Cuties
Cuties

Cuties v11.7.405 APK (Sınırsız Altın) indir


Android cep telefonları için en son Cuties MOD APK sürümü resmi olarak dağıtılıyor. Uzun yıllar boyunca uygun Bulmaca türü oyunu. Cuties'in harika dünyasında yapboz çözme işini yapabilirsiniz. Engelleri, aynı olanlarınıza üçlü olarak eşlik edecek şek

Android Android Bulmaca
4 ( 882 puan )
Fiyat: $0
İsim Cuties
Yapımcı Celtic Spear
Tür Bulmaca
Boyut 88.81 M
Versiyon 11.7.405
MOD Sınırsız Altın, Ödül
Orjinal Google Play
Cuties is the most famous version in the Cuties series of publisher Celtic Spear
Mod Version 11.7.405
1. SINIRSIZ ÖDÜL TALEP 2. REKLAM YOK NOT: SÜRE SINIRLAMASI OLMAKSIZIN ÖDÜL TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

İndir (88.81 M)

Android cep telefonları için en son Cuties MOD APK sürümü resmi olarak dağıtılıyor. Uzun yıllar boyunca uygun Bulmaca türü oyunu. Cuties‘in harika dünyasında yapboz çözme işini yapabilirsiniz. Engelleri, aynı olanlarınıza üçlü olarak eşlik edecek şekilde hareket ettirin, birbirlerini iptal edecekler ve yepyeni şekiller görünecektir. Oyunun sağladığı görevi üstlenmediğiniz sürece, sırayla böyle yapın. Çevrimiçi oyun söz konusu olduğunda süreci hızlandırmak için, yayıncı ayrıca aktaracağınız dönüş sayısını da kısıtlar. Sınırlamadaki bulmacayı çözmeyi sağlayarak engellerin üzerinden akıllıca geçin. Şu anda Cuties, Bing Play Store’da ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak odanız için çok sayıda eşya almak istiyorsanız, birçok altın paraya ihtiyacınız olacak. Sınırsız ödüllü MOD varyasyonumuzun, istediğiniz her şeyi almanızı kolaylaştırmasına izin verin.

1 cuties 3 1 cuties 5

Cuties MOD APK hakkında – Android işletim sisteminde birçok çekici alan yeniden modelleme bulmaca çevrimiçi oyunu

Klasik 3’lü eşleştirme oyunları, oyun severler mahallesine muhtemelen fazla tanıdık geldi. Bu çevrimiçi oyun türünü seven biri olarak Cuties‘i görmezden gelemezsiniz. Bu video oyunu size sayısız ilginç 3’lü eşleştirme seviyesi ve aynı tarzdaki diğer oyunlarda neredeyse hiç bulunmayan pek çok yeni özellik sunar. Olumlu bir değişiklik yaratmak için Cuties, çekici avatarını bile sunuyor. Bunlar küçük yuvarlak şekilli, kıllı ve iri yuvarlak gözlü karakterler olurdu. Ayrıca oyuna girerken ek olarak, küçük pamuk toplarının serin soğuk havalarda barınması için ilgili alanların içini yenileme görevini de yapıyorsunuz. Yazar Celtic Spear’ın oyunu lansmanından bu yana onlarca ve binlerce üye çekti. Bu hafif oyunla sevgilerini gösterdiler ve birçok övgüde bulundular.

Tanıdık oyun

Başlangıçta tanıttığımda, Cuties klasik bir çevrimiçi bulmaca oyunudur. Hiç Candy Crush gibi oyunlar oynadınız mı, o zaman bu oyunu kesinlikle seveceksiniz. Her çevrimiçi oyun ekranında, ekranda farklı biçim ve renklerde öğeler içeren kareler gösterilir. Onları bastırmak için dikey veya yatay olarak hareket ettirmelisiniz. Sadece üç bloğu birbirine bağlamakla kalmayıp aynı zamanda dört veya beş engeli aynı anda tamamen bağlayabilirsiniz. 4,5 engel ile kesinlikle ilgi çekici bir bileşim geliştireceksiniz. Bütün bir dikey çizgiyi, yatay çizgiyi veya belki de aynı tarzdaki bir öğeyi birçok şeyde yok edebilir. Ancak tekniklerin sınırlı olma eğiliminde olduğunu asla unutmamanız en iyisi olacaktır. Böylece oyuncunun hem blokları kırmalarını hem de oyunun işlerini bitirmelerini sağlamak için blokları gözlemlemesi ve bağlaması gerekir.

Çeşitli zorluklar

Cuties‘in geçmesi kolay bir oyun olduğunu düşünmüyoruz. Çözmenizi bekleyen çok sayıda daha zorlu bulmaca var. Buna ek olarak, çam kozalağı tarafından engellenen karelere hapsolmuş sevimli figürleri serbest bırakmalısınız. Bu tür miktarlarla, oyunun tamamı size en başından itibaren bombalar sunar. Bu yeterli değil ve onları kurtarmak için daha çok çalışmalısın. Her oyun ekranının çerçeve yapısı sürekli değişiyor ve oyuncuların hızla uyum sağlamasını gerektiriyor. Muhtemelen en fazla avantajı kendiniz yaratmak için engelleri hareket ettirin.

1 cuties 6 1 cuties 7

Oyuncu yardım fonksiyonları

Cuties, oyunun seviyesine bağlı olarak size birlikte çalışabileceğiniz güçlü yardım araçları sunar. Bak kendini ekran olarak sunar. Desteğin devreye girdiği yer burasıdır. Herhangi bir hücreyi yok etmek bir çekiç olabilir. Ayrıca, insanlar beyaz eldiven şeklinde bir simge de görebilirler. Birbiriniz için blok fırsatlarını değiştirmenize yardımcı olur. Herhangi bir zamanda yalnızca bir blok taşınır. Bir yardım olmasına rağmen, ek olarak, onu doğru bir şekilde nasıl kullanacağını anlamak gerekir, genellikle buna pek güvenmez.

Mobilya alışverişi yapın ve değiştirin

Cuties, aynı tarzdaki diğer birçok oyundan tam olarak farklıdır. Minik siyah renkli tüyleri olan oyun temsilcisi ile tanışacaksınız. İsimleri ayrıca Cuties. Evleri eskir, serin soğuk havaya mahvolur. Güzel şirinlerimizin alanlarını yeniden tasarlamak için mor yıldızları her seviye için bir ödül olarak kullanın. Her alanın stilini seçmekte özgür olabilirsiniz. Yaratıcılığı eğlendirelim.

Nefes kesen resimler

Cuties görsel olarak sevimli bir tasarıma sahip. Her şey 3 boyutlu olarak titizlikle tasarlanmıştır. Yazar, her derecenin görüntüsünü oluşturmak için çiçek, mantar, yaprak, ahududu, portakal… gibi görüntülerden yararlanır. Sadece bu da değil, yine de Cuties‘nin karakteri normalde kocaman yuvarlak gözlerle ve pek çok komik ifadeyle güzelce çizilmiş. Ana renk, sakinleştirici ve yatıştırıcı bir alan oluşturan gölgedir.


İndir (88.81 M)

Artık indirmeye hazırsınız Cuties ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCeltic Spear

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir