Cross Stitch
Cross Stitch

Cross Stitch v2.6.16 APK indir (Sınırsız Para/Tam sürüm) 2022

Çapraz Dikiş, oyunculara görüntüleri doğrudan mobil cihazlarda işlemeleri için bir ortam sağlar. Buraya geldiğinizde renklere sahip oluyorsunuz ve mükemmel nakış iğnesi kendi sağ eliniz oluyor.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 907 puan )
Fiyat: $0
İsim Cross Stitch
Yapımcı Eyewind
Tür Strateji Oyunları
Boyut 57MB
Versiyon 2.6.16
MOD Sınırsız Para/Tam Sürüm
Orjinal Google Play
Cross Stitch is the most famous version in the Cross Stitch series of publisher Eyewind
Mod Version 2.6.16
Total installs 10,000,000+

Çapraz Dikiş kullanırken dikiş hiç bu kadar kolay ve optimize olmamıştı. Bu dünya, oyunculara konsantrasyon yeteneğinizi ve estetik gözünüzün yaratıcılığını geliştirmenize yardımcı olan son derece benzersiz deneyimler sunar. Kullanıcıların çoğuna uygun basit oynanışla, buraya yeni katılmış veya kıdemli olmanız fark etmez.

AYNI SEMBOLLERİ VE RENKLERİ SEÇME OYNANIŞI

Bu oyun neden çocuklardan yetişkinlere kadar tüm oyuncular için uygun kabul ediliyor? Özellikle tüm ailenin rekabet etmesi veya hafta sonunu yaşaması için birbirine destek olması çok uygundur. Yukarıdaki sorunun cevabı oyunun basitliğidir çünkü bu dünyaya geldiğinizde, sadece fotoğrafta işaretlenmiş doğru konumlardaki mevcut harf veya rakamlarla birlikte renk ayarları ile kiracıları bırakmanız yeterlidir.

Kanaviçe: Sayıya Göre Renk Kanaviçe: Sayıya Göre Renk

NAKIŞ İPLİKLERİNİN RENKLERİ

Basit oynanışın yanı sıra Cross Stitch, ekrandaki arayüz minimalist ama son derece çekici olduğunda da milyonlarca oyuncuyu kendine çekiyor. Ekran iki parçaya bölünmüştür, üst kısım nakış yapmak üzere olduğunuz işin görüntüsüdür. Aşağıda, her zamankinden daha verimli bir şekilde görmeniz ve işaretlemeniz için yukarıdakilerle örtüşen renk önerileri ve semboller bulunmaktadır.

HAYVANLARDAN SANATTA TEMALARIYLA ÇEŞİTLİ GÖRÜNTÜLER

Her şeyden önce, yaklaşan nakış ve iğne işi yolculuğuna başlamak için oyuncuların sevdikleri işi seçmeleri gerekiyor. Önünüzde görünen, oyuncuların gözlemlemesini ve karşılaştırmasını çok daha kolay hale getiren bir ızgara şeklinde yüzlerce tam görüntü. Oynayanlardan, yeni başlayanlardan veya uzun süredir oynayanlardan bağımsız olarak istediğiniz herhangi bir resmi seçebilirsiniz. Bu iğne oyası ortamında her şey adil ve eşit bir şekilde yapılır. Biz hazırız ve siz de onlarla Çapraz Dikiş oluşturmaya hazır mısınız?

Genel olarak çok sayıda görsel olmasına rağmen genellikle belirli alanlara denk gelmektedir. Spesifik olarak, köpekler, kediler veya soyut resimlere sahip sanat gibi hayvanlardır. Burada durmayan Cross Stitch, size dünyanın en ünlü yerlerinden muhteşem manzara resimleri de getiriyor. Ek olarak, oyuncuların seçim yapması için insan resimlerinin görünmesi de tercih edilir.

Kanaviçe: Sayıya Göre Renk Kanaviçe: Sayıya Göre Renk

BASİT ANAHTAR KELİME ARAMA KATEGORİSİ

Birbirinden farklı konulara sahip yüzlerce fotoğrafı merak ediyorsanız katalog aramamızı ziyaret edebilirsiniz. Burada Cross Stitch her şeyi belirli temalara göre düzenler. Sadece bu değil, geçmişte tamamladığınız nakış işlerine dayanarak, oyuncuların tercihlerini yakalıyor ve size makul seçimler sunmak için benzer görselleri önermeye başlıyoruz.

Oyuncu eseri tamamladıktan sonra, istediğiniz zaman gözden geçirebilmeniz için onu kişisel koleksiyonunuza kaydetmenize izin veriyoruz. Sadece bu değil, aynı zamanda orijinali doğrudan arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşırken sosyal ağ platformları aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerinde paylaşılabilir. Eğlenmek istediğiniz her an ve internet olan veya olmayan her yerde ünlü sanatçıların klasiklerini deneyimleyin.

  • Nakış ve dikiş dünyası, akıllı mobil cihazların ekranında son derece kullanışlı.
  • Hayvanlardan soyut görüntülere kadar çeşitli temalara sahip yüzlerce sanat eserine sahip olun.
  • Kullanımı, önerilen tablonun ve yukarıdaki görüntünün doğru renk ve sembol konumunu seçmek kadar basittir.
  • Oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatmak için her hafta yeni eserler yayınlanacak.
  • Her zaman, her yerde konsantrasyon ve yaratıcılık uygulayın ve tek bir dokunuşla dünyadaki herkesle paylaşın.


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cross Stitch ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir