DaTuner
DaTuner

DaTuner v3.309 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

DaTuner, müzik çalarken farklı amaçlara uygun ses tanıma ve doğru sonuçlar için kullanışlı özelliklere sahiptir. Birçok kişinin telleri doğru ve her telli çalgı için uygun şekilde akort etmesine yardımcı olur.

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 321 puan )
Fiyat: $0
İsim DaTuner
Yapımcı Prometheus Interactive LLC
Tür Müzik ve Ses
Boyut 19M
Versiyon 3.309
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
DaTuner is the most famous version in the DaTuner series of publisher Prometheus Interactive LLC
Mod Version 3.309
Total installs 10,000,000+

DaTuner, birçok durumda doğru sonuçları bilmenize yardımcı olan tamamen doğru bir ses tanıma uygulamasıdır. Bu eleman, enstrümanları akort etmek için idealdir ve özellikle aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli enstrümanları destekler. Böylece sadece birkaç dakikalık akort ile enstrüman en iyi haline geri dönecek ve uygulamayı akıllı telefonunuzla istediğiniz yere götürebilirsiniz.

ARAÇLARINIZI KOLAYCA AYARLAYIN

Yaylı çalgı çalan biriyseniz, yanlış hizalama sık görülen bir durumdur, bu nedenle bu sorunu çözmek için DaTuner’ı kullanabilmeniz gerekir. Spesifik olarak, aldığı ses aracılığıyla sesi tamamen doğru bir şekilde algılayacaksınız. Enstrümanınızı tamamen rahat bir şekilde akort edebileceğiniz ve birçok farklı dinleyici kitlesine uygun olacağınız söylenebilir. Böylece uzun süre kullanıldığında faydasını anlayacaksınız.

Gitar Tuner, Bas, Keman, Banjo ve daha fazlası | VeriTuner Gitar Tuner, Bas, Keman, Banjo ve daha fazlası | VeriTuner

BİLGİ OKUMAK İÇİN KOLAY ERİŞİLEBİLİR ARAYÜZ

DaTuner’ı kullanmaya başladığınızda, herkesin rahatlıkla kullanabileceği, kullanımı tamamen kolay bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Spesifik olarak, kullanırken parametreleri her zaman çalışan bir eksen göreceksiniz çünkü size sonuçları vermek için karşılık gelen sesleri tanıyacaktır. Ayar işleminize, özel bir ekipman kullanıyormuşsunuz gibi başlayacaksınız. Ayrıca, sunduğunuz sonuçların kullandığınız cihaz için ne zaman uygun olduğunu bileceksiniz.

BİLGİLERİ HIZLI VE DOĞRU BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLEYİN

Bilgileri net olarak göstermenin yanı sıra telleri doğru akort etmenizi de kolaylaştıracaktır. İki varsayılan renge dikkat etmeniz gerekecek: turuncu ve yeşil. Yeşil doğru sonuç olacaktır ve gerekli sonuç ekranda görüntülenene kadar enstrümanı ayarlamanız gerekecektir. Aynı zamanda, vokal için karşılık gelen ve doğru yeşil sonucu döndürmek için her enstrümanın her tel tipi için sesi tanır.

KULLANABİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİ MÜZİK ARAÇLARI

DaTuner ile ilgili herhangi bir enstrüman çalan kişinin seveceği harika bir şey, enstrüman desteğinin çeşitliliğidir. Başka bir deyişle, her farklı telli çalgı ile size uygun seçenekleri seçmeniz ve kolayca akort etmeye başlamanız yeterlidir. Birçok farklı durumda uygundur ve özellikle yeni başlayanlar veya kolayca kullanabilen profesyonel oyuncular için uygundur.

İSTEDİĞİNİZ YERDE KULLANMAYA UYGUN

Okunabilirlik ve doğru sonuçların değerli özelliklerinin yanı sıra, ücretsiz öğe her kullanıcının keyif alacağı bir şeydir. Günümüzün akıllı telefon kullanıcılarına yönelik bu kullanışlı ve uygun uygulamayı deneyimlemek için herhangi bir para harcamanıza gerek kalmayacak. Aynı zamanda, unutma endişesi duymadan istediğiniz yere götürebilirsiniz ve ayrıca herhangi bir konfigürasyon gerektirmez. Böylece herhangi bir kullanıcı kolayca ulaşabilir.

Gitar Tuner, Bas, Keman, Banjo ve daha fazlası | VeriTuner Gitar Tuner, Bas, Keman, Banjo ve daha fazlası | VeriTuner Gitar Tuner, Bas, Keman, Banjo ve daha fazlası | VeriTuner

AYARLAMAYA UYGUN SES ARALIĞI

Siz ayarlarken desteklenen ses aralığından endişe ediyorsanız, uygulama size 8kHz ile 48kHz arasında bir ses aralığı verecektir. Bu aralığın genişliğini hayal edebilir ve yüksek notalarda ince ayar yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kullandıkları araçlarla ilgili olarak kullanıcılar için aşağıdakiler gibi birçok fayda sağlayan uygulama:

  • Değişen sonuçlara göre gösterilen ölçek ile doğru görüntülenen bilgileri hızlı bir şekilde okuyacaklardır.
  • Sonuç yeşile döndüğünde anlaşılması kolay bir ekran, kullanıcıların enstrümanın tellerini doğru şekilde akort etmelerine yardımcı olur.
  • Sahip olduğu enstrümanların sayısı, verdiği kesin sonuçlar nedeniyle herhangi bir kullanıcının yararlanacağı eksiksiz bir çeşitliliği destekler.
  • Herhangi bir kullanıcı, enstrümana karşılık gelen müzik bilgisine sahip olduğu için yeni başlayanlardan profesyonellere kadar uygulamayı kullanabilir.
  • Birçok farklı cihazla uyumlu olan kullanıcılar, istedikleri her yerde tamamen kolayca kullanabilirler.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız DaTuner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPrometheus Interactive LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir