CSR Racing 2
CSR Racing 2

CSR Racing 2 v3.7.0 MOD APK + OBB (Menü/Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz) indir 2022


CSR Racing 2 MOD size dünyanın en ünlü binlerce süper arabasını getiriyor. Dünyanın dört bir yanındaki çevrimiçi rakiplerle acımasız yarışlara katılın veya oyundaki düzinelerce farklı parkuru kendiniz keşfedin.

Android Android Oyun
5 ( 362 puan )
Fiyat: $0
İsim CSR Racing 2
Yapımcı NaturalMotionGames Ltd
Tür Oyun
Boyut 119M
Versiyon 3.6.2
MOD Menü/Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz
Orjinal Google Play
CSR Racing 2 is the most famous version in the CSR Racing 2 series of publisher NaturalMotionGames Ltd
Mod Version 3.6.2
Total installs 50,000,000+
 • Fiyatlar limite düşürüldü (0-1 dolar/altın)
 • Tüm arabalar açık
 • Ücretsiz alışveriş
 • Alımlarla altın ve dolar düşmüyor
 • Artan RP ödülleri
 • Mod Menüsü: botlar aptal

 • NOT: 
 1. Bir yasak olasılığı hariç değildir!
 2. Mod ile oyun oynarken sorun mu yaşıyorsunuz (örneğin, Yüzleşme anı)? Orijinali (bypass versiyonu) hiçbir şeyi silmeden kurun ve sorunlu alanı gözden geçirin. Bundan sonra modu yükleyin.

 • MENÜ MODU
 • Sınırsız para
 • Sınırsız anahtar
 • Sınırsız yakıt
 • Yasaklanma karşıtı: Yasaklanırsa yine de oynayabilirsiniz


İndir (119M)

CSR Racing 2, oyuncular için tamamen yeni ve heyecan verici bir görünümle resmi olarak ortaya çıktı. Bu yeni bir yarış oyunu tarzıdır ve oyun, oyuncuların ateşli araba yarışına katılmak için en iyi arabaları seçmesine izin verecektir. Her becerikli dönüş, hızlı fren modu ve hatta boğucu gaz pedallarının tümü oyunda görünür. Dünyanın en büyük yarış yarışmalarının şampiyonluğu için güçlü bir aday olun.

CSR Racing 2 – Araba Yarışı Oyunu

DOĞRU ABD SAVAŞINI SEÇİN

Bu 2. CSR Yarışında oyuncular, kendi imajlarını oluşturmanın yanı sıra şekillendirme konusunda yeni özellikler görüyorlar. Bu yeni noktalar, oyun geliştiricilerin uzun süredir odaklandığı ve geliştirdiği noktalardı ve şimdi tamamlanarak mükemmel bir görünümde oyunculara sunuldu. Kendinizi hem sevinçleri hem de hüzünleri, karışık pişmanlıkları ve hepsi bir arada olan mucize yarışlarına bırakın.

CSR Racing 2 – Araba Yarışı Oyunu

Oyuncular, farklı ülkelerden yüzlerce yarış arabasıyla dünyanın en iyi arabalarına sahip olacaklar. Burada dünyadaki her önemli yarışı fethetmek için valizinize hizmet etme meşru amacı ile toplanıyorlar. Her duruma bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak en uygun arabayı seçmeyi düşünmelisiniz. Her araba başarıya giden yolu fethetmek için seviyenizi getirecek.

HER TURDA KIRMIZI REKABET

CSR Racing 2’de raunt tur görünecek ve oyuncular bu rauntları test etmeyi dört gözle bekliyorlar. Burada savaşmak için toplanmış her türden binlerce araba ile yüzlerce ağır siklet ortaya çıktı. Herkes içinde bir arzu alevi taşır, sen de öyle. Herkes başarı yoluna kendi elleriyle ulaşmak ve zaferin en yüksek makamına ulaşmak ister.

CSR Racing 2 – Araba Yarışı Oyunu

İlk olarak, oyun size bir masa atayacaktır. Takımınızda rakiplerle karşılaşacak, takımınızı zafere taşıyabilmek için mücadele edeceksiniz. Takımınız rastgele bir düzende başka bir takımla karşılaşacak. Her yarışın belirli bir zamanı ve kuralları olacaktır; tüm takımın puanını korumak için bitiş çizgisine mümkün olduğunca çabuk ulaşmaya çalışın. Tabii ki, kazanan takım bir sonraki tura geçme şansına sahip olacak.

CSR Racing 2 – Araba Yarışı Oyunu

FİYAT ÖDÜLÜ

Her turdan sonra hepimiz ilerlemenin veya durmanın sonucunu bilmek isteriz. Rakip takımların heyecanı ve tribünlerin arkasındaki tezahüratlar, CSR Racing 2’nin önemli etkisini göstermeye yetiyor. Özellikle final maçında tüm takım üyeleriyle yarışmanız gerekiyor. şampiyonluğu kazanmak için.

Rekabet etmek için en iyi sürüş yeteneğinizi kullanın ve kazanma şansınız olacak. Kazandıktan sonra, dünyada ikincisi olmayan bir şampiyonluk kupası alacaksınız. CSR Racing 2 ve daha fazlasından bir süper araba almak, tribünlerin altındaki seyircilerin coşkulu tezahüratlarıdır.

CSR Racing 2 – Araba Yarışı Oyunu

CSR Racing 2 kendi potansiyelini kanıtlamıştır. Bu sayede oyun sürekli olarak kazanma arzumuzu göstermemizi istiyor ve yavaş yavaş zorluklar bize değerli dersler verecek. Bu şampiyonluk için iyi bir aday olun çünkü kazanan sizsiniz.


İndir (119M)

Artık indirmeye hazırsınız CSR Racing 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir