Crime Angel Superhero
Crime Angel Superhero

Crime Angel Superhero v1.1.6 APK indir (Sınırsız Enerji) 2022

Crime Angel Superhero – Vegas Air Strike, oyuncuların süper kahramanlara dönüşmesine yardımcı olur. Araba soymak, sorun çıkarmak veya insanları vurmak, gerçekte izin verilmese de yaşayabilecekleri şeylerdir.

Android Android Aksiyon
4 ( 586 puan )
Fiyat: $0
İsim Crime Angel Superhero
Yapımcı HGames-ArtWorks
Tür Aksiyon
Boyut 154M
Versiyon 1.1.6
MOD Sınırsız Enerji
Orjinal Google Play
Crime Angel Superhero is the most famous version in the Crime Angel Superhero series of publisher HGames-ArtWorks
Mod Version 1.1.6

Crime Angel Superhero – Vegas Air Strike, bir zamanların ünlü Grand Theft Auto serisinden esinlenmiştir ve şimdi tamamen yeni bir stille geri döndü. Mafya çetesinin patronu olmak yerine bu oyun ile kanatlarınızla bir süper kahramana dönüşecek ve suça karşı maceralara katılacaksınız. İstediğiniz her şeyi yapabilir ve tüm bu şehrin hükümdarı olabilirsiniz.

Suç Melek Süper Kahramanı – Vegas Hava Saldırısı

HER ŞEYİ ÜCRETSİZ KEŞFEDİN

Oyuncular, belirli bir görevi tamamlamaya zorlanmaktansa özgürlüğü hedefleyen aksiyon-macera oyun türlerine her zaman öncelik verirler. Suç meleği süper kahramanı, bir süper kahramanı oynarken, özellikle istedikleri yere uçmak için daha fazla kanatları olduğunda aradıkları şey olacaktır. Bir gökdelenin tepesine uçmak gerçek hayatta hiç bu kadar kolay olmamıştı, ancak bu oyunda hiçbir şey imkansız değil.

Ek olarak, ekranda bulunan birkaç temel kontrol düğmesiyle karakterin hareket etmesini kontrol edebilir ve tüm şehri keşfetme yolculuğuna başlayabilirsiniz. Yoldan geçen meşgul insanlar ve yolda koşan arabaların görüntüleri ile her şey gerçeklikten farklı bir şekilde yeniden üretiliyor. Bu, sanki şehrin hakimiymişsiniz ve kimse sizi yenemezmiş gibi gerçek bir his yaratır.

Suç Melek Süper Kahramanı – Vegas Hava Saldırısı

KENDİNİZİ GÖZ ALICI Aksiyon SAHNELERİNE BIRAKIN

İstediğini yapma özgürlüğü, etrafta dolaşıp silah kullanabilmek ve yolda karşılaştığın herkese saldırmak için kullanabilmektir. Paranıza bağlı olarak farklı fiyatlara silah satın almak için Gun Shop tabelası olan dükkanı ziyaret edebilirsiniz. Para kazanmak için, oyunun ekranın sol tarafında sunduğu bir dizi gereksinimi tamamlamanız gerekir.

Silahları güvenli kullanmak için yasalar olacak çünkü birini öldürürseniz polis hemen olay yerine gelip etrafını saracaktır. Kaçmak için yoldaki bir arabayı soyarak ya da dev bir robota saklanarak suçu işledikten sonra oradan çıkmak en iyisidir. Crime Angel Superhero’da tank sürmek ve insanlara saldırmak gibi oldukça saçma görünse de yaşayabileceğiniz çok fazla eğlence var.

Suç Melek Süper Kahramanı – Vegas Hava Saldırısı

ANA ÖZELLİKLER

  • Gerçek hayatta izin verilmese bile, istediğiniz her şeyi yapabilme hissini yaşayın.
  • Görüntü, parlak renklerle oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmış ve yüksek binalarla bütün bir şehri yeniden yaratıyor.
  • Sadece birkaç kontrol düğmesiyle maceralı ama göz alıcı aksiyon sahnelerini verimli bir şekilde gerçekleştirin.
  • Ses efektleri dikkatli bir şekilde yatırılır ve her şey gözünüzün önünde oluyormuş gibi hissettirir.
  • İstediğiniz kişiye saldırmak için seçebileceğiniz ve kullanabileceğiniz birçok farklı silah türü.


İndir (154M)

Artık indirmeye hazırsınız Crime Angel Superhero ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHGames-ArtWorks

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir