Dancing Ballz
Dancing Ballz

Dancing Ballz v2.3.5 MOD APK (Sınırsız Yaşam, Kilitsiz Görünümler) indir 2022


Dancing Ballz sizi çok seçkin ve birçok benzersiz şey içeren bir müzik dünyasına getiriyor. Bu, kazanma şansına sahip olmak için kendi yolunu takip etmek için misketi kontrol etmeniz gerektiğinde ustalık gerektiren bir oyundur.

Android Android Müzik
5 ( 787 puan )
Fiyat: $0
İsim Dancing Ballz
Yapımcı AMANOTES PTE LTD
Tür Müzik
Boyut 39M
Versiyon 2.3.5
MOD Sınırsız Yaşam, Kilidi Açılmış Görünümler
Orjinal Google Play
Dancing Ballz is the most famous version in the Dancing Ballz series of publisher AMANOTES PTE LTD
Mod Version 2.3.5
Total installs 10,000,000+

İndir (39M)

Müziği ve hatta Ballz danslarını seviyorsanız süper ürün Dancing Ballz’u kaçırmayın. Bu benzersiz bir müzik oyunudur ve oyuncu dairesel bilyeyi doğru yönde kontrol edecektir. Her seviyenin farklı bir yolu olacak ve yüksek bir seviyeye çıkılırsa zorluk kademeli olarak artacaktır. Oyuncunun ayrıca temel hareket ipuçlarını bilmesi ve en temel eğriyi oluşturmak için farklı virajlardan geçiyorsa ekranı tıklaması gerekir.

Dans Eden Ballz: Sihirli Dans Çizgi Fayans Oyunu Dans Eden Ballz: Sihirli Dans Çizgi Fayans Oyunu

İLGİNÇ MÜZİK SEÇİN

Oyuncular, kendi ateşli danslarıyla tanışmak için ilginç müzikler seçme hakkına sahip olacaklar. Oyun her zaman mükemmel seçimi çıkarabileceğimiz tüm ritimlere sahip yeni şarkılara sahiptir. Önce basit şarkıları seçmeliyiz çünkü yeni oyuncular için yavaş ve basit şarkılar her zaman baskın olacaktır. Durumla başa çıkabilmemiz için zaman da kısa şarkılardan her zaman daha uzun ayarlanır.

Dikkat çekici olan şey, müziğin bizi her zaman motive etmesidir. Oyuncular ayrıca kendi müziklerini seçebilir ve ardından Dancing Ballz yeni bir oyuna dönüşmenize yardımcı olacaktır. Oyuncular her yoldaki benzersizliği görecekler ve bu aynı zamanda üstesinden gelmemiz gereken zorluktur. Oyuncular, oyunun ana hatlarıyla belirttiği doğru yönlere gitmek için dairesel bilyeyi kontrol edecek ve gizemli dönüşlere dikkat edecekler.

ENGELLER AŞILDI

Her turda, oyuncunun çözme yeteneğini kullanması için ayarlanmış her engel bulunur. Ancak, yakından gözlemlersek, kesinlikle her kural olacak ve tam da ihtiyacımız olan şey bu. Oyuncular misketleri dönüşlere taşıyacak ve diğer kareye hızlıca geçmek için ekrana tıklayacaktır. Bu marifet sayesinde dönüşler artık her fetih için bir yük olmaktan çıkıyor.

Bazen yol kesintileri de olacak ve misketlerinizin zıplamasına izin vermeniz gerekiyor. Yukarı zıpladıktan sonra bilye güvenli çizginin ortasına düşecek ve bu kısma konsantre olmamız gerekiyor. Bir dakikalık ihmalimiz, bilyenin düşmesine veya ritmi kaçırmasına ve muhtemelen orijinal yarışa geri dönmesine neden olacaktır. Zaman her zaman kovalayacak ve bilyeler de eskisinden daha hızlı koşacak, onları hareket ettirirken dikkatli olun.

Dans Eden Ballz: Sihirli Dans Çizgi Fayans Oyunu Dans Eden Ballz: Sihirli Dans Çizgi Fayans Oyunu

TOPLAM ZAFER

Fethedip dans köyünün kralı olduğumuzu göstermeliyiz. Daha spesifik olarak, oyunun rota haritası gibi değerli özelliklerini kullanmalı, engelleri bilmeli ve yeni bir hayat kullanmalısınız. Her açıdan kazanacağız ve böylece en yüksek puanı alacağız.

Burada Dancing Ballz, oyunculara yeni bir atmosfer sunuyor. Oyuncular her belirli seviyeyi takip edecek ve bu yoldaki engelleri aşacaktır. Her oyuncunun karşılık gelen puanı olacak ve mutlak puanı alan kişi doğrudan bir sonraki seviyeye geçecek. Mutlak puanın galibi olun ve bu benzersiz, ilgi çekici ve eğlenceli oyunda yeteneğin ustası olun.

  • Doğru yolu bulmak için oyundaki zorlukları üstlenin.
  • Oyun size bir harita sağlar, böylece başa çıkmanız gereken zorlukları önceden tahmin edebilirsiniz.
  • Boş alanlardan geçebilmek için modern atlama tekniklerini kullanın ve hiçbir zaman düşmemek için yukarı zıplayın.
  • Etkileyici ödüller kazanmak için oyunda sunulan benzersiz özellikleri keşfedin.
  • Her turda en yüksek puanı alın ve prestijli ödüller kazanmak için doğrudan son tura gitmek için güçlü bir bilet kazanın.
  • Eşsiz slaytlar için slaytı zamanlayın ve turun sonuna kadar odağı korumaya çalışın.


İndir (39M)

Artık indirmeye hazırsınız Dancing Ballz ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAMANOTES PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir