Cut The Rope 2
Cut The Rope 2

Cut the Rope 2 v1.34.0 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Cut the Rope 2, oyuncunun Om Nom ve arkadaşlarına şeker taşırken eşlik edeceği bir bulmaca oyunudur. Şekerin ana karaktere ulaşabilmesi için araziden yararlanmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, yeni topraklara seyahat ederken, bir yardımcı belirecek v

Android Android Oyun
5 ( 904 puan )
Fiyat: $0
İsim Cut the Rope 2
Yapımcı ZeptoLab
Tür Oyun
Boyut 55MB
Versiyon 1.34.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Cut the Rope 2 is the most famous version in the Cut the Rope 2 series of publisher ZeptoLab
Mod Version 1.34.0
Total installs 100,000,000+

İndir (55MB)

Cut the Rope 2, oyuncunun Om Nom ve arkadaşlarına şeker taşırken eşlik edeceği bir bulmaca oyunudur. Şekerin ana karaktere ulaşabilmesi için araziden yararlanmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, yeni topraklara seyahat ederken, bir yardımcı belirecek ve benzersiz becerileri ile şekere hızlı bir şekilde erişmenize yardımcı olacak.

ipi kes 2 ipi kes 2

SEVİMLİ YEŞİL YARATILIŞIN YOLCULUĞU

Cut the Rope 2’de oyuncular, Om Nom’un ana karakteri eşliğinde, verimli bir şekilde tamamlanmış bir dünyaya girecekler. Sevimli bir görünüme sahip mavi bir yaratık ve diğer arkadaşları. Aynı zamanda, hobisi şeker yemektir, ancak bazılarının Om Nom’un ulaşamadığı farklı pozisyonları vardır. Yani senin işin şekerleri Om Nom’a getirmek.

Şekerleri Om Nom’a getirmek için tek bir hedefi tamamlamanız gereken bir bulmaca oyunudur ve kesinlikle farklı çevresel unsurlara meydan okuyan bir yolculuktur. Ayrıca, Om Nom’u kontrol etmeyeceksiniz, ancak kaydırmalar aracılığıyla şekerle ilgili unsurlarla etkileşime gireceğiniz için herkes bu oyunun oynanışına kolayca erişebilir. Bu yüzden aklınıza gelebilecek en iyi şeker teslimatını yapın.

ETKİLEYİCİ ŞEKER TESLİMAT TAKTİKLERİ

Cut the Rope 2’de Om Nom’un en sevdiği şekerin farklı iplerle bağlı olduğunu göreceksiniz. Yani sizin işiniz şekerlerin Om Nom’a yakın düşmesine yardımcı olmak için onları doğru kesmek ve kolayca yiyebilir. Bu zorlu bir oyun değil, ancak meydan okuma faktörü, yapmanız gereken yıldız sayısında yatıyor. Toplanacak yıldız sayısı, oyuncunun tamamlama seviyesini değerlendirir.

Om Nom için asıl hedef olan şeker almanın yanı sıra, oyun ekranında görünen meyveleri toplama, üç yıldızı da toplama gibi gereksinimleri ve diğer birçok gereksinimi görürsünüz. Bu nedenle, ipi çok hızlı kesmeyeceksiniz, ancak yolunu görmeye ve bir sonraki stratejiyi hesaplamaya dikkat etmelisiniz. Yalnız olmayacaksınız çünkü bölümlerde her zaman size eşlik eden ve destek olan arkadaşlar olacaktır.

Bir seviyeye gittiğinizde ve üzerinde bir karakterin resmi olan bir tahta gördüğünüzde, bir sonraki seviyeye kadar size eşlik edecek kişi odur. Özellikle bu oyunda karşılaştığınız ilk karakter, minyon bir görünüme sahip ve uçabilen Roto’dur. Om Nom’u havada tutabilir ve onu şeker toplayabileceği yerlere götürebilir. Lick, Blue, Toss ve diğer sevimli karakterler gibi başka eşlik eden karakterler de olacak.

ipi kes 2 ipi kes 2

ZORLU YOLCULUK VE HEYECAN VERİCİ ÖDÜLLER

Cut the Rope 2 APK seviyesinde birçok farklı zorluktan geçeceksiniz ve bulmacaları en iyi şekilde çözmeye çalışmak uzun bir yolculuk. Aynı zamanda Om Nom taç gibi çeşitli şapkalar takabildiğinde sevimli karakterimiz görünüşünü değiştirebilir.

Şekerleri bulma yolculuğu eninde sonunda oyuncuları cezbeder:

  • Sevimli karakterlere sahip renkli bir dünya, oyuncunun gözlerinin önünde açılıyor ve sizi Om Nom için şeker bulma yolculuğuna çıkarıyor.
  • Şeker her zaman ana karakterden uzak olacak, bu yüzden ip kesimleri yapacaksınız ki istediğiniz pozisyona düşebilsin.
  • Her seviyenin en iyi çözümü bulmak için farklı araziler ve düzenlerle ilgili zorlukları vardır.
  • Yol boyunca oyuncular, istedikleri zaman şeker bulmaya yardımcı olan yeteneklere sahip Om Nom’un arkadaşlarını bulabilecekler.
  • Seviye sayısı tamamen çeşitlidir ve üstesinden gelmek zaman alacaktır ve Om Nom birçok farklı eşya alabilir.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cut the Rope 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir