Dangerous Shelter
Dangerous Shelter

Dangerous Shelter v2.8.3 APK MOD (Sınırsız Altın/Elmas) indir 2022

Dangerous Shelter APK oyuncuların sığınaklarda yaşayan ve diğer etkileyici karakterlerle tanışan kızlara dönüşeceği bir oyundur. Bu karakterlerle etkileşime girecek ve kendiniz için kararlar alacaksınız. Aynı zamanda ilişkiler geliştirmenin yanı sıra

Android Android Simülasyon
5 ( 186 puan )
Fiyat: $0
İsim Dangerous Shelter
Yapımcı StoryTaco inc
Tür Simülasyon
Boyut 148MB
Versiyon 2.8.3
MOD Sınırsız Altın/Elmas
Orjinal Google Play
Dangerous Shelter is the most famous version in the Dangerous Shelter series of publisher StoryTaco inc
Mod Version 2.8.3
Total installs 50,000+

Dangerous Shelter APK oyuncuların sığınaklarda yaşayan ve diğer etkileyici karakterlerle tanışan kızlara dönüşeceği bir oyundur. Bu karakterlerle etkileşime girecek ve kendiniz için kararlar alacaksınız. Aynı zamanda ilişkiler geliştirmenin yanı sıra oyunda yapabileceğiniz aktivitelere de dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece geliştirme sürecinizi seçeceksiniz.

Tehlikeli Barınak – Seçim Tehlikeli Barınak – Seçim

ZOMBİ PANDEMİSİNDEN BİR Sığınakta HAYATTA KALIN

Oyuncular bir kıza dönüşecek ve Dangerous Shelter’ın zorlu dünyasında hayatta kalanlarla birlikte bir sığınakta görünecekler. Dünya bir zombi salgını yaşadı ve yok edildi. Eşzamanlı olarak, hayatta kalanlar bir araya gelip bir sığınak inşa ettiler ve kıyamet öncesi olduğu gibi aynı normal faaliyetlerle yaşamlarına devam ettiler. Oradan karakterinizle bu aktiviteleri deneyimleyecek ve karakterle iyi görünümlü etkileşim kuracaksınız.

Oyuncuların deneyimlediği grafikler, birçok kişinin sevdiği anime ile benzerlik gösterdiğinde ilgi çekicidir. Bu nedenle, deneyim tamamen çeşitli olduğu için bu oyunun sunduğu şeylere ilgi duyacaksınız. Bunlardan biri de karakterlerle etkileşim halinde olmak ve onlarla dilediğiniz gibi bir ilişki geliştirmek.

OYUN İÇİ AKTİVİTELERİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE YAPIN

Dangerous Shelter’da oyuncu diğerleriyle birlikte bir sığınakta hayatta kalacak ve tabii ki oradaki günlük aktivitelere katılması gerekiyor. Böylece oyunda yapabileceğiniz bir dizi listeyi bulabileceksiniz. Bunlar, etkinliklerini tahmin edebileceğiniz farklı sembollere sahip kartlar olacak. Aynı zamanda oyunda geçirdiğiniz gün sayısını da göreceksiniz.

Tehlikeli Barınak – Seçim Tehlikeli Barınak – Seçim

Oyuncuların dikkat etmesi gereken ilginç bir nokta da bu kızın istatistikleri. Spesifik olarak, her aktivite yaptığında istatistikleri görünecek ve elbette bu aktiviteleri teşvik etmek için herhangi bir etkiniz olmayacak. Aynı zamanda etkilenmeyeceğiniz için oyunda başarı ve başarısızlık oranı tamamen mümkündür. Belirli bir işlemi başarılı bir şekilde yaparsanız, belirli bir miktarı alabileceksiniz.

FARKLI EŞYALAR SATIN ALMAK İÇİN PARA KAZAN

Dangerous Shelter’da oyuncular oyunda harcayabilecekleri bir miktar para biriktirecekler ve oyundaki ilerlemeyi sürdürürseniz bu miktar artmaya devam edecek. Aynı zamanda karakterlerle etkileşim kurmayı da unutmayın çünkü bu da bir otome oyununda göz ardı etmemeniz gereken bir unsur. Farklı elmaslar elde etmek için belirli görevler bulabileceksiniz ve elbette bu iki kaynak oyun içinde harcanacak.

Tehlikeli Barınak – Seçim

Karakterinizin istatistiklerini yenilemenize yardımcı olacak öğeler bulacaksınız. Spesifik olarak, belirli bir eylemi her yaptığınızda, enerji seviyeniz zamanla değişecek ve düşecektir. Anlaşılır olacak yani oyunda elde ettiğiniz kaynaklardan zamanla bunları artıracaksınız. Aynı zamanda, karakter için belirli bir statüyü artırmak için bazı öğeler donatılabilir.

Oyunu deneyimlediğinizde,

  • Kıyamet sonrası bir ortamda geçen heyecan verici bir hikaye
  • Çeşitli karakterlerle etkileşime geçin ve çeşitli geliştirmeler ve yetenekler bulun
  • Oyunda birçok farklı aktivite gerçekleştirin
  • Kazandığınız parayla sevdiğiniz şeyleri satın alın.


İndir (148MB)

Artık indirmeye hazırsınız Dangerous Shelter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStoryTaco inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir