Cyber Fighter
Cyber Fighter

Cyber Fighters v1.11.71 APK indir (MENU / İyi Mod, Altın) 2022

Cyber ​​​​Fighters: Stickman Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG size savaş alanında sonsuz kan dökülmesini getiriyor. Bununla da kalmayıp, en gelişmiş silahlar ve en güvenli giysiler sizin için özenle donatılmıştır. Birlikte birçok çete arasındaki savaşa gir

Android Android Aksiyon
4 ( 766 puan )
Fiyat: $0
İsim Cyber Fighter
Yapımcı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 134M
Versiyon 1.11.71
MOD MENÜ / İyi Mod, Altın
Orjinal Google Play
Cyber Fighter is the most famous version in the Cyber Fighter series of publisher ZITGA
Mod Version 1.11.71
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Ruh
  • Sınırsız dayanıklılık
  • Sınırsız Atlama

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde görüntüleyin.

Cyber ​​​​Fighters: Stickman Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG size savaş alanında sonsuz kan dökülmesini getiriyor. Bununla da kalmayıp, en gelişmiş silahlar ve en güvenli giysiler sizin için özenle donatılmıştır. Birlikte birçok çete arasındaki savaşa girin, bir parçası olmazsanız, ayağa kalkıp silah tutmazsanız, o zaman bu dünyada değilsiniz. Gölge savaşlarına kahramanca katılabilmek için internete ihtiyaç duymayan bir fantezi aksiyon dünyasına gireceksiniz.

Siber Savaşçılar: Çöp Adam Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG

KARAKTER SEÇ

Bu dünyaya gelirken sadece rol yapmak için bir karakter seçemiyorsunuz ya da diğer oyunlar gibi karakter sayısı genişletiliyor ancak Cyber ​​​​Fighters sizi sadece 5 kahraman karakterle sınırlandırıyor. Karakterizasyon eksikliğinden dolayı, doğan her kahraman her zaman kendi yollarıyla son derece özel ve güçlü olan benzersiz ve benzersiz özelliklere sahiptir. Her karakter size oyuncunun oyun tarzına uygun farklı dövüş stilleri verecektir.

Siber Savaşçılar: Çöp Adam Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG

BÜYÜK VE MODERN SİLAHLAR

Cyber ​​Fighters’a atıfta bulunarak, elbette her oyuncu her zaman öne çıkan silah sistemini görmezden gelemez. Bu, sayısız benzer silah koleksiyonunda yer alan en büyük ve en modern teknolojik silah olarak kabul edilir. Düşmanları kesmek için termal bıçağı kullanabilir veya hatta hızlı bir ölümcül darbe vermek için gök gürültüsü çekici, enerji mızrağını kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun, savaş alanında güç sağlamak için süper oklar, süper güçlü toplar kullanmanıza da izin veriyor.

Siber Savaşçılar: Çöp Adam Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG

RENKLİ KOLEKSİYON SİZİ HAYAL KIRMAZ

Ünlü gelişmiş silah sisteminin yanı sıra, kostüm ve insansız hava araçları koleksiyonuyla kişisel bir iz bırakabilirsiniz. Tercihlere ve ihtiyaçlara göre çeşitli tasarımlara sahip demir, altın ve hatta elmastan oluşan kahraman zırh setlerini giymenizi sağlar. Oyuncuları her zaman mümkün olduğunca çok sayıda farklı dövüş stili ve becerisini deneyimlemeye teşvik ediyoruz. Ancak o zaman yenilmez bir kahraman yaratmak için güçlü yönleri birleştirme konusunda çok fazla deneyime sahip olacaksınız.

Siber Savaşçılar: Çöp Adam Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG

HAZIR MISINIZ, DENEMENİZ NEREDE?

Seçtiğiniz beş karakter bölümden bölüme geçse de düşmanlarınız gitmeyecek. Özellikle geçen her bölümde beklenmedik bir düşman sistemiyle karşılaşacaksınız. Zombiler, ninjalar, yakuzalar ve hatta gangsterler, suikastçılar dahil, hepsi Siber Savaşçıların savaşlarında sayılır. Her düşman, her zaman size her eğik çizgide destansı savaşlar verir, gökyüzünde yankılar yapar.

Siber Savaşçılar: Çöp Adam Cyberpunk 2077 Aksiyon RPG

EKİPLE EĞLENCE

Bu vahşi doğada, Cyber ​​​​Fighters yepyeni bir ekip sistemi tanıtırken asla yalnız olmayacaksınız. Aynı savaş hattını ve düşmanı paylaşan ve birleşik bir ordu oluşturmak için birlikte çalışan müttefiklerdir. Onları çağırır ve her plana göre dövüş stilinize göre antrenman yaparsınız, takımın güç yükseltmesini tam olarak desteklersiniz.

Senin iraden ve yeteneğin Detroit’in manzarasını değiştirebilir mi? Muazzam bir silah cephaneliği, güçlü ve sadık bir ordu ile şehrin savaş alanlarında dökülen kandan memnun kalacaksınız. Şimşek hızında hava, deniz ve kara savaşları oyuncuları asla yarı yolda bırakmayacak. Ayrıca, PVP çevrimiçi modu aracılığıyla başkalarıyla da savaşabilirsiniz.


İndir (134M)

Artık indirmeye hazırsınız Cyber Fighter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir