Crispy
Crispy

Crispy: Icon Pack v3.4.5 APK (Yamalı) indir 2022

Crispy, telefonunuzu birkaç dokunuşla yenileyebilen özel bir araç takımıdır. Açıkça en yüksek görüntü kalitesiyle tasarlanmış çok sayıda simge, cihazınızın ana ekranının görünümünü tamamen değiştirecektir.

Android Android Araçlar
5 ( 845 puan )
Fiyat: $0
İsim Crispy
Yapımcı FLATEDGE
Tür Araçlar
Boyut 25M
Versiyon 3.4.5
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Crispy is the most famous version in the Crispy series of publisher FLATEDGE
Mod Version 3.4.5
Total installs 10,000

Crispy, kullanıcılara cihazlarını kullanırken son derece harika deneyimler yaşatabilecek bir uygulama olacak. Pek çok telefon kullanıcısı düzenli olarak kullandıkları cihazın orijinal simgelerinin gerçekten sıkıcı olduğundan şikayet ediyor. O zaman bu uygulama kesinlikle probleminize basit bir şekilde cevap olacaktır. Birçok farklı heyecan verici özellik, uygulamada size mükemmel bir deneyim yaşatacak.

Çıtır: Simge Paketi

ÇEŞİTLİ GÜZEL İKONLAR

Anketlerden çıkan en büyük sorunlardan biri, kullanıcıların telefonun ana ekranından sıkılacak olmaları. Cevap genellikle, kullanıcıların telefon cihazı üreticilerinin önceden tasarladığı temel simgeleri sevmediği olacaktır. Ardından, Crispy’ye geldiklerinde kullanıcılar, telefonlar için 2800’den fazla simgeden oluşan geniş bir koleksiyonu ziyaret edip deneyimleyebilecekler.

GÜNCELLEME MODU DÜZENLİ OLARAK OLUYOR

Uygulamayı kullanırken kullanıcılarınızı memnun etmek için ek yeteneklerin her zaman takdir edilmesi gerekecektir. Bu nedenle simgeler, dikkatli tasarım adımlarından ve en iyi görüntü kalitesinden sonra uygulama tarafından her zaman kullanıcılara ulaştırılacaktır. Bununla birlikte, uygulamanın yaratıcıları, düzenli güncellemeler yoluyla kullanıcılarına göndermek için sürekli olarak yeni şablonlar tasarlayacak.

Çıtır: Simge Paketi Çıtır: Simge Paketi

ÇEŞİTLİ DUVAR KAĞIT TÜRLERİ

Ayrıca uygulama kullanıcılara simgeler verecek ve duvar kağıdı da uygulamanın önemsediği bir diğer konu olacak. Ana ekranın can sıkıntısını değiştirmede kullanıcılarına en iyi şekilde destek olabilmek için güzel bir duvar kağıdı da önemli bir faktör olacaktır. Bu nedenle duvar kağıtları, ana ekranınızdaki farklı açık ve koyu simgelerle eşleşecek şekilde özenle tasarlanacaktır.

DİĞER SOĞUK ÖZELLİKLER

Crispy’nin kullanıcılarına kazandırmak istediği ana özelliklerin yanı sıra diğer parçalar da ilgi çekici. İlk bahsetmek gerekirse, uygulamanın size getireceği benzersiz özellik Dinamik Takvimler olacaktır. Ayrıca, kullanıcıların uygulamanın sağladığı simgeleri aramalarına ve önizlemelerine yardımcı olan özellikten bahsetmemek yanlış olur.

Çıtır: Simge Paketi Çıtır: Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir uygulama, orijinal simge setini değiştirerek masaüstüne tam bir görünüm kazandırabilir.
  • Uygulama içerisinde kullanıcıları destekleyen tüm ikonlar en yüksek görüntü kalitesi ile kullanılacaktır.
  • Farklı duvar kağıtları da açık veya koyu simgelere uyacak şekilde tasarlanacak ve renk ayarlanacaktır.
  • Düzenli güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan uygulama, en son tasarlanan ikon setleri olacak.
  • Uygulamanın arayüzü de basit ama son derece sofistike, kullanımı kolay bir hale getirecek şekilde ayarlandı.


İndir (25M)

Artık indirmeye hazırsınız Crispy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanFLATEDGE

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir