Advertisements

Dawn of Zombies MOD APK indir v2.165 (Hayatta Kalma) 2022

Dawn of Zombies MOD APK indir v2.165 (Hayatta Kalma) 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
5 ( 840 Puan )
Price: $0
İsim Dawn of Zombies: Survival
Yapımcı Royal Ark. We craft best action games every day
Tür Aksiyon
Boyut 75MB
Versiyon 2.165
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Dawn of Zombies: Survival is the most famous version in the Dawn of Zombies: Survival series of publisher Royal Ark. We craft best action games every day
Mod Version 2.165
Advertisements

indir (75MB)

Gerçekten toplanmış bir oyun, güzel grafikleriyle başkalarını cezbeder, ancak oyun aynı zamanda heyecan verici ve ilgi çekici içerik ve oynanışa sahiptir. Mobil oyun pazarındaki pek çok oyun, görseller açısından dikkatli bir şekilde yatırım yapılıyor ancak içerik oyuncular için fazlasıyla tanıdık ve sıkıcı. Oynanıştan içeriğe kadar arzu edilen içeriğe sahip birçok oyun var, ancak görsellere özen gösterilmiyor, bu da daha az çekici olanlara yol açıyor. Ancak, herhangi bir oyuncunun gezegendeki en değerli oyun olduğunu söylemesi gereken görüntüden içeriğe kadar “renk ve lezzet” dolu bir oyun var. Hayatta kalma oyunu Dawn of Zombies APK herkese tavsiye edeceğim bir oyun.

TANITMAK

Dawn of Zombies APK kıyamet sonrası çağda dünyanın hayatta kalmasının çevrimiçi bir simülasyon oyunu olan Royal Ark’ın ürününün geliştiricisidir. O zaman, felaketi yaşayanlar, açlık, sapma, mutantlar veya her yerde bulunan zombiler, radyasyon ve hastalık gibi aşırı koşullarda hayatta kalmanın yollarını bulmaya devam ettiler. Bazen sizinle birlikte hayatta kalan insanlar, hayata giden yolda sizin sorunlarınız ve engellerinizdir.

Oyun, benzersiz bir yukarıdan aşağıya bakış açısına, bir sürü çılgın ve kana susamış zombiye sahip dönen bir sahneye sahiptir. Birçok oyun da zombilere dayalıdır ve bu oyunların çoğu oyuncuları bu temayla cezbeder. Zombiler paylaşıyor ve sonunda amaç hayatta kalmak olsa da her oyun oyunculara tamamen farklı bir yaklaşım ve his verecek. Ve bu oyun da oyunun getirdiği özel şeyi yaşamak için oyun gününe katılıyor.

ÇEKİCİ ARSA

Oyundaki felaket, nükleer bir felaket, insanlara bir virüs bulaşmasına ve aynı anda zombilere dönüşmesine neden olan radyoaktif maddelerdir. Bu büyük felaket, insan topluluğuna hızla bulaştı ve hızla dünyadaki tüm ülkelere yayıldı. Neyse ki hala bu tehlikeli radyoaktif madde ile enfekte olmadınız. Ancak insan olmaya devam etmek için düşmanlara karşı savaşmanız gerekir. Bu dünyadaki düşmanlarınız zombiler, mutantlar, canavarlar olacak…

Sadece bu değil, hayatta kalan diğer kişiler de düşmanınız olabilir. Yaşam ve ölüm sınırı arasında, insanlar yavaş yavaş insanlıklarını kaybederler, tıpkı ağrıyan bir bacağın olduğu zaman, başkalarının acısını düşünemeyeceksin gibi. Burada hayatın ve ölümün önünde duran insan, her şeyi yapar, zarar bile verir, ömür boyu birbirini çiğner.

Dawn of Zombies’de komada bir güvenlik görevlisi olan Strider adlı bir karakterin rolünü oynayacak ve uyandıktan sonra tüm hafızanızı kaybetmiş olacaksınız. Kimliğini, ne olduğunu hatırlayamazsın. Ancak artık kendi hayatınız kadar önemli olmadığına göre, dünya kıyametinde hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız. Zombiler her yerdeler, tiyatrolar, okullar, süpermarketler, sokaklar… hiçbir yerde ayak izleri yok. Ancak radyoaktif maddelerden kaçınabilecek gizli bir üs var. Bazı şanslı insanlar onu buldu ve içinde saklanıyorlar. Bir uzmanı dahil etmek, oradaki hafızanızı geri kazanmanıza yardımcı olabilir.

NASIL OYNANIR

Apokaliptik hayatta kalma oyunlarını oynadıysanız, bu oyunun oynanışına kesinlikle aşina olmayacaksınız. Dawn of Zombies dünyasında, yapmanız gereken ilk şey, kendinize ölümsüzleri güvenle fırlatmanıza yardımcı olabilecek sağlam bir temel oluşturmaktır. Bu üs sizin için tam güvenliği garanti etmez. Ancak en azından ölümsüzlere görünmeye devam ettiğinizden daha güvenli bir şekilde saklanmanıza yardımcı olur.

Bu taban size uyku ve kendinizi sürdürmek için gerekli olan temel şeyleri saklayabileceğiniz bir yer sağlayacaktır. Oyunun zombileri yorulmak bilmiyor, bu yüzden bizim gibi dinlenmeye ihtiyaçları yok. Zombiler sürekli olarak hayatta kalanları saldırmak için arayacaktır. Nerede saklandığınızı biliyorlarsa, onlar gibi zombilere dönüşene kadar zombilerin saldırısına uğramaya hazır olun. Kıyamette hayatta kalmak için şehir merkezine girmek zorunludur. Burası ciddi anlamda radyoaktif bir bölge, aşırı kalabalık. Ve hepsi cesede dönüştü; içinde sadece birkaç kişi hayatta kaldı. Yani zombilerle karşılaşma yüzdesi çok yüksek, bu yüzden kaçmak çözüm değil. Sadece sıkı bir şekilde savaşabilirsiniz ve kesinlikle zombilerin size dokunmasına izin vermeyin.

Ama gizli mod olan oyunda sizler için faydalı bir oyun modu var. Bu noktada gizlice korunacaksınız ve zombiler sizi göremeyecek. Lütfen hızlı hareket etme fırsatından yararlanın ve onları öldürmek için önleyici bir vuruş yapın. Oyundaki silahlar ve kıyafetler son derece çeşitlidir. Silahlar için ahşap, taş gibi doğal malzemeleri toplamanız gerekiyor… Oyunda günlükten özel eşya setlerine kadar pek çok farklı kıyafet bulunuyor.

BÜYÜK DENEYİMLER

Dawn of Zombies, kaçırmamanız gereken harika bir şey; Oyunu telefonunuza indirin ve harika anlar yaşamak için arkadaşlarınızı bu oyuna katılmaya davet edin. Oyun, yumuşak hareketler ve dinamik ses ile grafikler sağlar. Oyun, oyuncular ve eleştirmenler topluluğu tarafından mükemmel bir oyun olarak derecelendiriliyor. Şimdi bu oyun topluluğuna katılın.


Dawn of Zombies MOD APK indir v2.165 (Hayatta Kalma) 2022 indir

Advertisements

indir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dawn of Zombies: Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.