Darkest AFK
Darkest AFK

Darkest AFK v1.0.73 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Darkest AFK-boş RPG kahramanları bir rol yapma oyunudur, ancak aksiyon türüyle birleştiğinde oyuncular için daha da çekici hale gelir. Gizemli hikayelerle oldukça koyu bir renk getirmek, sizi hiçbir yerde bulamayacağınız en güzel deneyimlere götürmey

Android Android Rol Oyunu
4 ( 894 puan )
Fiyat: $0
İsim Darkest AFK
Yapımcı Three wishes slot machines game studio
Tür Rol Oyunu
Boyut 175MB
Versiyon 1.0.73
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Darkest AFK is the most famous version in the Darkest AFK series of publisher Three wishes slot machines game studio
Mod Version 1.0.73
Total installs 1,000,000+

Darkest AFK-boş RPG kahramanları bir rol yapma oyunudur, ancak aksiyon türüyle birleştiğinde oyuncular için daha da çekici hale gelir. Gizemli hikayelerle oldukça koyu bir renk getirmek, sizi hiçbir yerde bulamayacağınız en güzel deneyimlere götürmeyi vaat ediyor. Biraz boş bir oyun yönüne sahip olduğu için bir eğlence duygusu yaratır ve size aynı derecede korkutucu ve ürkütücü anlar yaşatır.

En Karanlık AFK – Boşta RPG Savaşçısı

TANIDIK BİR OYUN AMA ANCAK ÇEKİCİ

Doğrusu inanamayacaksınız ama Darkest AFK konu oynanışa geldiğinde diğer strateji dövüş oyunlarından farklı değil. Ancak, en sevilen oyunlardan biri olmak için, her yerde bulunması zor olan belirli bir farklılığı ve öne çıkması gerekir. Üretici, oyuncuya benzersiz bir çekicilik ve duygu katabilmeleri için sahneler oluşturmaya ve bunları tasarlamaya yatırım yaparken vicdanlı davrandı.

Bu oyuna geldiğinizde, cesur savaşçılara dönüşeceksiniz ve eski canavarların varlığını bulmak için bir yolculuğa çıkacaksınız. Yol boyunca bazı zorluklarla karşılaşacaksınız çünkü yüzlerce farklı zorluğun üstesinden gelmeniz gerekiyor ve sizi bekleyen tehlikelerle dolu. Buradaki göreviniz, yolunuza çıkmaya çalışan düşmanları bulmak ve sizin için çekici ve değerli ödüller kazanmak için onları yenmek.

En Karanlık AFK – Boşta RPG Savaşçısı

KAZANMAKTAN DAHA FAZLA ÖDÜL AL

Oyunun başında, sistem size büyük bir harita gösterecek ve katılmanız gereken her seviyeyi ve belirli savaşları belirleyecektir. Ardından, karakterinizi seçebilecek ve savaşa başlamadan önce gerekli bazı silahları donatabileceksiniz. Savaşa girerken, karakteri hareket ettirmek veya ekrana dokunarak rakibe saldırı başlatmak için ekrandaki kontrolleri kullanacaksınız. Kolay gibi görünse de düşman çok çetin ve güçlü, bu yüzden kendiniz için en iyi stratejileri geliştirmeniz gerekiyor.

Her seviyeden sonra kazanabilir ve verilen görevleri iyi bir şekilde tamamlayabilirseniz, heyecan verici ve çekici ödüller alacaksınız. Buna tamamen değer çünkü canavarlarla savaşmak ve onları yenmek için çok çaba harcadınız. Bazen yeni karakterlerin kilidini açabileceğiniz bir silah veya bonus olabilir. Daha spesifik olarak, bulması zor olan değerli eşyalar alacaksınız, ancak bunlar sık ​​sık değil, sadece nadir durumlarda ortaya çıkacak.

En Karanlık AFK – Boşta RPG Savaşçısı

OYUNUN BAZI ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Tek başına oynamanın oldukça sıkıcı görünmesine ek olarak, oyun aynı zamanda çevrimiçi PvP modunu da destekler, böylece heyecan verici maceralara katılmak için arkadaşlarınıza katılabilirsiniz. Sadece arkadaşlar değil, aynı zamanda dünyadaki diğer oyuncularla oynayabilir ve savaşta daha fazla deneyim öğrenmek için onlarla sohbet edebilirsiniz. Keşfetmeniz ve potansiyel olarak en iyi oyuncu olmanız için birçok farklı seviyeye sahip geniş bir PvP arenası da var.

Dövüş türünde bir oyunla, silahlar vazgeçilmezdir çünkü her maçtaki zaferiniz için önemli ve belirleyicidirler. Oyun size aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı silah veriyor, ancak ilk başta kullanmak için gerçekten çok güçlü olmayacaklar. Kazandığınız parayı, hasarı daha da artırmak için silahları yükseltmek için kullanmanız gerekiyor.

En Karanlık AFK – Boşta RPG Savaşçısı

ANA ÖZELLİKLER

  • Kötü karakterlerin reenkarne olduğu ve dünyayı istila etmek istediği tehlikeli bir dünyaya girin.
  • Kötü adamlarla savaşmak ve barışı korumak için tüm kahramanları bir takımda toplayın.
  • Boşta oynama, çok fazla zamanı olmayan oyuncular için belirli kolaylıklar sunar.
  • Dövüşünüze hazırlanmak ve kötülüğü fethetmek için birçok harita eklendi.
  • Üreticinin her zaman en üst seviyeye ulaşmayı taahhüt ettiği grafik kalitesine sahip güzel grafikler.


İndir (175MB)

Artık indirmeye hazırsınız Darkest AFK ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir