Cross Stitch Paradise
Cross Stitch Paradise

Cross Stitch Paradise v1.3.7.68 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Cross Stitch Paradise pratik bir uygulamadır; kullanıcıların güzel ve benzersiz yeni resimler tasarlamasına olanak tanır.

Android Android Araçlar
4 ( 557 puan )
Fiyat: $0
İsim Cross Stitch Paradise
Yapımcı Maxim Kabluka
Tür Araçlar
Boyut 8.4M
Versiyon 1.4.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Cross Stitch Paradise is the most famous version in the Cross Stitch Paradise series of publisher Maxim Kabluka
Mod Version 1.4.4
Total installs 10,000+

İndir (8.4M)

Resim yapmayı ve nakış işlemeyi seviyorsanız, Cross Stitch Paradise tutkunuzu göstermeniz için muhtemelen harika seçeneklerden biri. Uygulama, kullanıcıların büyük bir oyun alanına sahip olmaları ve tutkularını tatmin etmeleri için geniş bir alan yaratır. Uygulamanın harika özellikleri ile harika, büyüleyici resimler oluşturabilirsiniz. Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda XSD örnek dosyalarını görüntülemenize ve bunlara başvurmanıza da izin verir.

Kanaviçe Cenneti

ÇİZİMLERİNİZE EKLEMENİZ İÇİN ÇEŞİTLİ ÇEKİCİ BİLEŞENLER

Uygulama, kullanıcıların istedikleri gibi seçebilmeleri için çeşitli benzersiz çizgiler ve şekiller sağlar. Sadece bu da değil, uygulama aynı zamanda görüntülemeniz ve başvurmanız için çeşitli yeni ve güzel modeller de sunuyor. Çiçeklerin, yaprakların, ağaçların vb. görüntüleri, kullanıcıların çizim sürecine hizmet etmek için bir dizi Cross Stitch Paradise tarafından sağlanmaktadır. Bu tür birçok grafik bileşeni, oyuncuların çizime en uygun türü özgürce seçmelerine yardımcı olur.

MUHTEŞEM, GÖZ ÇEKİCİ FOTOĞRAFLAR YARATIN

Cross Stitch Paradise’a gelince, kullanıcıların kendileri için benzersiz bir fotoğraf tasarlamalarına izin verilir. Kullanılabilir çizgilerle kullanıcılar çekici, yeni ama eşit derecede güzel çizimler oluşturmakta özgürdür. Böyle güzel resimler çizebilmek için yaratıcı zihninize ve tasarım yeteneğinize güvenin. Kullanıcılar sadece birkaç basit çizgiyle son derece göz alıcı görüntüler oluşturmaya devam ediyor.

Kanaviçe Cenneti Kanaviçe Cenneti

GERİ DÖNMEYE YA DA AZ OLDUĞU EYLEMİ TEKRARLAMAYA İZİN VERİR

Çizim işleminde bazı aşamalar tekrarlanacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle uygulama döngü özelliği sağlamıştır. Bu, aynı şeyi tekrar tekrar yapmak zorunda kalmak yerine size daha fazla zaman ve daha az can sıkıntısı kazandırır. Ayrıca önceki çizim adımlarına geri dönebilirsiniz. Kullanıcıların bu çizimle ilgili kenar boşluklarını, boyutları ve her şeyi hizalamasına izin verilir.

BASİT, DÜZENLİ BİR ARAYÜZ KULLANICILAR İÇİN SEMPATİYE YARATIYOR

Bu uygulamadaki öğeler, yakından bakmak ve bulmanızı kolaylaştırmak için düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve düzenlenmiştir. Bunun gibi bir düzen ile kullanıcılar bunları hızlı bir şekilde bulabilir ve kullanabilir. Uygulama arayüzü basittir ancak bu harika çizimleri tasarlamanız için tüm özellikleri sağlar. Buradaki her şey net bir şekilde düzenlenmiştir, böylece tasarım sürecinde dikkatiniz dağılmaz.

Kanaviçe Cenneti Kanaviçe Cenneti

ANA ÖZELLİKLER

  • Güzel, benzersiz ve özgün çizimler tasarlayabilmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli görüntüler, çizgiler ve farklı şekiller sağlayın.
  • Yeni, benzersiz fotoğraflar çekmek için tasarım yeteneğinize ve yaratıcı zihninize güvenin ve tasarımda bu uygulamayı görüp kullanmak için daha fazla insanı cezbedin.
  • Mükemmel resimler oluşturabilir ve uygulamanın size sağladığı mevcut XSD örnek dosyalarını görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.
  • Yeni dosyalara ve diğer benzersiz ve yeni fotoğraf şablonlarına erişmenize izin verilir ve ayrıca desteklemediği dosya biçimlerini açmak için başka bir uygulamayı kullanmanıza da izin verilir.
  • Arayüz basit ama olağanüstü karmaşık ve özelliklerle dolu; tüm bileşenler, tasarım sürecinde bulmayı, görmeyi ve dikkatin dağılmamasını sağlamak için düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.


İndir (8.4M)

Artık indirmeye hazırsınız Cross Stitch Paradise ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMaxim Kabluka

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir