Cyber Fighters
Cyber Fighters

Cyber Fighters Premium v1.11.70 APK indir (Ücretsiz Satın Almalar) 2022


Cyber ​​​​Fighters: Shadow Legends in Cyberpunk City, aksiyon rol yapma ve hack-and-slash oyun türünü sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyundur. Yayıncı, stickman stili ve siberpunk temasının mükemmel kombinasyonuna sahip bir ürün yarattı. Oyun

Android Android Aksiyon
4 ( 767 puan )
Fiyat: $0
İsim Cyber Fighters
Yapımcı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 134M
Versiyon 1.11.70
MOD Ücretsiz Satın Almalar
Orjinal Google Play
Cyber Fighters is the most famous version in the Cyber Fighters series of publisher ZITGA
Mod Version 1.11.70
  • Gerçek parayla bedava alışveriş!


İndir (134M)

Cyber ​​​​Fighters: Shadow Legends in Cyberpunk City, aksiyon rol yapma ve hack-and-slash oyun türünü sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyundur. Yayıncı, stickman stili ve siberpunk temasının mükemmel kombinasyonuna sahip bir ürün yarattı. Oyuna gelirken dramatik ve kanlı savaşlara katılabilir ve boğucu gerilim anları yaşayabilirsiniz. Oyuna girmeden ve dövüşmeden neyi bekliyorsunuz!

Siber Savaşçılar: Cyberpunk Çöp Adam Ligi 2077İNANILMAZ HİKAYE

Oyun, Kuzey Amerika’da 2077 yılında geçiyor ve aynı zamanda üçüncü dünya savaşının sona ermesinden hemen sonraki zaman. Şu anda, Dünya, merkezi bir şehir olan Detroit’te kesişen 5 farklı parçaya bölünmüştür. Ama daha da kötüsü, şehrin anarşik hale gelmesi ve işte o zaman kötülükler öfkelenmeye başlar. İsyanlar her yerde olur ve bu aynı zamanda kötü adamların da hedefidir. Detroit’in karanlık güçlerin yaşadığı bir mağaradan farkı olmadığı söylenebilir.

Kötü güçlerin olduğu yerde, dünyayı koruyan kahramanlar olduğu söylenen insanların ortaya çıkacağı sık sık söylenir. Ve aynen böyle, bu oyunda siz de yanlışlıkla bu şehirde kaybolan bir Siber savaşçı olacaksınız. Sağlam ve dirençli bir dövüş ruhuyla lider olmayı mı seçeceksiniz yoksa kendinizi Detroit’in bir avı mı yapacaksınız? Cevabınızı bize bildirin.

Siber Savaşçılar: Cyberpunk Çöp Adam Ligi 2077

OYUN EŞİT OLARAK ÇEKİCİ

Oyuna adım atar atmaz bir dizi çarpıcı ve göz alıcı doğrama sahnesi karşısında hayrete düşecek ve suskun kalacaksınız. Senin görevin, her seviyede yüzlerce düşmana karşı savaşmak için karakterini kontrol etmektir. Sadece karakterin sola, sağa hareket etmesine veya zıplamasına ve karakterin eylemlerini ve becerilerini savaşmak için kullanmasına yardım etmeniz gerekiyor. Kulağa oldukça basit geliyor, ancak operasyona hakim olmak da bir süreçtir. Ama merak etmeyin, kıvrak zeka ve ustalıkla her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum.

Görevi tamamladıktan sonra, alışveriş yapabilmek ve karakterinizi donatabilmek için para gibi çekici ve değerli ödüller alacaksınız. Zaten güçlü dövüş becerileriniz varsa, karakterinizin yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için bir silahınız olmalıdır. Bu yüzden kendinizi en iyi silahlarla ve en iyi dövüş yeteneğiyle seçin ve donatın. Özel olan ise tek başınıza savaşabilmeniz ve tüm cephelerde takım arkadaşlarınıza eşlik edebilmenizdir. Her insanın farklı bir dövüş yeteneği olacak, bu yüzden sadece kilidini açman ve seninle omuz omuza duracak doğru kişiyi bulman gerekiyor.

Siber Savaşçılar: Cyberpunk Çöp Adam Ligi 2077

KESİNLİKLE TASARLANMIŞ OYUNLAR

Harika grafiklere sahip bir oyun oynamanın bizi daha çok ilgilendireceğini söylemeliyim. Doğru; Cyber ​​​​Fighters: Cyberpunk City’deki Shadow Legends’ın titizlikle tasarlandığında harika bir iş çıkardığını inkar etmek mümkün değil. Oyun tutarlı bir kurguya sahip, görev sistemi ve karakterler de detaylı bir şekilde işleniyor. Daha spesifik olarak, savaşlardaki görsel efektler çok canlıdır, bu da oyuncunun oyunda dünyaya girdiği hissini yaratır.

Sadece bu değil, oyun aynı zamanda ilginç aktivitelerin yanı sıra keşfetmenizi bekleyen diğer yeni özelliklere de sahip. Kendiniz için avantajlar ve diğer çekici hediyeler almak için katılabileceğiniz heyecan verici etkinlikler düzenlenecektir. Gerçekten de oyunun eksikliklerini tartışacak bir şey yok çünkü sizin için fazla mükemmel olduğunu söylemek gerekiyor.

Siber Savaşçılar: Cyberpunk Çöp Adam Ligi 2077

Sınırsız dövüş ve harika bir hikaye hissini yaşamak istiyorsanız, Cyberpunk City’deki Cyber ​​​​Fighters: Shadow Legends sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyun size arsadan, oynanıştan grafiklere kadar harika bir deneyim yaşatacak. Hepsi, zorluklarınıza ve savaşlarınıza en heyecan verici duyguyu getirecek. Oyunu indirin ve yolculuğunuza başlayın!

Siber Savaşçılar: Cyberpunk Çöp Adam Ligi 2077


İndir (134M)

Artık indirmeye hazırsınız Cyber Fighters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir