Critical Strike
Critical Strike

Critical Strike v11.410 APK (Sınırsız Para-Ekipman) indir 2022


Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS , bugün en çok ziyaretçi alan bir atış aksiyon oyunudur. Oyunumuz terörist faaliyetlere dayanmaktadır, bu nedenle oyun boyunca her şey en yoğun savaş alanlarında gerçekleşecek. Bu oldukça hızlı bir oyu

Android Android Aksiyon
5 ( 158 puan )
Fiyat: $0
İsim Critical Strike
Yapımcı VERTIGO GAMES
Tür Aksiyon
Boyut 665MB
Versiyon 11.410
MOD Sınırsız Para/Ekipman
Orjinal Google Play
Critical Strike is the most famous version in the Critical Strike series of publisher VERTIGO GAMES
Mod Version 11.410

İndir (665MB)

Critical Strike CS: Counter Terrorist Online FPS , bugün en çok ziyaretçi alan bir atış aksiyon oyunudur. Oyunumuz terörist faaliyetlere dayanmaktadır, bu nedenle oyun boyunca her şey en yoğun savaş alanlarında gerçekleşecek. Bu oldukça hızlı bir oyundur, bu nedenle her oyuncunun bu oyuna hızlı bir şekilde adapte olması gerekir. Bu oyunda oyuncunun asıl görevi terörist güçlerle savaşmaktır. Oyundaki her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Savaş alanlarının öncülerine katılarak terörist güçlere karşı savaşmak için yolculuğunuza başlayın.

critical strike apk indir modkiwi com 1

OYUNUN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Deneyime katılırken ve Critical Strike CS oyununu keşfederken, grafikler her oyuncunun dikkat etmesini ve buna şaşırmasını sağlayan ilk faktördür. Oyun geliştirme ekibimiz, herkes için en iyi kaliteyi ve deneyimi sağlayarak en iyi grafikleri oluşturmaya odaklanır.

Modern bir grafik sistemi ile oyuncular, herhangi bir zorluk yaşamadan oyunu kolayca kontrol edebilirler. Küçük boyutu da oyunun herkese kazandırdığı öne çıkan özelliklerden biri. Oyuna arkadaşlarınızla ve başkalarıyla kolayca katılabilirsiniz; bu, takım moralini ve maçlardaki zaferi iyileştirmenize yardımcı olur. Bu, bugün tüm mobil cihazların bu oyuna kolayca katılması ve deneyimlemesi için tamamen ücretsiz bir oyun platformudur.

critical strike apk indir modkiwi com 2

Sistemimiz, oyunculara olağanüstü karmaşık ve çeşitli araziler veren altı farklı harita türü sunacak. Aynı zamanda sistem, oyunculara birçok farklı strateji de sunacak; bu stratejileri her maçta etkili bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Oyuncuların seçebileceği 25 farklı silah olacak. Ayrıca oyunda birbirinden tamamen ayrı beş oyun modu da bulunacak; oyuncuların yeteneklerine uygun oyun modlarını seçmeleri gerekir. Tüm zayıf cihazlar için oyunlarımız optimizasyonu da tamamen destekleyecektir.

OYUN MODLARI

Critical Strike CS oyunun sisteminin size verdiği birçok oyun modu olacak. Terörle mücadele için hızlı bir şekilde ekipler oluşturabilirsiniz; her hata ölmenize veya ölmenize mal olabilir. Her oyun modunda, oyuncuların çok fazla eşya ve belirli bir miktar altın toplamak için rakiplerine mümkün olduğunca çok yazmaları gerekiyor. Terör ordusunun yerleştirdiği tüm bombalardan kurtulun. Kendi parçalarınızı yaratın, savaşlara kolayca katılabilmek için arkadaşlarınızı odaya davet edin. Her maçın özel bir modu olacak ve her kişi için kendi oyununu yaratacak; Göreviniz en etkili haritaları ve kuralları oluşturmaktır. Tüm terörist müttefiklerinizi kazanmak ve öldürmek için gücünüzü gösterin.

critical strike apk indir modkiwi com 3

OYUN ÖZELLİKLERİ

Critical Strike CS’nin sağladığı ilk özellik, tüm oyuncuların savaşa girerken arkadaşlarıyla ve diğer oyuncularla konuşma yeteneğidir. Genel görüşün aksine, grafikler ve ses modu harika, harika bir 3D aksiyon oyunu sağlıyor. Savaş modu, birçok farklı formla canlı ve karmaşıktır; her mod genellikle eşit savaşlar getirir, bu çok önemlidir. Tüm niyet ve amaçlar için, bu sürüm bilgisayarın gerçek zamanlı eşleşmelere sahip sürümden daha az veri harcamasını sağlayabilir, bu çok ilginçtir. Bu, esasen, tüm niyet ve amaçlar için çok önemli olan, bugün mevcut olan en eğlenceli ve genel olarak heyecan verici ilk on çevrimiçi oyundan biridir. Deneyimin bir parçası olmak için yolculuğunuza başlayın ve oyunu hemen keşfedin.

critical strike apk indir modkiwi com 4

OYUNU KEŞFEDİN

Oyuncuların Critical Strike CS oynarken fark edecekleri ilk şey, tüm amaç ve amaçlar için aşırı uç, mükemmel 3D grafik modudur. Savaşa katılın ve kesinlikle oyuncunun en iyi yeteneklerine göre performans gösterin. Bu, bir maçta birçok oyuncuyu çeken ve her dövüşü oldukça rekabetçi hale getiren şutörlerden biridir. Bu oyundaki tüm görseller ve sesler şüphesiz oyunculara en iyi hisleri verecektir, ya da onlar öyle olduğuna inanırlar. Tüm amaç ve amaçlar için, birinci şahıs oyun modu, tüm oyuncuların dövüş verimliliğini optimize etmelerine büyük ölçüde yardımcı olur. Lütfen oyunu düzenli olarak güncelleyin ve özellikle yeni özelliklerin öğelerini almaya devam edin.


İndir (665MB)

Artık indirmeye hazırsınız Critical Strike ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVERTIGO GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir