Crypt Of The NecroDancer
Crypt Of The NecroDancer

Crypt of the NecroDancer v1.2.3 APK (Tam Oyun) indir 2022


Crypt of the NecroDancer, oyunculara büyüleyici rahatlama anları sunan heyecan verici bir müzik oyunudur. Oyunun getirdiği zorlukların üstesinden gelmek için müziğe ritmik olarak ilerliyorsunuz.

Android Android Aksiyon
4 ( 772 puan )
Fiyat: $0
İsim Crypt of the NecroDancer
Yapımcı Brace Yourself Games
Tür Aksiyon
Boyut 996M
Versiyon 1.2.3
MOD Tüm Oyun
Orjinal Google Play
Crypt of the NecroDancer is the most famous version in the Crypt of the NecroDancer series of publisher Brace Yourself Games
Mod Version 1.2.3
Total installs 5,000+

İndir (996M)

Eşsiz ve eğlenceli bir müzik alanı deneyimlemek ister misiniz? Evet ise, o zaman bu sizin için iyi bir seçimdir. Yüzlerce ünlü şarkıyla, son derece canlı ezgileriyle hareket etmeye ve dans etmeye katılacaksınız. Üstelik kaygı dolu bu yaşamda pozitif enerjiyi artırmanıza yardımcı olacaktır.

NecroDancer'ın Şifresi

ÖDÜLLERİ ALMAK İÇİN BENZERSİZ ZORLUKLARI AŞIN

Crypt of the NecroDancer’a gelen oyuncular, heyecan verici ve heyecan verici ritmik dansları deneyimleme ve keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Bu oyunda, her garip dansla birçok karmaşık dansla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Göreviniz, oyunun sunduğu gereksinimlerin üstesinden gelmek için doğru müzikle dans etmek ve en esnek şekilde dans etmektir. Ayrıca, verilen görevleri iyi bir şekilde yaptıktan sonra değerli ödüller alacaksınız.

NecroDancer'ın Şifresi

OYUNCULARA EPİK MÜZİK HAZİNELERİ SAĞLAYIN

Crypt of the NecroDancer, oyunculara birçok farklı seçenek sunacak. Yüzlerce ünlü ve liste başı şarkı ile size hatırı sayılır bir müzik hazinesi sağlar. Ayrıca, dans sahnelerini oynamak için en uygun türleri kişiselleştirmekte ve seçmekte özgürsünüz. Ayrıca MP3 koleksiyonunuzdaki favori şarkılarınızı hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde seçme hakkına da sahipsiniz. Her kişinin zevkine ve tarzına bağlı olarak, ritmine göre dans edecek benzersiz müziği kendiniz belirleyin.

BU OYUNDAKİ KARAKTERLERİN TÜM GÖRÜNTÜLERİNE HAYIRLI OLUN

Bu oyunda hassas ve gerçekçi bir şekilde oluşturulmuş her benzersiz ve canlı görüntüye hayran kalacaksınız. Ayrıca tüm karakterlerin fotoğrafları sevimli ve hoş bir şekilde sunularak birçok oyuncunun ilgisini ve ilgisini çekiyor. Her karakterin tamamen farklı yüzleri, saçları ve elbise stilleri var ve çeşitlilik yaratıyor. Özellikle, bu oyunun sesi belirgin ve akıcıdır, güzel bir oyun alanı yaratır.

NecroDancer'ın Şifresi

ESNEK VE AKILLI OLARAK OYNAYIN

Crypt of the NecroDancer’da ortaya çıkan tüm zorlukların ve zorlukların üstesinden gelmek için birinci sınıf oyun becerilerine sahip olmanız gerekir. Bu oyunun tarihinde nadiren görülen yetenekler yaratarak esnek ve akıllı bir oyun oynamanız size yardımcı olacaktır. Sabit dans adımlarınız son derece havalı ve dinlemesi kolay sesler yarattı. Zekanız ve oynama şekliniz yaptığınız şeylerle gösterilecektir. Hızlı zihin, bazı durumları bir anda çabucak halletmenizi sağlayacaktır.

NecroDancer'ın Şifresi

BU OYUNDAN ÇOK ETKİLEYİCİ DERSLER ÖĞRENİN VE ALIN

Crypt of the NecroDancer’dan geçtikten sonra, oyuncular daha fazla başarı biriktirecek ve çok yüksek olmayan bazı fiyatlar alacaklar. Bunun da ötesinde, oyunlardan en önemli şey, kitaplarda asla öğretilmeyen değerli bir dans deneyimini öğrenecek ve biriktirecek olmanızdır. Sadece bu da değil, sadece ezgilerini dinleyerek rahatlayabilir, rahatlayabilir, olumsuzlukları azaltabilir ve iş ve yaşamdaki tüm endişeleri unutabilirsiniz. Denemekten korkmayın; Beklenen sonuçları elde etmek için sıkı oynayın.

BİRLİKTE OYNAMAK İÇİN DAHA FAZLA ARKADAŞINI VE BAZI Akrabalarını DAVET ET

Bu oyunun çekiciliğini ve heyecanını arttırmak için daha fazla arkadaş ve aile üyesini seninle oynamaya davet etmelisin. Her zorlukta birbirinize destek olabilir ve en etkili çözümleri geliştirebilirsiniz.

NecroDancer'ın Şifresi

BAZI ÖZELLİKLER

  • En değerli ödülleri kazanma şansı için birçok zorluğun ve karmaşık zorlukların üstesinden gelin.
  • Duygusal bağlılığı artırmak için arkadaşlarınızla birlikte oyuna katılmalı, birlikte tüm görevlerinizi tamamlamak için akıllı bir oyun ortaya çıkarmalısınız.
  • Birçok farklı renge sahip mükemmel bir grafiği alın ve hayran olun. Sadece bu da değil, bu oyundaki çizgi film karakterleri de çok güzel çizilmiş.
  • Oyuncular, en eğlenceli şekilde ritme göre dansa katılmak için istedikleri şarkıyı seçme hakkına sahiptir.
  • En eşsiz ve en yeni yüzlerce şarkıyla hatırı sayılır bir müzik hazinesinin keyfini çıkarın ve bu koleksiyondaki birçok farklı şarkı türünü tanıyacaksınız.
  • Size hayatta bolca eğlence ve kahkaha getiren paha biçilmez deneyimler ve oyun öğrenin ve biriktirin.
  • Oyunun sunduğu en heyecan verici dans hareketlerinden en iyi şekilde yararlanmak için her müzik becerisini ve dans seviyesini uygulayın.


İndir (996M)

Artık indirmeye hazırsınız Crypt of the NecroDancer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir