CS: Surf GO. Bhop & Strafing!
CS: Surf GO. Bhop & Strafing!

CS: Surf GO. Bhop & Strafing! v2.58601 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Bu, oldukça uzun bir yarışı simüle eden ve her seviyedeki zorlukları simüle eden bir oyundur, bu nedenle tuzakların üstesinden gelmek için becerilerinizi yeterince göstermeniz gerekir. Bu oyunda göreviniz, en yüksek pozisyonları fethetmek için yolcul

Android Android Simülasyon
5 ( 376 puan )
Fiyat: $0
İsim CS: Surf GO. Bhop & Strafing!
Yapımcı PDA Games
Tür Simülasyon
Boyut 66M
Versiyon 2.58601
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
CS: Surf GO. Bhop & Strafing! is the most famous version in the CS: Surf GO. Bhop & Strafing! series of publisher PDA Games
Mod Version 2.58601
Total installs 500,000+

İndir (66M)

Bu, oldukça uzun bir yarışı simüle eden ve her seviyedeki zorlukları simüle eden bir oyundur, bu nedenle tuzakların üstesinden gelmek için becerilerinizi yeterince göstermeniz gerekir. Bu oyunda göreviniz, en yüksek pozisyonları fethetmek için yolculuğu kesintiye uğratmak değil, sürekli hareket etmektir.

CS: Sörf GO. Bhop & Strafing!

İLGİNÇ ZORLUKLARLA GÖREVE BAŞLAYIN

Basit ama sıkıcı olmayan unsurlara sahip oyunları sevdiğinizi varsayalım, CS: Surf GO. Bhop & Strafing! Her oyun seviyesinde heyecan verici özellikler sunarken sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Oyuna başlarken, karakterinizin bir dakika dinlenmeden sürekli hareket etmesini kontrol edeceksiniz. Bu oyunda, size önemli ölçüde yardımcı olacağı için bhop dans becerilerinde ustalaşmanız gerekecek. Ayrıca hamlelerinizi iyi kullanırsanız daha hızlı hareket eder ve bu oyunda en iyi bhop uzmanı olursunuz.

CS: Sörf GO. Bhop & Strafing!

ÇEŞİTLİ ÇEKİCİ HARİTALARDA MÜCADELE

Çoğu oyuncu seviyeleri daha hızlı geçmek için Bunny hop işlemini kullanacak, bu yüzden bundan sonuna kadar yararlanmanız ve oyunun sunduğu zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ek olarak, kontrol etmek için, dans ritmini dengelemek ve yeni aşamaları geçmekte sorun yaşamamak için sırayla sola ve sağa hareket etmeniz gerekir. Oyun, yeni seviyelerdeki gizli heyecan verici şeyleri özgürce deneyimlemeniz ve keşfetmeniz için zengin temalara sahip tonlarca harita sağlayacaktır. Artık profesyonel bir oyuncu olma zamanı.

CS: Sörf GO. Bhop & Strafing!

BİTİŞ ÇİZGİSİNE HIZLI ULAŞIN VE HEDEFLERİ TAMAMLAYIN

Oyun basit bir oynanışla tasarlandı, ancak getirdiği zorluklar erişilebilir değil. Bu aynı zamanda oyunun zorluklarını aşmak için sürekli yollar bulmanız gerektiğinde sıkılmamanıza yardımcı olan bir faktördür. Artı CS: Surf GO. Bhop & Strafing! oyunculara daha mükemmel bir alan vermek için çok fazla hata görünmeyecek. Bitiş çizgisine hızla ulaşmak için nihai becerilerinizi sergilerken en son seviyelerde çevikliğinizi test etmeye başlayabilirsiniz. Çarpışmamaya çalışın ve hızı gerektiği gibi artırın veya azaltın.

CS: Sörf GO. Bhop & Strafing!

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendinizi süper süslü neonlara bırakın ve bu oyunda en iyi sörf uzmanı olmak için benzersiz becerilerinizi sergileyin
  • Oyun, oyuncuların katılım sırasında daha heyecan verici deneyimler yaşamaları ve sörf karakterlerini kontrol ederken beceriler geliştirmeleri için özel bir arayüzle tasarlanmıştır.
  • Bhop Bunny stili ile oyun deneyimini yaşayın ve hareket halindeyken daha çevik olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kazanmanız için her zaman sizi destekleyecektir.
  • Oyun size bir dizi yeni harita verecek, ancak daha fazla deneyim kazanmak ve daha yüksek seviyelerde zorlukların üstesinden gelmeye devam etmek için her seviyeyi geçmeniz gerekiyor.
  • Sürekli güncellenen süper heyecanlı oyun modları ile sıkılmadan oynayın. Şimdi bir şampiyon olmak için gücünüzü ve becerilerinizi göstermenin zamanı geldi.


İndir (66M)

Artık indirmeye hazırsınız CS: Surf GO. Bhop & Strafing! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir