Darling Pet
Darling Pet

Darling Pet v1.2.6 APK indir (Ücretsiz Premium Seçenekler) 2022


İndir (124M)

Darling Pet, oyuncuların aşık olma hissinin tadını çıkarması için birçok ilginç hikayenin eşlik ettiği karmaşık ve derin derinliğe sahip bir flört simülasyon oyunu sunuyor. Bu arada, destekleyici karakterlerin, oyuncuların keşfetmesi veya empati kurm

Android Android Simülasyon
5 ( 700 puan )
Fiyat: $0
İsim Darling Pet
Yapımcı StoryTaco inc
Tür Simülasyon
Boyut 124M
Versiyon 1.2.6
MOD Bilgisi Ücretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
Darling Pet is the most famous version in the Darling Pet series of publisher StoryTaco inc
Mod Version 1.2.6
Total installs 10,000+

Darling Pet, oyuncuların aşık olma hissinin tadını çıkarması için birçok ilginç hikayenin eşlik ettiği karmaşık ve derin derinliğe sahip bir flört simülasyon oyunu sunuyor. Bu arada, destekleyici karakterlerin, oyuncuların keşfetmesi veya empati kurması için birçok büyüleyici ve potansiyel geçmiş hikayesi var. Oyunun içeriği de baş döndürücü bir hızla genişlemeye devam edecek ve insanların flört simülasyonu türünün büyüklüğünü keşfetmeleri için her zaman en iyi ve yeni koşulları yaratacaktır.

Darling Pet : Aşkını seç Darling Pet : Aşkını seç

GÖRÜNÜMÜNÜZÜ MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE TASARLAMAYA BAŞLAYIN

Oyuncuların Darling Pet’e gelirken yapmaları gereken ilk şey, erkeklerle duygusal ve eğlenceli bir yolculuğa hazırlanmak için güzel bir görünüm tasarlamaktır. Mükemmel bir aşk hikayesi ayrıca görsel öğelere ihtiyaç duyar ve oyuncular herhangi bir stille mükemmel bir karakter yaratabilir. Görünüş, her olay beklenmedik bir şekilde gerçekleştiğinden karakter etkileşimini de etkiler, ancak potansiyellerinin veya sonuçlarının çoğu oyuncunun görünümüne dayanır.

YENİ GÜZEL ERKEKLERLE TANIŞIN VE YENİ ROTALARA BAŞLAYIN

Oyuncunun şansı, birçok yakışıklı ve parlak erkekle tanışmalarına yardımcı olacaktır ve hatta her birinin görünüm veya kişilik gibi birçok büyük farklılıkları vardır. Her oyuncunun tercihlerine bağlı olarak, aynı anda farklı yönlerde birçok ilişki geliştirebilir ve her şeyi mükemmel bir şekilde planlayabilirler. Erkek kahramanlarla uzun vadeli etkileşimleri, yeni sonların kilidini açmak veya olay örgüsü ve alternatif yollarda önemli farklılıklar yaratmak için hayati önem taşıyor.

Darling Pet : Aşkını seç Darling Pet : Aşkını seç

ÇEŞİTLİ YÖNTEMLERLE ONLARLA SÜREKLİ ETKİLEŞİMDE

Oyuncunun Darling Pet’teki erkek karakterlerle etkileşimi önemlidir ve canlı sohbet veya mesajlaşma gibi çeşitli yöntemlerle etkileşime girebilirler. Tüm diyaloglar oyuncuya ikiden fazla farklı seçenek sunar ve her yönün rakibin duyguları üzerinde etkileri veya etkileri vardır. Bu sayede oyuncular her karakter için uzun vadeli geliştirmeler yapabilir, derin duygular yaratabilir ve birçok senaryoda onları tamamen manipüle edebilir.

MUTLULUK ÇUBUKLARINI BİRDEN ÇOK YOLLA YÜKSELTİN

Oyuncular her farklı karakter için “aşk” unsurunu hissetmek istiyorsa, sevgi seviyesini yükseltmek çok önemlidir. Herkesin farklı kişilikleri veya soğuk davranışları vardır, ancak oyuncular aktif olarak yaklaştığında veya etkileşim kurduğunda yeni sırlar veya ipuçları yavaş yavaş açılacaktır. Bu sayede oyuncular en büyük izlenimleri yaratabilir ve herkese en sevdikleri karakterlerden herhangi birine olan aşklarında benzersiz bir ilerleme sağlayabilir.

OTOBİYOLARI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Oyuncu, karakterlerle çok fazla derin etkileşime girdikten sonra, çeşitli romantik planlar için gereken kişisel bilgileri toplayabilir. En dikkate değer şey, her karakterin doğum günüdür ve oyuncular en anlamlı hediyeleri vermek için kişiliklerine güvenebilirler. Darling Pet’te oyuncunun gelişimine bağlı olarak birçok yeni potansiyel yavaş yavaş genişleyecek ve onlara sevgileri geliştirmek veya unutulmaz anlar yaratmak için daha fazla fikir verecektir.

Darling Pet : Aşkını seç Darling Pet : Aşkını seç

MUHTEŞEM KIYAFETLERLE GİYİNİN VE TAKILIN

Oyuncular karakterlerle çıkmak istiyorsa kıyafetler çok önemlidir ve ilişkilerini geliştirmek için erkeklerin tercihlerine uygun içeriği kullanabilirler. Neyse ki, görünümdeki geniş değişiklik yelpazesi, erkekler üzerinde derin bir izlenim bırakmak isteyen herkesin yaratıcılığını teşvik edecektir. Oyuncunun birçok randevuda kullandığı kıyafetin değerine bağlı olarak, erkeklerin duyguları önemli ölçüde değişecek ve gerçek aşka yaklaşacaktır.

Darling Pet, en iyi flört simülasyon oyunlarından biridir ve oynanışı, fantezileri olan kadın oyunculara yöneliktir. Ayrıca, olay örgüsünde yer alan erkek karakterlerin tasarımı da yakışıklıdır ve oyuncuların aktif olarak takip edebileceği birçok kişilik veya tarza göre sınıflandırılmıştır. Sonuçta, oyuncunun hikayedeki gelişimi en önemli şeydir ve romantik aşka sahip olmak için kaderlerine karar verebilirler.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncuları güzel erkekler ve özlü aşklarla çevrili harika bir fanteziye daldırmak için derinlemesine ve büyüleyici bir flört simülatörü.
  • Çocuklarla istisnai yöntemlerle etkileşim kurun ve güzel sahnelerin veya geçmişlerinin değerli sırlarının kilidini açmak için sevgi sevgisini istikrarlı bir şekilde artırın.
  • Muhteşem kıyafetlerle giyin ve sürükleyici bir flört deneyimi için sıra dışı konseptlerle birden fazla randevuya hazır olun.
  • Aşk sayacını yükseltmek veya kayda değer bir hafızayı önemli ölçüde kazanmak için doğum günlerinde erkeklerin zevklerine uygun uygun hediyeleri hediye edin.
  • Oyuncuların seçimlerine bağlı olarak birden fazla duygu veya unutulmaz senaryolar toplamak için belirli erkeklerin hikayesinin sonlarını çeşitlendirin.


İndir (124M)

Artık indirmeye hazırsınız Darling Pet ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanStoryTaco inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.