Cyberika
Cyberika

Cyberika v2.0.3-rc547 APK (Son) indir 2022


Cyberika, oyunculara birçok ilgi çekici ve teşvik edici deneyim sunmak için MMORPG oyununun Cyberpunk evrenleriyle mükemmel bir birleşimidir. En etkileyici özelliği, mükemmel grafikleri ve renk kombinasyonudur, dünyayı kendine özgü tarzında canlandır

Android Android Aksiyon
4 ( 568 puan )
Fiyat: $0
İsim Cyberika
Yapımcı Kefir!
Tür Aksiyon
Boyut 145M
Versiyon 2.0.3-rc547
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Cyberika is the most famous version in the Cyberika series of publisher Kefir!
Mod Version 2.0.3-rc547
Total installs 10,000,000+

İndir (145M)

Cyberika, oyunculara birçok ilgi çekici ve teşvik edici deneyim sunmak için MMORPG oyununun Cyberpunk evrenleriyle mükemmel bir birleşimidir. En etkileyici özelliği, mükemmel grafikleri ve renk kombinasyonudur, dünyayı kendine özgü tarzında canlandırır ve canlı kılar. Her şeyden önce, karakterlerin hikayeleri veya etkileşimleri her zaman canlıdır ve oyuncuların birçok bilgi veya ipucundan yararlanma potansiyeliyle doludur.

Siberika

KEŞFEDİLECEK BÜYÜLEYİCİ VE MUHTEŞEM DÜNYA

Cyberika’nın en etkileyici faktörü, oyuncuların Cyberpunk evreninin muhteşemliğini keşfetmesi veya keyfini çıkarması için geniş açık dünyasıdır. Bu büyük dünya sayesinde, görev sistemi, etkileşim ve NPC’ler bol ve oyuncunun oyununu birçok farklı yönde çeşitlendirmek için gizli bir potansiyele sahip. Oyun aynı zamanda oyuncunun aktivitelerini kısıtlamaz, istedikleri ya da ilgilendikleri her şeyi özgürce yapmalarına izin verir.

Siberika

YOĞUN VE HEYECAN VERİCİ GÖREV SİSTEMLERİ

Görev sistemi, oyuncunun en önemli gelir kaynağı olarak görülüyor, ancak aynı zamanda onları birçok tehlikeli ama heyecan verici duruma sokuyor. Ayrıca, her durumun modern ve sofistike bir güzelliği ve stili vardır, bu nedenle ekipman veya çevre ile etkileşim, savaş sisteminde yeni olanaklar açar. Oyuncunun benzersiz oynanışına bağlı olarak, dünyanın benzersiz bir şekilde tadını çıkarmak için birçok farklı seçeneğe sahip olacaklar.

Siberika

DİĞER OYUNCULARLA ETKİLEŞİM

Cyberika doğası gereği bir MMORPG’dir, bu nedenle gerçek zamanlı oyuncu etkileşimi önemlidir veya birçok olumlu sonucu vardır. İnsanlar, tipik bir MMORPG’de özgürce ticaret yapabilir, görevleri koordine edebilir ve en iyi veya en tanıdık anların çoğunu yaratabilir. Ayrıca birçok fraksiyon oluşturabilir ve kişisel kazanç veya müreffeh gelişim için şehirlerdeki bölgeleri ele geçirebilirler.

GENİŞ EKİPMAN VE YETENEKLER

Cyberpunk evreni, her zaman modern ve üstün silahlarıyla bilinir ve herkesin savaş performansını çeşitlendirmek için benzersiz içerik sunar. Ekipmanın yanı sıra, beceriler de oyuncuların her andan veya durumdan en iyi şekilde yararlanmaları için yararlı eklemelerdir. Zamanla, şehirlerdeki en güçlü oyunculardan biri olmak için yeni ekipman türleri bulabilirler.

Siberika

BUTLING VE GELİŞMİŞ ŞEHİRLERDE YARIŞ

Cyberika’daki yarış öğesi de harika bir içeriktir ve oyuncuların çeşitli yüksek tempolu etkinliklerle geniş şehri geliştirmelerine veya keşfetmelerine olanak tanır. Yarış aynı zamanda birçok soruna da yol açar, ancak ödüller cömerttir ve oyun oynamayı veya oyuncu ilerlemesini çeşitlendirmek için birçok yeni şeyin kapısını açar. Tabii ki, bu yoğun ve nefes kesici anlarda arabalarını en iyi performans veya yetenekler için kişiselleştirmekte özgürler.

Siberika

TASARIM VE SİBERPUNK HAYATININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Oyuncular özgürce evler satın alabilir ve kendi tarzlarında geliştirebilir, hatta alanı genişletmek için özel görevleri tamamlayabilirler. Ev unsurları belirgin değildir, ancak iç mekan ve diğer tesislerin kapsamlı bir şekilde özelleştirilmesine sahiptir. Etkileyici olan, her şeyin titizlikle tasarlanmış ve ana siberpunk tarzıyla canlı olması, oyuncuların tehlikeli görevleri tamamladıktan sonra dinlenmeleri için yeni ve güvenli bir yaşam ortamı yaratması.

Cyberika, oyuncuların şimdiye kadarki mükemmel Cyberpunk evreninin tadını çıkarması için büyüleyici bir deneyim olacak. Ayrıca, her gün bir sürü heyecan verici aktiviteye sahip geniş bir oyuncu topluluğuna sahiptir ve sınırsız olasılıklı bir oyunda herkes için bir coşku ve ferahlık duygusu yaratır.


İndir (145M)

Artık indirmeye hazırsınız Cyberika ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKefir!

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir