Daily Expenses 3
Daily Expenses 3

Daily Expenses 3 v3.592.G APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Daily Expenses 3, harcamalarınızı doğru bir şekilde yönetmenize ve aktivitelerinizi özetlemenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamanın özelliklerini hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz ve birçok unsur, deneyimi daha çeşitli ve eğlen

Android Android Finans
5 ( 263 puan )
Fiyat: $0
İsim Daily Expenses 3
Yapımcı Michel Carvajal (encodemx)
Tür Finans
Boyut 17MB
Versiyon 3.592.G
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Daily Expenses 3 is the most famous version in the Daily Expenses 3 series of publisher Michel Carvajal (encodemx)
Mod Version 3.592.G
Total installs 5,000,000+

İndir (17MB)

Daily Expenses 3, harcamalarınızı doğru bir şekilde yönetmenize ve aktivitelerinizi özetlemenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Uygulamanın özelliklerini hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz ve birçok unsur, deneyimi daha çeşitli ve eğlenceli hale getiriyor. Aynı zamanda, uygulamanın depoladığı verilerden nasıl yararlanacağınızı ve kullanım sırasında bunları nasıl güvence altına alacağınızı da bilirsiniz. Yani bu birçok insan için uygun değerli bir araçtır.

UYGULAMA PARA YÖNETİMİNİ KOLAYLAŞTIRIR

Kullanıcılar, özellikle çalışan insanlar, dikkatli para yönetimi ile herhangi bir kullanıcının ihtiyaç duyacağı Günlük Harcamalar 3’te belirli bir özellik bulacaktır. Sahip olduğunuz para kaynaklarını ve yapmanız gereken harcamaları bulacaksınız. Oradan, parayı rasyonel kullanmak veya istediğiniz bir şeyi satın almak için tasarruf etmek için bir genel bakışa sahip olacaksınız. Herkes çok paraya sahip olmak ister.

Günlük Giderler 3: Kişisel finans Günlük Giderler 3: Kişisel finans

BİRÇOK KİŞİ İÇİN KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Günlük Harcamalar 3’ün ana arayüzü, sahip olduğunuz ve kullandığınız para miktarı ile ilgili bilgilerin girişidir. Kullanımı o kadar basit ki herkes yapabilir. Aynı zamanda uygulamanın verileri hızlı bir şekilde toplaması ve gözünüze sunması için bilgileri ve simgeleri doğru seçmeniz gerekecektir. Ayrıca uygulama, kullanmanız için bir dizi simgeyi de destekler.

BİRÇOK SİMGE AKTİVİTELERİ TEMSİL EDER

Para biriktirme veya saklama etkinliğini temsil eden simgenin yalnızca üç seçeneği vardır, ancak bunların sayısı harcama etkinlikleri için oldukça zengindir. Harcadığınız etkinliklerin simgelerini aramak için zaman harcayacaksınız. Bu etkinlikleri listede gördüğünüzde, ne anlama geldiklerini anlamak kolaydır. Bu nedenle, kullanışlı bir destek özelliğinin yanı sıra oyunculara heyecan verici bir deneyim getiriyor.

GEÇİRDİĞİNİZ AKTİVİTELERİN LİSTESİ

Daily Expenses 3’ü deneyimlediğinizde, her zaman ne kadar paranız olduğunu ve ne kadar harcadığınızı gösteren listeleri bulacaksınız. Bu arada, görüntülenir ve tezahür etmesi için gereken süre, faaliyetlere ne kadar para harcadığınızı kolayca bileceksiniz. Bu, kullanıcıların avantaj elde etmeleri ve gereksiz olduğunu düşündükleri bazı etkinlikleri kaydetme planları yapmaya başlamaları için temel olacaktır. Zamanla, daha verimli harcayabileceksiniz.

Günlük Giderler 3: Kişisel finans Günlük Giderler 3: Kişisel finans Günlük Giderler 3: Kişisel finans

GRAFİKLERDE ÇEŞİTLİLİK VE WIDGET KULLANIMI

Bir parametre ve harcama listesi eklendiğinde, ayrıntıların yanında hızlı bir bakış için grafikler yardımcı olur. Böylece pasta grafikler, sütun grafikler ve diğer grafik türleri gibi farklı şekillerde birçok grafik bulacaksınız. Ek olarak, uygulama tarafından sağlanan özetleri hızlı bir bakış için görüntülemek için widget’ı da kullanabilirsiniz.

GÜVENLİ BİLGİ KOLAYCA

Günlük Harcamalar 3’te kayıtlı harcadığınız bilgiler esastır ve bazen başkalarının merakını hedef almasını istemezsiniz. Bu nedenle, güvenlik sürecini uygulamanın birçok yolu vardır. Farklı platformlarda tam bir kolaylıkla bilgilerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kimsenin uygulamanıza erişmemesi için bir şifre de belirleyebilirsiniz. Oradan, bu uygulamayı kullanırken içiniz rahat edecek.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Daily Expenses 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir