Crunchyroll
Crunchyroll

Crunchyroll v3.25.1 APK indir (Premium/REKLAMSIZ) 2022


Japon anime filmlerinin büyük bir hayranıysanız, Crunchyroll tam size göre. Bu uygulama, devasa ve son derece kaliteli bir anime mağazasıdır. Diğer web sitelerinde arama yapmak için zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Sadece etrafa bir göz atın, 100

Android Android Araçlar
5 ( 329 puan )
Fiyat: $0
İsim Crunchyroll
Yapımcı Ellation LLC
Tür Araçlar
Boyut 62MB
Versiyon 3.25.1
MOD Premium / REKLAMSIZ Kilitsiz
Orjinal Google Play
Crunchyroll is the most famous version in the Crunchyroll series of publisher Ellation LLC
Mod Version 3.25.1
Total installs 50,000,000+
  • Reklamlar/Hizmetler reklam araları devre dışı bırakıldı
  • Analitik/Alıcılar Devre Dışı Bırakıldı
  • İmza kontrolü devre dışı bırakıldı
  • Zorunlu güncelleme yok

Japon anime filmlerinin büyük bir hayranıysanız, Crunchyroll tam size göre. Bu uygulama, devasa ve son derece kaliteli bir anime mağazasıdır. Diğer web sitelerinde arama yapmak için zaman kaybetmenize gerek kalmayacak. Sadece etrafa bir göz atın, 1000’den fazla kült anime serisi zaten görüş alanınızda. İşiniz herhangi bir filmi seçmek ve keyfini çıkarmak. En zorlu eleştirmenler bile bu uygulamayı övmek zorunda kaldı.

BÜYÜK BİR JAPON ANİME FİLM MAĞAZASI

Kaliteli ve saygın film içeriğine sahip sadece anime film uygulaması söz konusu olduğunda, seçiminiz Crunchyroll olmalı. 1000’den fazla kaliteli anime filmi ile hepsi de dünyanın en yüksek izlenme oranına sahip, en popüler uzun soluklu anime serisi olarak adlandırılabilecek, One Piece dünyanın en uzunu), Naruto Shippuden, Hunter x Hunter gibi filmlerdir. , Dedektif Conan.

gevrek rulo gevrek rulo

Uygulama, sıcak filmlerin yanı sıra yeni çıkan animeleri de sürekli olarak güncelliyor. Filmin güncelleme süresi, Japonya’da yayınlandığı zamandan sadece 1 saat geride. Bu güncellenmiş versiyondaki bazı yeni filmler, Dr. STONE (1 & 2), Re: ZERO -Başka Bir Dünyada Hayata Başlamak-, Kara Yonca, Ateş Gücü,… Bu, ister yeni izleyiciler olsun, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. ya da daha önce görmüş olanlar. Uzun zamandır bu türün hayranıyım.

İYİ MÜŞTERİ BAKIMI

Bu, en yüksek puan alan bir uygulamadır, ancak Crunchyroll, tüm müşterileri memnun etmek için ilk kez müşteriler için hala 14 günlük ücretsiz deneme sunar. Deneme süresi boyunca, uygulama VIP müşterisi olarak maksimum deneyim sağlamaya devam eder. 14 günlük deneme süresinden sonra servise abone olup olmama hakkına sahipsiniz. Tabii şimdi bunun bir bedeli olacak. 14 günlük deneyimin ardından müşterilerin çoğu uygulamadan tamamen memnun kalıyor ve bu uygulama için VIP hesabı sahibi olmak için para harcamaktan çekinmiyor.

Dürüst olmak gerekirse, harcanan para miktarı, abonelik paketindeki tüm filmleri sınırsız sayıda izleme hakkına sahip olmak gibi müşterilerin aldığı hizmetlere kıyasla çok fazla değil. Uygulama, reklam eklememeyi vaat ediyor. Çevrimiçi görüntülemeye ek olarak, müşteriler en sevdikleri filmleri çevrimdışı modda da indirebilir ve izleyebilir; bu, örneğin bir otobüste veya toplu bir durakta, her zaman kablosuz internete erişemeyenler için gerçekten harika bir hizmettir.

Uygulamanın görüntü ve ses kalitesi oldukça beğenilmektedir. Ağ hızına ve her cihazın farklı müşteriler için kabiliyetine bağlı olarak, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, Full HD gibi farklı niteliklere sahip görüntüleme modları olacaktır. Tabii ki, kalite ne kadar yüksek olursa, görüntü o kadar iyi olur. Ancak film izleme sürecinin gecikmemesi için lütfen bağlantınızı sağlayın.

gevrek rulo gevrek rulo gevrek rulo

GİZLİ UYGULAMA, AKILLI

Hiç kafanız karıştı mı veya istediğiniz filmi bulmakta çok zorlandınız mı? Bazen adını hatırlamadığınız, ancak ana içeriği veya arka planı hakkında yalnızca biraz hatırladığınız filmler. Sadece türünü tahmin etmeniz ve uygun kategoriyi seçmeniz gerekiyor. Örneğin aksiyon, komedi, romantizm, süper kahramanlar gibi türleri bulabilirsiniz.

Bu uygulamadaki film türleri çok mantıklı ve net bir şekilde bölünmüştür, genç bir müşteri bile anlayabilir ve kullanabilir. Ayrıca en sevdiğiniz filmleri tekrar izlemek üzere kaydedebilirsiniz. Yarıda bırakmak zorunda kalırsanız, filmin başından başlarsanız çok zaman alacaktır, ancak Crunchyroll ile bunun için endişelenmenize gerek yok. Bir sonraki kullanım için daha kolay görüntülemeniz için tüm görüntüleme ilerlemeleri kaydedilecektir.

SIKÇA KURULMUŞ MÜŞTERİLERİN ZORUNLU OLAN SORULAR

Filmlerimize ülke altyazıları ekleme konusunda çok fazla geri bildirim alıyoruz. Ama biliyorsun, bu zor. Japonca veya yaygın İngilizce kullanarak buna uyum sağlamanız gerekecek. Ancak, Japonca biliyorsanız, deneyiminiz için büyük bir artı.

Film envanteri çok büyük, ancak muhtemelen hepsini göremeyeceksiniz. Seçtiğiniz plana bağlı olarak, belirli içeriklerin yanı sıra planı ne kadar süreyle kullanabileceğiniz konusunda sınırlı olacaksınız. Üzgünüz, ancak bu, müşterilerimiz için daha fazla adalet sağlayacaktır. Bu yüzden mümkünse Crunchyroll’u ömür boyu deneyimlemek için en iyi paketi satın almaktan çekinmeyin (elbette gelecekte güncellenecek filmler de dahil)

Müşterilerin bildirdiği film kusurları veya film kalitesiyle ilgili bazı şikayetler de kaydedildi. Bu güncellemede bazı filmlerin izlenmemesi, bazı bölümlerin ses hatası olması gibi hatalar da maksimum düzeyde giderildi.


İndir (62MB)

Artık indirmeye hazırsınız Crunchyroll ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanEllation LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir