Data Usage Manager
Data Usage Manager

Data Usage Manager v4.5.0.649 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir 2022


Veri Kullanım Yöneticisi ve İzleme, mobil veri kullanımı hakkında faydalı bilgiler sağlayan bir uygulamadır. Çeşitli biçimlerde faydalı bilgiler bulacaksınız, böylece mobil veri kullanımınız hakkında bir genel bakışa sahip olacaksınız. Aynı zamanda,

Android Android Araçlar
5 ( 459 puan )
Fiyat: $0
İsim Data Usage Manager
Yapımcı FlavrApps
Tür Araçlar
Boyut 7M
Versiyon 4.5.0.649
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Data Usage Manager is the most famous version in the Data Usage Manager series of publisher FlavrApps
Mod Version 4.5.0.649
Total installs 1,000,000+

İndir (7M)

Veri Kullanım Yöneticisi ve İzleme, mobil veri kullanımı hakkında faydalı bilgiler sağlayan bir uygulamadır. Çeşitli biçimlerde faydalı bilgiler bulacaksınız, böylece mobil veri kullanımınız hakkında bir genel bakışa sahip olacaksınız. Aynı zamanda, birçok durumda hat hızını da test edebilir ve verileri istediğiniz sınıra kadar kullanmanız için uyarılarda bulunabilirsiniz.

VERİ KULLANIMINI DOĞRU YÖNETİN

Uygulamaları kullanma ve web’de gezinme konusunda sık sık sorun yaşıyorsanız, telefonunuzun veri kullanımını anlamak için Veri Kullanım Yöneticisi ve İzleme’yi kullanmalısınız. Bu yönetim, sabit bir süre için mobil veri kullanımı sırasında doğru veri aldığınızda faydalıdır. Oradan, çok savurgan olduğunu düşünüyorsanız, kullanım sürecini iyileştirmek veya azaltmak için önlemler alacaksınız.

Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü

ANA EKRANDA WIDGET İLE KOLAY GÖRÜNTÜ

Veri Kullanım Yöneticisi ve İzleme’yi kullandığınızda ilginç bir nokta, uygulamanın widget’ı aracılığıyla faydalı bilgileri kolayca bulabilmenizdir. Oradan ana ekrana baktığınızda hızlı bir şekilde faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha fazla ince ayar, gelişmiş özellikler ve grafiklerle uyumlu ayrıntılı teknik özellikler istiyorsanız, orijinal uygulamaya da bağlanabilir.

MOBİL VERİ UYGULAMALARININ NE KADAR KULLANDIĞINI BİLİN

Veri Kullanımı Yöneticisi ve İzleme widget’ı aracılığıyla hızlı bir genel bakışın yanı sıra, uygulamalarınızın ne kadar mobil veri kullandığına ilişkin ayrıntılı bilgilere gideceksiniz. Hızlı bir şekilde göreceğiniz indirme ve yükleme metrikleri gibi birçok şekilde gösterilecektir. Aynı zamanda, hassas ayarlamalar için her uygulamanın ayrıntılı kullanımını da bilirsiniz. Hangi uygulamaların birçok mobil veri kullandığını bildiğinizde diğer faktörleri de fark edeceksiniz.

Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü

BİR DÖNEM ÜZERİNDEKİ TOPLU VERİLER

Yukarıda belirtildiği gibi, bu metrikleri ayrıntılıdan topluya kadar çeşitli şekillerde bulacaksınız. Veri Kullanım Yöneticisi ve İzleme tarafından derlenen bir dizi sayıyı okumak, farklı günlerde mobil veri kullanımı değişikliklerine ilişkin genel bir bakış açısına sahip olduğunuzda mükemmel bir anlam ifade eder. Aynı zamanda interneti ne zaman kullanacağınızı da biliyor ve gereksiz olduğunu düşündüğünüz anları sınırlıyorsunuz.

İNTERNET HIZINI BASİT BİR ŞEKİLDE TEST EDİN

İnternetle ilgili bir uygulamayı kullandıktan sonra, şüphesiz internet hız ölçer özelliğini bulabileceksiniz. Birkaç dakika bekledikten sonra istatistikleri alacaksınız ve bu, birçok kişi tarafından kullanılan iki ana ağ türü olan wifi ve mobil veri ile düzenli olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda, mobil verileri kullanmaya devam etmek için bağlantı hızının sabit olup olmadığını bileceksiniz. Oradan gereksiz kullanımları ve abonelikleri azaltabileceksiniz.

Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü Veri Kullanım Yöneticisi ve Monitörü

MOBİL VERİLERİ AŞIRI KULLANMAMAK İÇİN HATIRLATICILAR AYARLAYIN

Uygulamalarınızın ne kullandığına ilişkin aylık verilerinize ilişkin bir genel bakışa sahip olduğunuzda, bir ay boyunca teorik mobil verileri ekleyebilirsiniz. Oradan, verileri kaydetmek ve yalnızca gerektiğinde kullanmak için azaltıcı önlemler almaya başlayacaksınız. Ayrıca, mobil verileri kullanmak için bir sınır hakkında bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz. Her ay kullandığınız veri miktarını koruyacağınız için bu son derece mantıklıdır, bu nedenle hiçbir gizli maliyet yoktur.

Özelliklerle mobil verileri kolayca yönetin

– Widget aracılığıyla bilgileri kolayca görüntüleyin.
– Bilgiler size şekillerden tablolara kadar birçok şekilde aktarılır.
– Bilgileri belirli bir süre tutun.
– Veri kullanımı için limitler belirleyin ve doğru uyarılar alın.


İndir (7M)

Artık indirmeye hazırsınız Data Usage Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir