Crimsonland
Crimsonland

Crimsonland v1.3.8 APK indir (Kilitsiz Silahlar/Seviyeler) 2022

Aksiyon ve dövüş oyunlarını seviyorsanız Crimsonland'i kesinlikle seveceksiniz. Oyun, oyuncuların çekiciliğine direnmelerini zorlaştıran güzel ve ilgi çekici savaşlar sunuyor. Ayrıca, oyun size çeşitli silahların yanı sıra birçok benzersiz ve heyecan

Android Android Aksiyon
4 ( 882 puan )
Fiyat: $0
İsim Crimsonland
Yapımcı 10tons Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 63MB
Versiyon 1.3.8
MOD Kilidi Açılmış Silahlar, Seviyeler
Orjinal Google Play
Crimsonland is the most famous version in the Crimsonland series of publisher 10tons Ltd
Mod Version 1.3.8
Total installs 5,000+

Aksiyon ve dövüş oyunlarını seviyorsanız Crimsonland’i kesinlikle seveceksiniz. Oyun, oyuncuların çekiciliğine direnmelerini zorlaştıran güzel ve ilgi çekici savaşlar sunuyor. Ayrıca, oyun size çeşitli silahların yanı sıra birçok benzersiz ve heyecan verici zorlu görev sunar.

Kızıl Ülke

ÇEŞİTLİ MODERN VE GELİŞMİŞ SİLAHLAR SAĞLAYIN

Crimsonland’e gelince, oyunculara birçok farklı türde gelişmiş silah sağlanıyor ve her seviyede savaş sürecine hizmet ederek daha modern silahlar alacaksınız. Bu nedenle, cephaneliğiniz giderek daha zengin ve çeşitlidir ve oyuncular silahları daha kolay ve hızlı bir şekilde seçebilirler.

Kızıl Ülke

SİZİN İÇİN BİR DİZİ İLGİNÇ GÖREVLER BELİRLENİYOR

Oyun, dövüş yeteneğinize meydan okumak için farklı zorluk seviyelerinde 60’tan fazla zorlu görev yaratıyor. Her görevin kendine has bir çekiciliği vardır ve oyuncular yeni silahların ve daha karmaşık görevlerin kilidini açmak için atanan görevleri geçmelidir. Seviye ne kadar yüksek olursa, görevlerin zorluğu da o kadar yüksek olur ve bu da size daha fazla fethetme hissi verir. Oyun ayrıca oyuncuların tanıdık görevlerden sıkılmaması için beş tane daha heyecan verici ve çekici hayatta kalma modu sunuyor.

Kızıl Ülke

DÜŞMAN SÜRELERİNİ YENMEK İÇİN DUYARLI STRATEJİLER YARATIN

Bu oyuna katılarak bulunduğunuz yerde binlerce uzaylı ve güçlü düşmanla yüzleşmek zorundasınız. Onları daha verimli bir şekilde kazanmak için kendinize en uygun ve makul stratejileri belirlemeniz gerekir. Crimsonland ayrıca birçok heyecan verici özellik sunar ve görevleri tamamlamayı kolaylaştırır. Görevleri tamamladıktan sonra, oyuncu birçok benzersiz ve değerli ödül alacak ve skor tablosuna kaydolacak.

Kızıl Ülke

BENZERSİZ VE YENİ ARAYÜZ, OYUNCULAR İÇİN BİR HEYKEL VE ​​ÇEKİM HİSSESİ YARATIR

Bu oyunun oynanışı basit ama birçok oyuncu için çok çekici. Her oyun seviyesi, farklı oyun oynamanın yanı sıra kontrol becerileri gerektirecektir. Bu nedenle, savaş durumlarında esnek olmak için kendinize daha fazla savaş becerisi geliştirmeniz gerekir. Sadece bu değil, aynı zamanda bu oyunun arayüzü de mükemmel, göz alıcı, çekici ve başkalarının gözüne hoş geliyor.

Kızıl Ülke

ANA ÖZELLİKLER

– Çok çeşitli farklı silahlar sağlayın, oyuncuların özgürce seçim yapmasına izin veren zengin ve çeşitli bir silah cephaneliği yaratın.
– Eşsiz ve yeni bir eğlence alanı yaratmak ve oyunun zorluğunu artırmak için birçok yeni ve benzersiz oyun seviyesi ve diğer birçok çekici ve çekici görev açın.
– Vahşi düşman ve uzaylı ordularını kolaylıkla yenmek ve insanlık için barışı korumak için birçok etkili oyun stratejisi sunun.
– Birçok çekici ödül ve prestijli unvan alın ve herkesin hayran olduğu parlak bir dövüş ustası olun, binlerce farklı görevi fethedin.
– Oynanış basittir ancak göz alıcı görsel efektler ve canlı bir ses sistemi ile birlikte harika bir cazibe yaratır, oyunun çekiciliğini, çekiciliğini ve canlılığını arttırır.


İndir (63MB)

Artık indirmeye hazırsınız Crimsonland ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan10tons Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir