkunç sonuçları olabileceğinden, mümkün olduğunca çok hatayı sınırlamalısınız.

Günler Sonra: Zombilerin hayatta kalması.

ASKERİ ÜSLER OLUŞTUR VE SİLAHLAR TOPLA

Ardından Days After, oyuncuların kendi silahlarını ve askeri üslerini oluşturmalarına olanak tanır. Temelden en profesyoneline kadar sahip olduğumuz silahlar, yol kenarındaki tahta çubuklar veya en gelişmiş tasarımlı silahlar olabilir. Bununla kalmayıp, askeri üsler düşmana karşı savaşmanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda hayatınızı önemli ölçüde koruyacaktır. Son ana kadar hayatta kalmaya çalışın.

Günler Sonra: Zombilerin hayatta kalması.

YABAN HAYATININ OLUŞTURDUĞU TEHDİT

İçinde bulunduğunuz ortam, sürekli olarak en zorlu düşmanları ortaya çıkardığı için oldukça sert olarak kabul edilir. Karşınızda zalim zombilerin yanı sıra farklı vahşi hayvanlar da var. Ayrıca insan etini kaliteli bir besin kaynağı olarak görürler, bu yüzden her zaman, her yerde üzerinize atlarlar. Bir de haydutların varlığı var. Başlangıçta senin tipindi. Ancak zombi kıyamet dünyasında işler değişti. Bu nedenle, ölmek istemiyorsanız, her zaman her şeye, hatta insan kardeşlerinize karşı tetiktesiniz.

Günler Sonra: Zombilerin hayatta kalması.

AŞK ZORLUKLARI AŞIR

Days After’da ayrıca heyecan verici yeni bir görev var. Bununla yüzleşmek zorunda kalacaksınız ve hepsini atlatmak için cesur, sıcak kalbinizi kullanacaksınız. Kızınız, zombilerin ve haydutların saldırı ve tehdidiyle tehlikede ve çok geç olmadan onun hayatını kurtarmak için ne gerekiyorsa yapmanız gerekecek. Bununla birlikte size günlük olarak atanan birçok görev vardır. Bu küçük görevler sayesinde benzersiz ganimetler ile birlikte daha fazla deneyim kazanabilirsiniz.

Days After diğer hayatta kalma oyunları kadar kolay olmayacak. Birçok zorlukla savaşacaksınız. Bunlardan biri de birçok farklı gizemi içinde barındıran virüslerle birlikte açlıktır. Orada durma, farklı güçlere ve ihtiyaçlara sahip binlerce zombi sürekli saldıracak ve seni tutacak. Bu zorluklar seni bocalayacak ama seni mutlu eden tek sey sevgi.

 • Yok olma sonrası kıyamet dünyasına girerken zombilerle savaşta kaybolun.
 • Zombilerden kan ve beyin açlığı çeken vahşi hayvanlara kadar uzanan zorluklarla yüzleşin.
 • Geçmişteki arkadaşlarınız, sizi sömürmek için hiçbir numara kullanmayan haydutlar oldular.
 • Askeri üslerin görünümü ile birlikte düşmanlardan silah toplayın veya kendiniz yaratın.
 • Sevdiklerine olan sevgisi sayesinde oyuncu, mutlu kıyıya gelmek için tüm risklerin üstesinden gelebilir.


İndir (181M)

Artık indirmeye hazırsınız Days After ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir