CRiOS X
CRiOS X

CRiOS X – Icon Pack v2.5.1 APK (Yamalı) indir 2022

CRiOS X – Icon Pack, birçok farklı benzersiz simge seti ve alternatif duvar kağıtları getiren bir uygulamadır. Uygulamanın beraberinde getireceği tüm ürünler özenle tasarlanacak ve çok yüksek çözünürlükte bakımı yapılacaktır.

Android Android Araçlar
5 ( 166 puan )
Fiyat: $0
İsim CRiOS X
Yapımcı Cris87
Tür Araçlar
Boyut 102M
Versiyon 2.5.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
CRiOS X is the most famous version in the CRiOS X series of publisher Cris87
Mod Version 2.5.1
Total installs 5,000

CRiOS X – Icon Pack, telefonu kullanırken kullanıcılara olağanüstü memnuniyet sağlayabilecek bir uygulama olacaktır. Değişimi seven ve telefonunuzun temel simgeleri veya duvar kağıtlarından çok sıkılmış biriyseniz, bu son derece uygun bir uygulama olacaktır. Bu uygulamaya gelince, kullanıcılar telefonu kullanmaları için onlara ilham verebilmek için son derece olumlu değişiklikler alacaklar.

CRiOS X – Simge Paketi

BİRÇOK İKON HAZIR

Kuşkusuz pek çok telefon kullanıcısı, üreticilerin telefonları için kurdukları temel simgelerden sıkılacaktır. Genellikle bu simgelerin tümü, tüm farklı kullanıcılar için uygun olacak şekilde son derece basit olacak şekilde tasarlanacaktır. Ancak şimdi, aralarından seçim yapabileceğiniz 4390’a kadar farklı simgeyle büyük bir simge deposunu tam olarak kullanabileceksiniz.

CRiOS X – Simge Paketi

FAVORİ DUVAR KAĞITLARINI DEĞİŞTİR

Telefon üreticisi tarafından önceden biçimlendirilmiş simgelerin yanı sıra duvar kağıdı da bir telefonun özel sorunlarından biridir. Artık cihazlar, kullanıcıların birçok farklı arka planı değiştirmesine izin verirken deneyiminizi de optimize etti. Ancak sorun şu ki, cihazın duvar kağıdı koleksiyonu, favori duvar kağıtlarımızı seçmek için çeşitli değil. CRiOS X – Icon Pack ile kullanıcılar, önceden tasarlanmış 100’den fazla farklı duvar kağıdını kullanabilecekler.

CRiOS X – Simge Paketi

DİKKATLE TASARLANMIŞ İKONLAR

Tüm duvar kağıtları ve simgeler, kullanıcılarıma belirli bir memnuniyet sağlamak için özel olarak tasarlanacaktır. Birçok yaratıcı tasarımcı, son derece ayrıntılı duvar kağıtları veya simgeler oluşturmak için çok zaman harcadı. Sunduğunuz tüm simgeler size 2K SuperHD+ (360×360) Piksel çözünürlükte getirilecek. Ve duvar kağıtları da 2K (1440×2560) Piksel çözünürlükte detaylı olarak tasarlanmıştır.

DÜZENLİ GÜNCELLEME OLASILIĞI

Uygulama size en güzel ve keskin ikonları veya duvar kağıtlarını göndermenin yanı sıra güncelleme özelliğine de önem veriyor. CRiOS X – Icon Pack geliştiricileri, kullanıcılarına en iyi güncellemeleri getirmek istiyor. Ve size gönderilen güncellemeler, genellikle sizin için birçok yeni simge ve duvar kağıdı ile birlikte gelir.

CRiOS X – Simge Paketi

ANA ÖZELLİKLER

  • Uygulama, kullanıcılara 2K SuperHD+ (360×360) Piksel çözünürlüğü ile yaklaşık 4390 simge sunuyor.
  • Cihazın taban duvar kağıdı, 2K (1440×2560) Piksel çözünürlükte tasarlanmış 100’den fazla farklı seçenekle değiştirilebilecek.
  • Uygulamanın tüm duvar kağıtları ve ikonları en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmıştır.
  • Uygulama güncelleme yeteneği, kullanıcılara en yeni simge setlerini veya duvar kağıtlarını getirecek benzersiz bir özelliktir.
  • Uygulamanın arayüzü de basit, erişilebilir ve herhangi bir kullanıcı için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız CRiOS X ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCris87

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir