Cuties
Cuties

Cuties v11.7.323 APK indir (Sınırsız Altın) 2022

Cuties APK oyunculara saçlarla çevrili küçük bir yaratığın dünyasını verir. Hayatları birçok zorluk ve zorluk getiren dev şeylerle sınırlıdır, ancak asla pes etmeye niyetli değildirler; tam tersine sürekli kendilerini geliştirmek için çaba gösterirle

Android Android Bulmaca
5 ( 685 puan )
Fiyat: $0
İsim Cuties
Yapımcı Celtic Spear
Tür Bulmaca
Boyut 78MB
Versiyon 11.7.323
MOD Sınırsız Altın
Orjinal Google Play
Cuties is the most famous version in the Cuties series of publisher Celtic Spear
Mod Version 11.7.323
Total installs 5,000,000+
Mod 1 Altın harcamaları artırıyor
Mod 2 Sınırsız Ödül Talebi Reklamsız Not: Zaman Sınırı Olmadan Ödül Talep Edebilirsiniz.

Cuties APK oyunculara saçlarla çevrili küçük bir yaratığın dünyasını verir. Hayatları birçok zorluk ve zorluk getiren dev şeylerle sınırlıdır, ancak asla pes etmeye niyetli değildirler; tam tersine sürekli kendilerini geliştirmek için çaba gösterirler. Oyuncular bu dünyaya geldiklerinde hayatta daha fazla deneyim öğrenecekler, böylece hayata uygulanabilecek birçok ders öğrenecekler.

BAŞARILI ANAHTAR

Klasik 3’lü eşleştirme oyununun yanı sıra benzer hiçbir oyunda karşılaşmadığınız özel özelliklerle sizleri karşılıyoruz. Şimdi, soğuk beyaz kardan Cuties’e, hala bekleyen heyecan verici şeyleri keşfetme yolculuğuna devam etmesine yardım edebilirsiniz. Bununla birlikte fethetmeniz gereken yüzlerce heyecan verici seviye var.

tatlılar tatlılar

ALTIN ​​VE MÜCEVHER TOPLA

Burada bitmiyor, oyuncular güçlendirilecek ve rezerve edilecek varlıklara sahip olacak. Günlük yemeklerin yanı sıra birçok beklenmedik zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olacaklar. Ayak basma fırsatınız olan her yerde anonim olarak ortaya çıkan altın ve değerli taşlardır. Oyuncuların kanıt toplamak için çok zamana ihtiyacı olacak, ancak onları avlarsanız altın ve değerli taşlar sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

GÜVEN MANTIĞI DÜŞÜNME

Bu, efsanevi bulmacalarla birleştirilmiş bir macera oyunu, basitten karmaşık bulmacalara kadar bütün bir koleksiyon. Sizin için zorlaştırabilirlerse de, onlara kolayca ve hızlı bir şekilde saldırmak ve çözmek için doğuştan gelen zekanızı ve mantıksal akıl yürütme yeteneğinizi kullanın. Bulmacalar sayesinde oyuncular benzersiz bir deneyimin yanı sıra belirli hasatlara sahip olacaklar. Ne yaparsanız yapın, Cuties APK her zaman oyunun kurallarına uyar. Aksi takdirde hemen boykot edilirsiniz.

tatlılar tatlılar

KURULUŞ DIŞINDAKİ KARDEŞ

Sıradan dünyanın kontrolünün ötesinde, bu küçük yaratıklar düşüncelerine ve sıcak kalplerine her şeyden çok değer veriyor. Belirli bir perspektiften bakarsak, her Cutie’nin hayatını cevaplanması gereken bir soru olarak görebiliriz. Bu kolay değil. Birbirlerini cesurca aşmaya hazırlar ve meydanda ve bayrakta kalma hırsıyla tüm engeller bir hiç.


İndir (78MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cuties ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCeltic Spear

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir