Darkfire Heroes
Darkfire Heroes

Darkfire Heroes v1.28.2 APK (Sınırsız Hasar-Para) indir 2022

Rol yapma oyunu türü güçleniyor ve bugün piyasada sayısız farklı varyasyon var ve bu da insanlara en sevdikleri oyunu keşfetmeleri için birçok seçenek sunuyor. Ayrıca birçok oyunun özel işlevleri vardır ve son zamanların en çok aranan oyunları Online

Android Android Rol Oyunu
4 ( 689 puan )
Fiyat: $0
İsim Darkfire Heroes
Yapımcı Rovio
Tür Rol Oyunu
Boyut 390MB
Versiyon 1.28.2
MOD Sınırsız Hasar/Para
Orjinal Google Play
Darkfire Heroes is the most famous version in the Darkfire Heroes series of publisher Rovio Entertainment Corporation
Mod Version 1.28.2
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı [x1 – x1000]
  • Savunma çarpanı [x1 – x1000]
  • Sınırsız mana
  • Büyüler için Unlim Mana
  • Kahraman Büyüleri her zaman kullanılabilir

Rol yapma oyunu türü güçleniyor ve bugün piyasada sayısız farklı varyasyon var ve bu da insanlara en sevdikleri oyunu keşfetmeleri için birçok seçenek sunuyor. Ayrıca birçok oyunun özel işlevleri vardır ve son zamanların en çok aranan oyunları Online RPG’lerdir. Bu makale, çevrimiçi işlevselliğe sahip bir fantezi rol yapma oyunu olan Darkfire Heroes APK tanıtırken, oyuncuları kendi dünyasına çekmek için sürekli olarak birçok olağanüstü etkinlik ve aktivite yaratacaktır. Ayrıca, oyundaki tüm oyuncular her zaman etkinliklere aktif olarak katılır veya ilgi çekici içeriklerinin keyfini çıkarır. Adanmışlığı ve ödül seviyesi sayesinde, oyuncular kısa sürede toplayabilecekleri görevlerden veya etkinliklerden düşer.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 2

BAĞIMLILIK VE HAREKETLİ RPG OYUN

Bugün çoğu RPG oyunu aynı oyun stilini uygulayarak pazarı doygun hale getiriyor ve Darkfire Heroes gibi birkaç oyun var. Oyuncular bu oyuna geldiklerinde, kahramanların ve canavarların nihai amaçlarını gerçekleştirmek için gece gündüz savaştığı karanlık bir fantezi dünyası ile karşılaşacaklar. Böylece oyuncu iki grup arasında seçim yapabilir, hatta her gruptan her kahramanı toplayabilir ve sahip oldukları her şeyle savaşabilir. Oyun, farklı toprakları kapsayan ve oyuncuları bekleyen birçok zorluk içeren devasa bir dizi tekli görev sunacak. Ayrıca bir sürü canavar, düşman ve her şeyden önce oyuncunun büyümesi için cömert ödüller ile birlikte gelirler.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 2 1

BASİT MEKANİZMA AMA TAKTİK GEREKTİRİR

Oyunun kontrol mekanizması, gerçek zamanlı strateji oyunlarının mükemmel bir birleşimidir ve oyuncuların savaşmak veya hayatta kalmak için yalnızca birimleri kontrol etmesi veya büyü kullanması gerekir. Her seviyenin oyuncu için hedefleri vardır. Bu sayede oyuncunun performansı doğru bir şekilde değerlendirilir. Yeni strateji sistemi bu oyunda tanıtılacak ve oyuncular sadece oyundan keyif aldıklarında potansiyellerini keşfedebilecekler. Ayrıca, bu sistem tüm kampanyayı büyük ölçüde etkiler ve oyuncuların her kahramanın gücünü veya ana savaş işlevlerini tam olarak kullanabilmeleri için anlamalarını gerektirir.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 3

FORMASYONUNUZ İÇİN GÜÇLÜ KAHRAMANLAR TOPLAYIN

Oyuncu dünya haritasında ilerledikçe güçlü düşmanlar ortaya çıkacak ve oyuncuya zor zamanlar yaşatacaktır. Oyuncu bunları aşmak istiyorsa kadroda güçlü kahramanlara sahip olması ve bunları mümkün olan en üst seviyeye çıkarması gerekiyor. Oyunun kahraman yetiştirme sistemi çekicidir ve kaynaklarına bağlı olarak birçok farklı seviyeye ayrılmıştır. Her kahramanın oyunu çeşitlendiren birçok farklı özelliği vardır ve oyuncular güçlü bir kadro oluşturmak için sayısız farklı yönteme sahip olacaktır. Bir savaşta, oyuncuların, kapsamlı savaş etkinliğini teşvik etmek için birlikte çalışan farklı karakter sınıflarına sahip kahramanlara sahip olmaları gerekir.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 2

BİLGESEL STRATEJİNİZLE EPİK BOSSLARLA SAVAŞIN

Keşifler veya özel etkinlikler sırasında oyuncular, birçok farklı özelliğe sahip güçlü patronlarla karşılaşma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, her patronun farklı istatistikleri vardır ve belirli unsurlara ve taktik tarzlara karşı zayıf veya güçlü olabilirler. Bu nedenle oyun, oyuncuların her patron için kahraman seçiminde daha yaratıcı ve esnek olmalarını istiyor. Bu, oyuncunun taktiklerinin her diziliş için farklı kullanımları olduğunu kanıtlayacak ve oyuncuya keşfetmesi için birçok zorlayıcı seçenek sunacaktır. Ek olarak, patronların ödülleri çeşitlendi ve bazen oyun ilerlemesi veya ekipman ve kahraman yükseltmeleri için önemli öğeler düştü.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 4

ARENADA GERÇEK ZAMANLI BRAWL

Oyuncu savaşları, çevrimiçi RPG oyunlarının herkese getirebileceği en komik şeydir. Ayrıca, dövüş mekanikleri farklıdır ve her oyuncunun öldürdüğü düşman sayısı ve skora göre hesaplanır. Arenada oyun, oyuncuların seçip keşfetmesi için birçok farklı oyun moduna sahip olacak ve hatta bunlar tek oyuncuda hiç tanıtılmamış. Arena modu ödülleri cömert ve bol ve özel bir para birimi ile geliyor, böylece oyuncular sadece arenanın dükkanında bulunan benzersiz eşyaları satın alabilirler.

HAREKETLİ AKTİVİTELER VE HEYECAN VERİCİ ETKİNLİKLER

Bir oyuncu resmi oyun modlarından sıkılırsa, özel etkinlikler ve zorluklar oyuncunun dikkatini çekebilir. Farklı bir mekanikleri var ve aynı zamanda oyuncunun eğlenmesi için her zaman yeni unsurlar sunuyorlar. Ayrıca, benzersiz zorluklar, oyuncuların bu oyunda her silah veya kahraman için özel yükseltme öğeleri toplama şansıdır. Ancak, ödülleri çok nadir değildir, oyuncuların kahramanları en hızlı şekilde geliştirmeleri için yeterlidir.

darkfire heroes apk indir modkiwi com 6

Darkfire Heroes, strateji ve rol yapma tutkusu için geliştirildi ve fantezi dünyalarına dalmak istiyor. Oyun, oyunculara ilgi çekici içerik sağlamak ve onlara oyunu yeni oyun ve deneyimlerle keşfetmeleri için birçok fırsat sunmak için her zaman gelişiyor ve yenilikçi hale geliyor.


İndir (390MB)

Artık indirmeye hazırsınız Darkfire Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir