Dawn Break
Dawn Break

Dawn Break Origin v1.2.0 APK + OBB indir (Hasar/Tanrı Modu) 2022


Dawn Break -Origin- oyuncularına gerçekten yeni deneyimler sunan bir oyun olacak. Aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve yeni bir oyun arıyorsanız bu doğru bir seçim olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, internete bağlanmadan arsa, meydan okuma

Android Android Aksiyon
4 ( 149 puan )
Fiyat: $0
İsim Dawn Break
Yapımcı Auer Media & Entertainment
Tür Aksiyon
Boyut 48M
Versiyon 1.2.0
MOD Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Dawn Break is the most famous version in the Dawn Break series of publisher Auer Media & Entertainment
Mod Version 1.2.0
  • HSR x100
  • TANRI MODU
  • ATK HIZI x5


İndir (48M)

Dawn Break -Origin- oyuncularına gerçekten yeni deneyimler sunan bir oyun olacak. Aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve yeni bir oyun arıyorsanız bu doğru bir seçim olacaktır. Bu oyuna gelen oyuncular, internete bağlanmadan arsa, meydan okuma sistemi ve oynanıştan heyecan verici bir maceraya dahil olacaklar.

Dawn Break -Origin-

İLGİNÇ OYUN VE MÜCADELE SİSTEMİ

Oyunculara en iyi aksiyon rol yapma oyununu verebilmek için oyun, dikkat edilmesi gereken en önemli özellik olacaktır. Bu nedenle, üretici de araştırdı ve oyuncularına güzel ve çekici bir oyun getirdi. Mevcut oyundan başlayarak, oyuncuların deneyimleri için seçebilecekleri tamamen farklı oyun ve dövüş becerilerine sahip 20 karakter var.

Dawn Break -Origin-

Ve karakteriniz için gerekli gücü elde etmek için seviyeyi yükseltmek, silah, zırh vb. donatmak gerekli olacaktır. Bununla birlikte oyun, oyuncularına savaşlarına başlayabilmeleri için birçok farklı ilginç oyun modu da verecek. Ana hikaye savaşlarına katılmanın yanı sıra oyuncular, ekipler oluşturarak veya son derece şiddetli PvP maçları yaparak Patronlarla savaşlara da başlayabilecekler.

Dawn Break -Origin-

SON DERECE BASİT KONTROL

Ancak kendine çekici bir rol yapma dövüş oyunu yapmanın yanı sıra, oyun her zaman kendi yeniliklerini de istiyor. Açıkça görülebilecek olanlardan biri de kesinlikle karakter kontrol sistemi olacak. Oyuncuların diğer oyunlar gibi bölünmüş her bir beceri tuşuna tıklamak zorunda kalması yerine, bu oyun size sadece A ve B fonksiyon tuşlarını verecek.

Bu değişiklik nedeniyle, oyuncunun Dawn Break -Origin- ile olan savaş deneyimi de önemli değişiklikler alacak. Gerçekten harika beceri saldırılarını açığa çıkarmak için iki fonksiyon tuşu arasında basit kombinasyonlar yapmanız gerekecek. Ayrıca meşgul biriyseniz ama yine de oyunun zorluklarının üstesinden gelebilmek istiyorsanız, Otomatik fonksiyon tuşu da ideal ekipman olacaktır.

Dawn Break -Origin-

GRAFİKLER ÇOK OYUNCULARA TEŞEKKÜRLER

Mükemmel bir oyun, oynanıştan kontrol edilebilirliğe ve iyi grafiklere kadar tüm özelliklere sahip olmalıdır. Bunu anlayan oyunun yapımcıları, bu oyun için grafiklere büyük önem veriyor ve yatırım yapıyor. Bu nedenle oyun, iletim görüntü kalitesi her zaman en yüksek seviyeye ulaşan çarpıcı ve ilginç grafiklere de sahiptir.

Yaratıcı grafik tasarımcılar, hem karakterlerin hem de arka planların çizimlerini önemli bir şekilde elde ettiklerinde işlerini çok iyi yaptılar. Orta Çağ’dan ilham alan ve karakterlerin Anime tarzında şekillendirildiği grafikler, oyuncuların büyük sevgisini kazandı. Bununla birlikte, oyunun size inanılmaz gerçekçi bir deneyim sunabilmesi için 3D grafik teknolojileri de entegre edilmiştir.

Dawn Break -Origin-

Orta Çağ’da geçen bir maceraya atılmak her zaman gerçekten harika bir deneyim olacaktır. O zaman Dawn Break -Origin- size bir dövüş aksiyon oyununun getirebileceği tüm mükemmel duyguları verebilecek isim olacak. Oyun, ilgi çekici bir oynanışa, gergin bir hikayeye ve oyunculara heyecan verici deneyimler yaşatmayı vaat eden en iyi grafik kalitesine sahiptir.

Ana Özellikler

– Eşsiz bir çevrimdışı rol yapma oyunu
– Karakter sistemi çeşitli, yeni ve güzel
– Deneyimlenecek çok sayıda farklı oyun modu
– Hikaye tabanlı savaşlara, patron savaşlarına ve hatta PvP’ye katılın – Karakteri
bir oyunda kontrol etme yeteneği çekici, yeni savaş
– Orta çağ oyun sahnesinin Anime görüntüleri ile mükemmel birleşimi


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Dawn Break ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir