Dark Days Zombie Survival
Dark Days Zombie Survival

Dark Days: Zombie Survival v2.0.4 APK indir (Sınırsız Para/Dayanıklılık) 2022

Dark Days'deki oyuncunun karşısında, insan kanına aç, hareketli zombilerin ve korkunç zombilerin sınırsız varlığı var. Buraya geldiğinizde kıyametin ardından dünyanın bitmeyen savaşına daldığınız da bir zamandır. Oyuncular, belirli bir yaşam sürdürme

Android Android Aksiyon
5 ( 213 puan )
Fiyat: $0
İsim Dark Days Zombie Survival
Yapımcı Azur Interactive Games Limited
Tür Aksiyon
Boyut 400M
Versiyon 2.0.4
MOD Sınırsız Para/Dayanıklılık
Orjinal Google Play
Dark Days Zombie Survival is the most famous version in the Dark Days Zombie Survival series of publisher Azur Interactive Games Limited
Mod Version 2.0.4
  • Sınırsız para
  • Sınırsız enerji

Dark Days’deki oyuncunun karşısında, insan kanına aç, hareketli zombilerin ve korkunç zombilerin sınırsız varlığı var. Buraya geldiğinizde kıyametin ardından dünyanın bitmeyen savaşına daldığınız da bir zamandır. Oyuncular, belirli bir yaşam sürdürmek için tüm düşmanları silahlarla yok etme görevini üstlenir ve onların saldırılarından saklanmak için daha fazla üs inşa edebilirsiniz.

Karanlık Günler: Zombi Hayatta Kalma

SALGININ DÜNYA ETKİSİ

Artık önünüze çıkan eskisi gibi değil; her şey kısa bir süre sonra hızla değişir. Hikaye, bilinmeyen bir nedenle son derece acımasız bir salgın olduğunu anlatıyor, ancak geride bıraktığı sonuçlar hayal edilemezdi. İnsanlık bu gezegenden neredeyse silindi ve siz hayatta kalan şanslı kişilerden birisiniz.

Karanlık Günler: Zombi Hayatta Kalma

ZOMBİLERİN GÖRÜNÜŞÜ

Bu nedenle hayatta kalma mücadelesinin kesintisiz ve oldukça stresli geçmesi kaçınılmazdır. Karanlık Günlerde nüfusun çoğu dokunulmadan bırakıldı; öldüler ve anında hareket edebilen kana susamış zombilere dönüştüler. Her yerde dolaştılar, bir grup çılgın zombinin ortaya çıkışıyla birlikte insanlık izlerini aradılar. Açlıklarına hizmet etmek için insanlara saldırmaktan başka bir şey düşünemezler.

Karanlık Günler: Zombi Hayatta Kalma

UMUT KAPALI

Kıyamet gününden sonra beklenmedik bir şekilde gerçekleştiğine dair çok az şey biliniyor, ordu gezegendeki en ağır bulaşmış temiz alanları yok etmek için nükleer bombalar planladı ve gerçekleştirdi. Ancak bir adım geç kaldılar; işler kontrolden çıktı. Vebayı yok etme umudu kalmamıştı. Aşırı bir kaos görüntüsü yaşanıyor; sürekli şehirden kaçıyorlar.

ASKERİ ÜS İNŞA ET

Bu yerden kaçtıktan sonra Dark Days, istikrarlı konutlar inşa etmenize izin veriyor. Bunun amacı ise gözlerden saklanarak düşmana yani zombilere ve zalim zombilere saldırmaktır. Kıyamet sonrası ortam, düşmandan kaynaklanan sorunlarla karşılaştığınızda yarıda kesilmeden başarılı bir barınak binasına başlayabilmek için etrafta dolaşmak zor.

Karanlık Günler: Zombi Hayatta Kalma

FAYDALI KAYNAKLARI TOPLA

Bu yolculuğun yanı sıra Dark Days size yeni görevler de veriyor. Özellikle şehrin her yerinde kalan daha değerli kaynakları toplamak. Bu kampanyada konutunuzu inşa etmek ve yükseltmek için motivasyonunuz budur. Gittikçe daha fazla kaynağı yönetmek, yaşamınızı sürdürmenize ve her zamankinden daha hayati bir güce sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu heyecan verici atış oyununda hayatta kalan son kişi olabilir misin?

SİLAHLARIN YAPILMASI

Bununla kalmayıp, daha yeni ve benzersiz silahlar üreterek savunmanızı ve saldırınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca, rakibi isabetli bir şekilde tespit edip nişan alacak ekipman da tercih edilmektedir. Bu etkileyici aslar sayesinde oyuncu, kendisini yemeyi bekleyen nefret dolu zombileri tamamen yok edebilmektedir. Ayrıca sığınağı yenerseniz daha etkileyici ganimet elde edebilirsiniz. Son derece sofistike, benzersiz bir eşya yaratma sistemi, oyuncuların gelip fethetmesini bekliyor.

Karanlık Günler: Zombi Hayatta Kalma

  • İnsanlığı yok eden viral bir hastalığın neden olduğu tamamen yeni bir kıyamet çağının kıyamet sonrası dünyasına dalın.
  • Karşınızda, hayatta kalanların kanını aramak için topraklarda dolaşan zombi ve zombi orduları var.
  • Hareket eden zombilerden kaçmak için özel barınaklarınızı inşa edin ve yükseltin.
  • Sınırsız özelliklere sahip sürekli olarak yepyeni silahlar üretiyor.
  • Sığınağı yenme yeteneğiniz varsa, türünün tek örneği çekici ödülleri hemen alın.


İndir (400M)

Artık indirmeye hazırsınız Dark Days Zombie Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAzur Interactive Games Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir